Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszpecacie się    dziołchy

Kiedy ta wstrentna moda na depilowanie brwi, regulowanie, wyrywanie ect,

Polecane posty

Gość oszpecacie się    dziołchy

przestanie być modna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie kobiety które mają naturalne brwi, bo niektóre to wyglądają jakby były przejechane maszynką do strzyżenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesada nie jest dobra w zadna stronę. Ani brwi ala Breżniew ani wygolone na zero i namalowane kreski nie są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ala breżniew to rzadkość :D Za to są spotykane malowane kredką, i regulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala Breżniew są fajne jak są swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziołchy miejcie swoje brwi nawet te ala Breżniew. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba monobrew jest tez zapewne lepsza niż jakakolwiek regulacja. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te przesadne skrzydla wron czy kąty 90 st tez nie sa fajne. Z reguly wystarczy delikatnie podregulowac naturalny łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przeciez piszę o braku przesady w żadną stronę. Przeciez jest zloty środek a nie tylko skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiecej skrajnosci widac bo sie laski do szablonow i cieni do brwi dorwaly. Takze permanentny jest modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tymi które sobie rysują łuk bo wydepilowały sobie brwi, albo maszynką przejechały że teraz pozostaje im np malowanie łuków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi to podstawa, modeluje całą twarz,mało która polka ma ładne naturalne brwi,należy je lekko wyregulować i uzupełnić kredka,cieniem lub zelem,wtedy wyglądają super w taki sposób można uzyskać piękne brwi jakie ma np Natalia siwiec,megan fox czy kardaszianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie należy. Nie narzucaj że należy lekko regulować brwi. Bo od wyregulowania troche brwi można sobie je oszpecić że nie będą przypominały naturalnego krztałtu tylko karykaturę brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal chała
Te wszystkie które dorysowują brwi mają jedną wielką karykaturę brwi na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie autorko? To teraz powiedz mi co mialam zrobic 3 lata temu kiedy nie mialam ani jednego wloska na brwiach i zeby wygladac w miare normalnie to musialam je dorysowywac? a wiesz dlaczego? Bo przeszłam chemioterapię po ktorej wypadły mi wszystkie wlosy na ciele. Wybacz, ze moglam urazić twoja estetykę dorysowanymi brwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dorysowuję i wcale nie mam karykatury brwi, wystarczy robić to umiejętnie nie przesadzać z kolorem ani objętością brwi, wtedy wyglada to naturalnie i mojej twarzy dodaje charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55 - mogłaś nie dorysowywać tylko zaakceptować swój stan. Po chemioterapii tak jest że włosy wypadają i nie tylko te na głowie, ale po co dorysowywać. Zaakceptować i nie wstydzić się np noszenia chusty lub stanu gdy się nie ma włosów na głowie. Myślę że psycholog-psychoterapeuta i psychoterapia jest to wybór dobry. Psychologowie-psychoterapeuci przyjmuja na nfz w poradni zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takkk najlepsze sa te baby ktore pestetki w reku nie mialy. Wygladaja bosko. Jak babochlopy. Oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rozumiem ze innych włosów tez nie usuwasz -jak natura to natura w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07 Otoz pod opieka psychologa bylam przez caly okres choroby. Po raz kolejny wybacz, ze uraziłam twoje poczucie estetyki. Tak wiem powinnam siedziec zamknieta w 4 scianach i plakac w poduszke nad swoim losem. Hmmm. Jednak wychodziłam i starałam sie zyc normalnie. A dorysowane brwi byly najmniejszym problemem. Naprawde nikomu nie zycze tego co przechodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój to jakiś troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak jest. Jest mowa o ogólnym trendzie to się zjawia ktoś kto ma super wyjątkową sytuację i się czepia. Czy większość kobiet przeszło chemioterapię? nie. A jakoś większość ma narysowane brwi. Chyba logiczne jest o czym jest ten temat i bynajmniej nie o chorobach I nie wiem czy uważasz ludzi za idiotów którzy nie widzą, ze ktoś nie ma rzęs np. Wtedy każdy głupek się domyśli, że jesteś po chemii. x BTW, natalia Siwiec czy Kardashianki mają karykaturalne brwi, jeszcze sobie też operacje róbcie by je mieć na czole, wtedy będzie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja sobie dorysowuję i wcale nie mam karykatury brwi, wystarczy robić to umiejętnie nie przesadzać z kolorem ani objętością brwi, wtedy wyglada to naturalnie i mojej twarzy dodaje charakteru " x Powiedziała każda która dorysowuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:36, 21:37 :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żalownik:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstrentna" to jest wyłącznie twoja ortografia, autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaglownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie jest błąd - powinno być "Wstrętna". Mimo wszystko wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz wydepilowane, wyrwane, wyregulowane już nie urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×