Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karuzela, niania elektroniczna lorelli

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, możecie polecić mi jakąś fajną karuzelę dla niemowlaka? Najlepiej z projektorem. Fajnie byłoby gdyby można było włączać sam projektor i same melodyjki a nie tylko wszystko jednocześnie. Podobają mi się karuzele Fisher Price bo mają pluszowe zabawki ale czytałam, że nie można włączyć samego projektora i że jest on bardzo słaby, nie widać w ogóle gwiazdek tylko plamy. A czy któraś z Was ma może nianię elektroniczną lorelli? Zastanawiam się nad nią ale nie ma żadnych opinii o niej. Czy może lepiej kupić overmax? Od razu piszę, że chcę jakąś tańszą, którąś z tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelli ja mam, polecam. Wogóle kupiłam leżaczek-bujaczek i barierkę do łóżka tej firmy (do mojego łóżka bo córcia często z nami śpi i nie boję się, że spanie w nocy) i jakoś się przekonałam do Lorelli :) Kuzynka ma ich laktator i też sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka999
Karuzelę do łyżeczka miałam fisher price taka z pilotem nie pamiętam modelu i faktycznie projektor słaby, teraz zrobiłabym inaczej jakaś zwykła karuzele i projektor osobno, jeśli chodzi o nianie nie miałam z lorelli tylko taką https://www.sferis.pl/niania-elektroniczna-audio-beurer-by-84-p366340 Niania godna polecenia. Dużym plusem jest to, że gdy dziecko śpi, niania przechodzi w stan czuwania i nie słychać żadnych szumów ani zakłóceń. Bardzo przydatny w jednostce dla dziecka jest regulator czułości. Przy maksymalnym ustawieniu niania włączać się będzie nawet w momencie najmniejszego dźwięku wydanego przez dziecko. Gdy ustawimy go na mniejszym poziomie, będzie się włączać np przy płaczu dziecka, a nie wyłapie słabszych dźwięków. Cena adekwatna do jakości produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth90
hmm tej nie mam. dostałam od siostry elektroniczną nianię od zerkam i przyznam, że to co najbardziej mi się podoba w niej to możliwość sparowania z telefonem i to, że nawet jesli oglądam coś na tel to mi przerwie, jesli małej coś się będzie dziać albo będzie płakać to wyskoczy mi to na telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×