Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baltazar12

Karta Podarunkowa Sodexo

Polecane posty

Gość Baltazar12

Mąż otrzymał w pracy kartę podarunkową na 700 zł- chcieliśmy dzisiaj wypłacić 650 zł bo na gotówce na zależy a tu zoonk nie chce wypłacić żaden bankomat? Czy ktoś mi poradzi o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie możesz tego zamienić na pieniądze, tylko zrobić zakupy w wybranych sklepach na tą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie może ktoś odkupi od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wyjscie albo przznaczyc te pieniadze na zakupy lista sklepow akceptujacych te karty jest na ich stronie albo komus sprzedac ze strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko co za pustaki :o Karta z Sodexo do bankomatu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż , jak kiedyś do bankomatu włożyłam kartę z NFZ ( na Śląsku są takie) , też mi nie wypłaciło . Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltazar12
No cóż mogę nie wiedzieć pewnych rzeczy 1 raz dostał mąż,dzwoniłam na infolinię i kartę obsługują wszędzie gdzie jest logo Visa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty, nie wyplacilo ci? Ja z paybacka probowalam wyplacic gotowke,bo mialam duzo punktow. I tez nie chcialo. Szajs jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sproboj 700 wyplacic, moze tylko okragle sumy wyplacaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy otrzymał od firmy kartę z firmy chyba Bonus Systems i może wypłacać pieniądze z każdego bankomatu i płacić gdzie chce. Z kartami Sodexo się nie spotkałem, ale słyszałem że często są jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kartę podarunkową sodexo visa i wypłacam pieniądze w każdym bankomacie akceptującym karty visa...i kto tu jest pustak...to do tego co taki mądry/a i innych obraża a sam/a nie wie co mówi bo pewnie w życiu takiej karty w rękach nie miał/a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sodexo jest normalnie wyplacalna wiem bo sam wyplacam tylko ma 3% prowizji lub minimum 6zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dostaliście kartę płatniczą na święta, z tej nie możesz wypłacać tylko płacić przy kasie. Jest też taka z której możesz wypłacać, ale pracodawcy przed świętami zazwyczaj dają tylko platniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dziiaj pierwszy raz chciałam korzystać z karty premiowej odexo. chciłam dokonać wypłaty z bankomatu, niestety pomyliłam PIN :/ trzy razy ;/. po zalogowaniu się do wojego profilu na sodexo mam informację o blokadzie karty. czy ktoś wie jak długo trwa taka blokada? Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×