Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy najwczesniej

kiedy najwczesniej w drugiej lub kolejnej ciazy czuc ruchy

Polecane posty

Gość kiedy najwczesniej

dziecka? kiedy wy poczulyscie najwczesniej? a moze w kolejnej ciazy odczuwa sie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czułam w 13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
bardzo prosze, bo mam straszne wizje, o ktorych boje sie nawet napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli łożysko jest
ułożone na przedniej ścianie macicy to wtedy później poczujesz ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
mi się wydaje, ze czuję ruchy:Obylam już w ciąży i wiem jak to jest czuc te pierwsze ruchy. od paru dni conajmniej raz dziennie lapie sie na tym, ze cos tam czuje!!! a w ciazy nie moge byc, biore tabsy, mam miesiączkę. nie wiem czy sobie tego nie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
dlatego pytam, czy w drugiej ciąży czuć te ruchy wcześniej, bo gdybym była w ciazy to byłoby około 15 tygodnia, nie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiii
tak ponoc wczesniej sie czuje w 2 ciazy zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne że testu jeszcze nie
zrobiłaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli łożysko jest
to są ruchy jelit. Byłam dwa razy w ciąży i czasem czuje takie bąbelki, motylki, łaskotki do złudzenia podobne do ruchów dziecka, ale to perystaltyka i nic poza tym. Nie przejmuj się, a dla pewności zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
nigdy przedtem nie miałam takich odczuć nie bedac w ciąży i takich ruchów jelit. ale tak jak napisałam, pewnie sobie to wmawiam, dlatego nawet nie chciałam o tym pisać, o teście nie wspominajac. chodzi o to, ze jakis czas temu mialam seks bez zabezpieczenia, co prawda przerywany, ale wiadomo jak to jest. potem sóźnil mi sie okres o jakies 2 dni. w tym samym czasie mialam mdlosci trwajace kilkanascie dni. potem nastepny okres, tym razem dla odmiany wczesniej. zaczelam brac tabsy. juz sama sie pogubiłam w liczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
no i napisałam wszystko. ale pewnie głupia wmawiam sobie. krwawienie miałam normalne, obfite, to nie może byc ciaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
a i jeszcze jeden szczegoł - podbrzusze mi sie uwypukliło zupełnie tak, jak miałam w pierwszej ciaży. i to mnie też trochę dziwi. gdyby nie ten dodatkowy poza "ruchami" szczegół to bym w ogóle nie pomyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko zlituj się
:O nikt tu nie jest wróżką ani jasnowidzem zrób test kobieto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze sie wypowie
o matko - wróżki ani jasnowidza nie szukam, pytam tylko, kiedy najwcześniej w kolejnej ciąży czuc ruchy dziecka, a na to pytanie może odpowiedzieć przeciętna mama dwójki lub wiecej dzieci, których na tym forum pelno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież już odpisały ci
że wcześniej niz w pierwszej ciąży jedne czują w 13 tc inne w 15 a inne w 18 nie ma reguły i powinnaś o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, czy nie prościej zrobić test lub iść do lekarza niż doszukiwać się ruchów dziecka? Tym bardziej ,że jednocześnie piszesz że masz regularnie okres;/ Skoro jesteś już matką powinnaś być bardziej odpowiedzialna. Nie rozumiem kobiet, które pytają się na forum czy są w ciąży lub czy nie są :( Boże... jak można być tak śmiesznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosijka
ja czulam w 17 tc ruchy w 2 ciazy, chyba nie ma regoly, najlepiej zrob test, zeby sie wiecej nie martwic. Moze wczesniej tez mialas takie ruchy jelit, ale teraz jak sie martwisz to po prostu czujesz sie mocniej niz wczesniej,albo po prostu oczekujesz ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka**22**
Aż trudno uwierzyć że to co pisze autorka tego tematu jest prawda. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drugiej ciąży 13-14 tydzień jak mówiłam na porodówce to położne skomentowały, jak jest szczuplutka to czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę... Pierwsze co, kiedy podejrzewam, że jestem w ciąży, idę do apteki, kupuję test i go robię - a nie czekam na odpowiedzi na forum o r****ch dziecka i piszę, że brzuch mi się uwypuklił. Jestem teraz w drugiej ciąży, 12tc. Co zrobiłabym gdybym czuła coś w uwypuklonym brzuchu? TEST. Dlaczego ludzie przenoszą swoje życie prywatne w internet... Mam 20 lat, takie sprawy nie nadają się na fora - no chyba że już wiesz o ciąży i chcesz się czegoś konkretnego poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×