Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy wasze dzieci przestaly korzystać z kilku rzeczy PISZCIE

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od siebie. Corka: Pierś 5 miesiecy Butelka w dzień 8miesiecy Butelka w nocy 13 miesięcy Pampers 2l2m calkowicie Smoczek do zasypiania 3l2m Wiem ze późno smoczek-moja wina ale zawsze byla dobra wymowka a ostatnio opowieść o robakach krzywych zębach itp przeszla i bez stresu m iesiac temu sie pozbyla mala smoka. Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi nigdy nie było butelka w nocy - po pierwszym miesiącu życia ( bez kitu, mała przesypiała całe noce ) butelka w dzień - jeszcze mamy, raz dziennie na śniadanie pampers - jeszcze mamy, planujemy go zrzucić na wiosnę smoczek - tylko do spania, na razie mAmy córka ma 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś rok i dwa miesiące Butelka w dzień jakoś 2 lata Butelka w nocy - nie było,po odstawieniu piersi nie jadła w nocy Pampers jakos 2,5 roku całkowicie( niestety raz na 3-4 miesiące zdarza sie jej wpadka/ma obecnie 3,5 roku) Smoczka nigdy nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdety nie pamiętam bzdety nie pamiętam bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piers - 2 i pol roku butelka - nigdy ani w dzien ani w nocy smoczek -nigdy pampers - w dzin 20 mcy, w nocy 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś 6 m-cy Butelka w dzień i w nocy -drugie urodziny Pampers- dwa m- ce przed drugimi urodzinami w dzień, miesiąc po drugich urodzinach noc. Smoczek- drugie urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś- wcale nie pił z piersi Butelka w nocy- mając 2miesiące przesypiał juz całe noce Butelka w dzień - do roku, potem pił mleko z doidy cup Smoczek- nigdy nie miał (nie chciał) Pieluchy - do 2lat. Mając 1,5roku przestał sikac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durny temat. Niby do czego ci ta wiedza. Statystyki piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko z tym smoczkiem Twoja - nie Twoja wina. Ja tez mialam odstawiac przec 2 urodzinami bla bla zabieralam sie do tego jak pies do jeza, sam odrzucil 19 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś 12 miesięcy, pierś w nocy 11 miesięcy. Butelki nigdy nie miał. Pieluchy w dzień 1 rok 11 miesięcy, w nocy 3 lata 9 miesięcy - ktoś go pokona? Smoczka nigdy nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
Pierś 4 miesiące w dzień 17 miesięcy w nocy nie bylo pampers dzień 2 ,5 roku . w nocy 3,5 roku smoczek 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś 7 mcy. Butelka w nocy (w ogóle jedzenie w nocy) była tylko pierwsze 2 mce, ale później była butelka na noc, tzn. po kąpieli- i tak miał do drugich urodzin. Butelka w dzień- gdzieś 10-11 mc. Smoczek- do drugich urodzin. Pieluchy- miał 2 lata i 3 mce jak odstawił pieluchy w dzień, ale na noc- dopiero trzy lata później, czyli jak miał ponad 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 twoj dzieciak szczal w pieluchy w nocy prawie do 4 roku życia wiec nie masz się czym chwalić. Normalnie dzieci pozbywają się ich max do 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś 16:50 twoj dzieciak szczal w pieluchy w nocy prawie do 4 roku życia wiec nie masz się czym chwalić. Normalnie dzieci pozbywają się ich max do 2,5 roku" A dokładnie gdzie to jest napisane ze normalne dzieci pozbywają sie pieluch do 2.5 roku życia :) ???? Jest jakaś ustawa ? przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp-kilka pierwszych dni. Butelka w dzien -18m-cy. Butla w nocy-w wieku 3 m-cy dziecko przesypialo noce, wiec nie bylo karmione. Pampersy 22 miesiace. Smoczek 18 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piers-2 lata 8 miesiecy Butelka- nigdy nie miala Kp w nocy- 16 miesiecy Pieluszka-2 lata 3 m calkowicie Smoczek- nigdy nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piers 3 miesiace Butelka w nocy 5 miesiecy Butelka w dzien 12 miesiecy Smoczek 13 miesiecy Pampers do tej pory, corka ma 16 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie jakoś dotyka, że moje dziecko potrzebowało pieluch w nocy prawie do 4 urodzin? Czy dawałaś mi na nie pieniądze? I zapewniam, że moje dziecko jest zupełnie normalne, a w przeciwieństwie do ciebie jest też kulturalne. Gdybyś miała odrobinę wiedzy, widziałabyś, że czas, w którym dziecko musi zacząć kontrolować pęcherz w nocy to 5 lat. Nie wiem, gdzie znalazłaś to 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś - miesiąc Butelka w dzień - do roku i przed snem tylko do 2 lat Butelka w nocy - pół roku potem przesypial całe noce bez jedzenia pampers - 2,5 roku w dzień na noc do teraz. Ma 4,5 roku. Nie ma sposobu żeby nie zasikiwal łóżka w nocy :o robiłam wszystko. Z budzeniem go co 2 h na siku - za każdym razem kończyło się histeria, ze on nie chce siku po czym 5 minut później łóżko mokre :o pół roku tak wytrzymałam, smród i pranie w kółko. Na 4 lata się poddalam. Kupiłam pampersy. Wysikuje go w nocy dwa razy a i tak pampers mokry rano... Smoczek - zabrałam jak miał rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.41 bylas na usg? U nefrologa? Na moje to jego organizm nie produkuje jeszcze hormonu ktory jest odpowiedzialny za yo ze bedzie "czul" w nocy ze chce mu sie siku. Nie wyzywaj go tylko idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 mam pelno znajomych z dziećmi i każde było odpieluchowane w nocy około 2- 2,5 roku. Mój syn miał 2,3 miesiące. A ta z 16:50 chwali się dzieciakiem ze taki ogarnięty pisząc "ktoś go pokona"? a nie ma czym się chwalić skoro tak długo był nocnym obszczancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
20.53 Moje 3.5 roku mialo pieluche w nocy i co swiat sie zawalił? Masz z tym jakis problem? Bo jak widać tylko tobie zal d**e sciska , ze obce dziecko noslilo dłużej pampersa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj starszy syn tez sikal do 4rz w nocy. Mam drugiegi syna 2.5 rz bylam nastawiona na to samo ,a on o 24 wola siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.53 - gratuluję dziecka nie obszczańca. Lepiej ci z tym? Faktycznie wspaniałych masz znajomych, tacy szybkoodpieluchowujący, powinszować. Do pani, która ma problemy z nocnym moczeniem dziecka - do 5 lat musi się wytworzyć odpowiednia ilość hormonu odpowiedzialnego za kontrolę pęcherza w nocy. Mój syn dosłownie zaczął wołać, że musi się wysikać z nocy na noc. Też próbowałam, spał bez pieluchy, przesikiwał się i nie czuł, że jest Mokry. Przeziębił się i odpuściłam. Przestał sam. Bez ciśnienia z naszej strony, bez wygłupiania się z wybudzaniem go. Córka mojej koleżanki, bardzo rezolutna dziewczynka też potrzebowała 5 lat. I co? I nic, teraz chodzi do szkoły i nikt o jej nocnym problemie nie wie, nie jest to istotne i w żaden sposób nie odbiło się jej życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 żal d**e ściska? Znasz znaczenie tego wyrażenia? Bo raczej noszenie pieluch prawie do 4 r.z do żaden powód do zazdrości. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 żal d**e ściska? Znasz znaczenie tego wyrażenia? Bo raczej noszenie pieluch prawie do 4 r.z do żaden powód do zazdrości. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 Byłam u kilku pediatrow i u urologa. Każą czekać do 5 roku życia. A gdzie ja go niby wyzywam? Co Ty bredzisz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, wiedziałam, że pisząc prawdę odnośnie pieluch mojego synka wywołane burzę w szklance wody. NIE myliłam się. Znalazła się jedna MUNDRA wrona, która chce wszystkich zakrakać, a tu niestety znalazły się też inne mamy, które nie wiedzą w nocnym moczeniu wielkiego problemu. Dzięki dziewczyny. A temat miał być taki zwyczajny, autorce raczej nie chodziło o wyścig szczurów. Przynajmniej ja tak to odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, wiedziałam, że pisząc prawdę odnośnie pieluch mojego synka wywołane burzę w szklance wody. NIE myliłam się. Znalazła się jedna MUNDRA wrona, która chce wszystkich zakrakać, a tu niestety znalazły się też inne mamy, które nie wiedzą w nocnym moczeniu wielkiego problemu. Dzięki dziewczyny. A temat miał być taki zwyczajny, autorce raczej nie chodziło o wyścig szczurów. Przynajmniej ja tak to odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 Mój syn sika nadal w pieluche i lekarze każą czekać. Więc mam to w nosie. Nie zbiednieje od paczki psmpersow na miesiąc a komfort psychiczny mój i syna jest najważniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×