Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serduszkooo

kiedy zaczyna bić serduszko???

Polecane posty

Gość serduszkooo

powiedzcie jak to u was bylo ja bylam wzoraj na usg i dzidzius ma 13 mm lekarka powiedziala ze to odpowiada 7 tygodni i 4 dni czasu trwania ciazy nie bylo widac serduszka ani slychac a ze juz powinno kazala mi zrobic beta hcg bo podejrzewala ze ciaza obumarla zrobilam odrazu wczoraj i wyszlo 40023 wiec duzo uroslo bo 2 tygodnie wczesniej bylo 13623 dzis bylam u ginekolog i kazala mi jutro powtorzyc bete i ma mnie wyslac do kogos innego na usg czy moze byc tak ze ciaza jest mlodsza niz te 7 tygodni a po prostu dzidzius jest duzy kurcze powiedzcie jak to jest bo strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkooo
niech ktos cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
poszukaj w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek z Miętą
Musisz się uspokoić i zrobić inne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przyszła - już obecna mama
Powiem Ci tak. Ja byłam u ginekologa w 5 tc. też nie było widać , ani słychać serduszka i miałam podobną "diagnozę" do Twojej......"ciąża się nie rozwija". Okazało się, że Pani ginekolog podzieliła 35 dni trwania ciąży przez 5, a nie przez 7 dni. Z jej wyliczeń wyszło, że jestem w 7 tc, a nie w 5....... Co prawda moje Dzidziusie urodziły się za wcześnie (końcówka 7 m-ca ciąży), ale mają się z dnia na dzień - tfu tfu na psa urok - coraz lepiej. Być może, że Twoja Pani gin również źle sobie podzieliła dni trwania ciąży przez liczbę dni w tygodniu. Wiem co przeżywasz, ale bądź dobrej myśli, liczę na to, że albo Pani gin, albo usg się pomyliło - tak jak u mnie:) Może to zabrzmi z lekka ......... dewociarsko, ale modlę się codziennie o swoje Dzieci, zdrowie Dzieci Mamuś z mojego ciążowego topiku, więc pomodlę się również za Twoje Dzieciątko i za Ciebie:)....mam szczerą nadzieję, że to pomoże:) Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkoooooooo
wcale hcg nie poszlo duzo w gore. Powinno podwajac liczbe co 2 dzien. czyba, ze mialas na mysli, ze robilas beta hcg 2 dni wczesniej ( a nie 2 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×