Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zeby

Kiedy dziecku powinny wyjsc drugie Trojki-zeby?

Polecane posty

Gość zeby

Moja corka jest w 3 klasie i te trojki nawet sie jej nie ruszaja,zreszta czworki tez nie.Troche mnie tmartwi czy nie za dlugo.Moze te mleczaki sa za mocne i te drugie nie moga sie przebic? Chodze z nia do ortodonty ,bo miala za malo miejsca na wychodzenie zebow,dlatego sie troche niepokoje,chociaz dentystka nic nie mowila. Ale oni nieraz nie zwracaja na pozostale rzeczy uwagi.Napiszcie kiedy Waszym dzieciom powychodzily zeby,moze troche sie uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam zeby mojego syna ,ktory jest w piatej klasie.Ma jeszcze stare trojki,jedna sie zaczyna kiwac,mysle ze masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby
odpiszcie mi proszę na tym forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież trójki zaczynają rosnąć dopiero w wieku 11 i 12 lat choć to nie reguła to jednak teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież 9 czy 10 letnie dziecko nie będzie miało jeszcze wyrośniętych trójek , co najwyżej szczerby po mleczakach ale najczęściej mleczaki. Na necie są strony o tym w jakim czasie z reguły wypadają zęby mleczne i rosną stałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam że w wieku 12 lat miałam szczerby po mleczakach trójkach i w tym czasie też zaczynały mi powoli rosnąć trójki. U moich koleżanek z klasy wyglądało to podobnie, prawie każdy miał szczerbatki za dwójkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 7 i pol roku i miesiac temu wypadla jej pierwsza gorna trojka. Nowej jeszcze nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×