Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margggolka

kiedy powiedziałyście o ciaży rodzinie i kiedy kupiłyście pierwsze ciuszki dla z

Polecane posty

Gość Margggolka

nie wiem kiedy powiedzieć o ciąży rodzinie i znajomym już bym chciała kupować jakieś szmatki dla dzidziusia,ale boję się że za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam jak zakonczylam pierwszy trymestr a ciuszki kupowalam gdzies od czwartego piatego miesiaca teraz jestem pod koniec siódmego i jeszcze nie mam paru rzeczy czesc dostalam od kolezanki. Przed ciaza mialam problemy zoladkowe i sasiad mowil ze wciazy jestem miesiac przed poczeciem a w dniu jak powiedzielismy wszystkim i sie dowiedzial to byl dumny ze wszystko juz wiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerowi od razu jak sie dowiedzialam. Mielismy z ta informacja zaczekac do konca pierwszego trymestru-ja slowa dotrzymalam on jak sie okazalo "w tajemnicy" przede mna wypaplal swojej mamusi. Jego brat sie tez szybko zorientowal bo nie chcialam zapalic papierosa ani wypic piwa-uznal to za anomalie :) w pracy chcac nie chcac musialam powiedziec kierowniczce gdyz mamy duzo dzwigania np. Transporterow z piwem powiedzialam w 8 tygodniu. Ta z kolei wygadala sie przed szefowa ktora sie domyslala poniewaz gdy wysylala mnie na papierosa to pokretnie tlumaczylam ze rzucam (czlowiek-popielniczka rzuca palenie) moja matka byla na szarym koncu tej listy-nawet moj brat wczesniej od niej wiedzial ale nic jej nie powiedzial. Na koncu wlasnie dowiedziala sie ina i moj ojciec. Ona sobie sama zapracowala na to bo dzieki jej podejsciu mialam wieeeelkie opory zeby jej powiedziec. A pierwsze rzeczy dla dziecka gdzies 5-6 miesiac. Obecnie 34tydzien i zostak mi tylko wozek i fotelik do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy mezowi w 3 msc, rodzinie w 4 msc. W drugiej mezowi w 2 tygodniu, rodzinie w 6 msc, ciuszki planuje kupowac od 7 msc, z wiekszych rzeczy brakuje mi wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×