Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klaudusia1523

Kiedy najlepiej na usg 3d

Polecane posty

Gość klaudusia1523

mam takie pytanie teraz w środę jestem umówiona na usg 3d będzie to 25 tydzień i tak sie zastanawiam czy to czasami nie za późno wiadomo dzieciaczek juz taki malutki nie jest może wy napiszecie w którym byłyście tygodniu na usg 3d i jak wyglądały wtedy wasze maleństwa i kiedy uważacie że najlepiej na takie usg się zdecydować dzieki z góry za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattanka
Byłam chyba w 29 tc. i było za późno, maluch był za duży i nie widziałam buźki, ale płec była do rozpoznania. 25 tc. to chyba dobry moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia1523
może i tak ale to pewnie ostatni dzwonek później dziecko juz coraz większe i ma co raz mniej miejsca mam nadzieję że jak pójdę to ładnie będzie wszystko widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz - specjalista radiolog powiedział że najlepiej wybrać się ok. 30 tc - dziecko wygląda już jak dziecko a nie mały potworek. Byłam ostatnio na usg w 23 tc i lekarz powiedział że teraz może być ledwo widać, ale i tak córcia zasłaniała twarz rączkami więc nie było sensu robienia 3d. Teraz pójde właśnie w okolicach 30-32 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia1523
płeć znam więc mi na tym nie zależy co do oglądania no to fajnie się ogląda na monitorze maluszka w takim obrazie ale to też jest mało istotne chce zrobić usg 3d by się uspokoić troszkę czy aby na pewno wszystko ok pierwsze dziecko straciłam urodziłam je martwe w 25 tygodniu ciąży wiec teraz wole wszystko sprawdzić 10 razy niż później znów przeżywać koszmar od nowa a że przy okazji pooglądam sobie synka bardziej w kolorze to tylko dodatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
czy po 26 tc nie jest za pozno na usg3d? slyszalam, ze wody mętnieja z czasem... czy ok. 22-23 tc to dobry czas na 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendettaaaaa
hahahaha ajak na usg zmierzy przepływy?:D dziewczyny nie pierdzielcie głupot. usg 3d służy tylko dla bajeru dla rodziców. wszelkich pomiarów dokonuje się na zwykłym usg 2 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendettaaaaa
jak na usg 3d zmierzy przepływy? i jakie wody mętnieją? mogą mętnieć po 40 tygodniu. jezu wy jestescie takie tępe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
to kiedy najlepiej zrobic to 3d, na pamiatke dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendettaaa
moim zdaniem po 20 tyg. powiedzmy 21-24 można wtedy zobaczyć całość maluszka, a przy okazji zrobic badanie połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
wszystkie badania i usg mam u swojego lekarza, ale on nie ma sprzetu 3d, chcialam tylko na pamiatke sobie nagrac w 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllyahs
3d bardzo dobre w warszawie robi dr cierpisz, nie pamietam dokladnie gdzie przyjmuje, gdzies na pradze na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miulik
a jak Wam wyszły zdjęcia?bo warto też sprawdzić jakim aparatem dysponuje gabinet, ja byłam w harmonii w krk i oni mają jeden z najbardziej nowoczesnych ultrasonografów, dlatego zdjęcia wyszły w świetnej jakości, czasami w zależności od tego jak dziecko się ułoży, możemy zobaczyć np. same plecki, ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto się wybrać, bo to świetna pamiątka zarówno dla dziecka jak i dla przyszłych dziadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkakkkk
Ja bylam wczoraj a jestem w 29 tyg i niestety lekarz stqwierdzil ze to za pozno i nic nie bedzie widac i rzeczywiscie wlaczyl na chwilke i wszystko bylo niedokladne i zamazane wiec jesli macie robic to miedzy 20 a 22 tyg ostatnie 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie fajnie, jak na połówkowe będzie 3D :) 1000 razy wiecej wtedy widać ;) no i sporo zależy od sprzętu, w warszawie to chyba najlepszy sprzęt do usg ma boramed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volka
no wlasnie przede mną jest połówkowe i chce 3D zrobić! Nie wiem gdzie się wybrać żeby było wyraźne ale skoro polecacie Boramed to tam pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w 31 tygodniu. modlilam sie zeby Niunia jeszcze nie byla przekrecona. wszystko bylo pieknie widac. cudowny widok i uczucie. a mina mojego meza- bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja polecam Boramed i dra Grzybowskiego, naprawde swietny fachowiec no i on to widzi na tym usg doslownie wszystko :D a efekt naprawde jest swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem świeżo po USG 3D i jestem zachwycona, zarówno ja jak i mąż. Mamy cudownego ginekologa dra Kubiaka, który ma bardzo dobry sprzętw w tym bardzo wyraźne USG:) Mąż mnie namawiał do USG 3D i nie żałuję, że dałam sie namówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie usg to coś cudownego, niesamowite przeżycie. Dodatkowo zawsze lepiej upewnić się, że u naszego maluszka wszystko dobrze się rozwija. Dr Kubiak - mój prowadzacy to ginekolog który zna się na swojej pracy. Powierzając się w jego ręce czuję się naprwdę spokojna. Przyjmuje w Koninie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia Raczek
Ja miałam takie usg robione przy okazji badania prenatalnego u dr Rozmus Warcholińskiej Dopłacałam do płytki 3D 100zł. Samo przeżycie jest niewiarygodne. Jeśli ginekolog ma dobry sprzęt, to można naprawdę zobaczyć inny obraz i być bliżej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaD

Ja z kolei miałam wykonywanie to badanie w Krakowie w Sofimed i potwierdzam, ze to niesamowite przeżycie, także z mojej perspektywy zdecydowanie warto to wykonać. U nich też wykonywałam wszelkie badania i miałam lekarza prowadzącego ciążę. Teraz się przeprowadziłam, ale juz na tak dobrego lekarza nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... takie rzeczy konsultuje się z lekarzem, a nie z internetem. Polecam udać się do Multimedu. Robiłam USG zgodnie z ich zaleceniami, ale teraz to polecam zrobić 4G. Niesamowite wrażenie, kiedy widzisz ciało dziecka znajdującego się w brzuchu. Jego ruchy, zachowanie - coś wspaniałego. Ja polecam nie tylko kontrolnie. Po prostu wygląda to niesamowicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×