Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy zdecydować się na drugie dziecko. Pytanie do doświadczonych mam

Polecane posty

Gość gość

Zaraz wchodzę w 9 miesiąc ciąży, poród tuż tuż. Do pracy myślę po macierzyńskim średnio mogę mieć szansę powrotu. Z resztą jej nie lubię i chętnie znalazłam coś innego. Mam 30 lat. I teraz mam właśnie dylemat, bo boję się, że szukanie pracy na macierzyńskim, by po krótkim czasie w nowej zajść w ciążę jest takie trochę nie za bardzo i przy planowaniu drugiego dziecka aż by się prosiła zajść na macierzyńskim. Ale tutaj pytanie, czy tak mała różnica wieku między dziećmi jest w ogóle do ogarnięcia??? Starać się to musielibyśmy się chyba zacząć z 6 mcy po porodzie. Czy ktoś tak zrobił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajdz na macierzynskim wiesz ile osób tak robi? moje 3 kumpele tak teraz zrobiły, nie z pracy ale ogólnie znajome z którymi ja tez byłam w ciazy, dla pracodawcy to tez lepiej bo jak jestes na macierzynskim to ma juz przeszkoloną osobe na twoim miejscu, ja tez chciałam dzieci rok po roku, ale poroniłam wiec na ten moment wracam do pracy, ale wiem ze zajescie na macierznskim bylo dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponowala tak z 1,5roku przerwy i dopiero. Ale zrobisz jak uwazasz. Pol roku to mało. 2malych dzieci. Chyba ze masz kogos do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrótce mama x 2
Poczekaj z decyzja, urodz najpierw jedno, mina pierwsze tygodnie i dopiero zobaczysz czy chcesz i masz sile od razu na drugie. U mnie bedzie bardzo duża różnica, jest to spowodowane wieloma powodami ale nie żałuje i cieszę sie ze ułożyło sie tak jak sie ułożyło. Kazdy powinien podjąć decyzje indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nikt Ci nie doradzi bo każdy robi po swojemu. Ja mam dużą różnicę wieku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzieci rok po roku ale szczerze to drugiego nie planowalam. Jest baaardzo ciezko. Swiadomie chyba bym na to nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK MOZNA PYTAC LUDZI OBCYCH NA NECIE kiedy miec kolejne dzieco? ja prdl !!! i dziwic sie mlodziezy ze mozgu nie maja jak 30latki sa na poziomie ameby. Twoje zycie rob co cchcesz jeszcze jednego ni urodzilas a juz kolejne, a moze da Ci tak w kosc ze nie bedziesz miala sily na 2? z reszta tu maluch a tu ciaza- dziwgac nie mozna. po 30stce akurat znajdziesz prace :) z przerwa kilkuletnia :) ZDROWKA I SPOKOJNEGO PORODU CI ZYCZE bez komplikacji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał prawie 3 lata jak zdecydowaliśmy się na 2 dziecko. I dopiero po roku zaszłam w ciążę, gdybym wiedziała że tak długo to nam zajmie(z pierwszym w drugim cyklu) to zaczęła bym starania rok wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oż kuźwa ale wytrzymałe,nie do z***bania przez chłopów i dzieci, rodzą dziecko za dzieckiem, do pługa z nimi i orać pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie chce by obcy ludzie planowali mi życie, ale jestem ciekawa, jakie mają wrażenia z wychowywania dzieci rok po roku Nie mam w rodzinie ani wśród znajomych takich przypadków i po prostu nie wiem. O uplywajacy czas też się martwię. Gdybym była o te powiedzmy 7-8 lat młodsza miałabym inne spojrzenie. Jeśli chce mieć dwójkę dzieci nie mogę sobie czekać z drugą ciąża w nieskończoność. Dodam że o tą staraliśmy się długo pod ścisła kontrola lekarza i z leczeniem farmakologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie chce by obcy ludzie planowali mi życie, ale jestem ciekawa, jakie mają wrażenia z wychowywania dzieci rok po roku Nie mam w rodzinie ani wśród znajomych takich przypadków i po prostu nie wiem. O uplywajacy czas też się martwię. Gdybym była o te powiedzmy 7-8 lat młodsza miałabym inne spojrzenie. Jeśli chce mieć dwójkę dzieci nie mogę sobie czekać z drugą ciąża w nieskończoność. Dodam że o tą staraliśmy się długo pod ścisła kontrola lekarza i z leczeniem farmakologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia baba jesteś. Jeśli miałaś problem z zajściem a masz już 30 to co ci mamy doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×