Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka74

KIEDY ZROBIC TEST CIAZOWY???????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Witam!!!!! Mam pytanko ,kiedy bede miala 100%towa pewnosc ze test wyjdzie dobrze???????? Czy po 9-ciu dniach po zaplodnieniu powinien mi wyjsc pozytywnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie powinien, ale wszyscy jednak radzą najwczęsniej robić w dniu spodziewanego okresu, ponieważ jest większa pewnosc...słyszałam też o czymś takim jak samoistne poronienie ...choc nie wiem czy jest to najlepsze określenie dla tak wczesnej ewentualnej ciązy..po prostu może nie dojśc jeszcze do zagnieżdzenia... aby sie potem nie roczarować zrób tak jak pisałam -no takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,,mialam dostac okres wczoraj,a test zrobilam dzisiaj i wyszedl negatywnie,ale jak nigdy bola mnie piersi i mam lekkie bule tak jak przed okresem wiec nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź może co jest napisane
w ulotce dołączonej do testu! założe się że nie napisali że jest w 100% wiarygodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba jeszcze pamiętać
Matko jedyna - skoro jestes taka tępa, to posłuchaj: od kiedy bolące piersi są pewnym objawem ciąży? Wszystcy już chyba ci wyjaśnili kiedy zrobić test. dalej nie kumasz? Jak wół napisane - najbardziej miarodajny wynik w dniu spodziewanej miesiączki NAJWCZEŚNIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: Test ciążowy 14:35 chce_wiedziec Po ilu dniach od zapłodnienia mozna zrobic test ciazowy 14:36 mkssis po 6 14:37 chce_wiedziec Wielkie dzieki, ale najlepiej jaki test mozna zrobic 14:42 chce_wiedziec super, ze juz po 6! to zrobie go jutro, bo jutro jest 6 dzień po stosónku 14:43 chce_wiedziec prosze sie nie podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM PYTANIE! OSTATNIA MIESIACZKE MIALAM 26 LUTEGO I ZAWSZE MIALAM W TERMINIE. TERAZ TROCHE MI SIE SPOZNIA. MUSZE JESZCZE ZAUWAZYC ZE PRZEZ KILKA OSTATNICH CYKLI BRALAM LUTEINE NA WYWOLANIE MIESIACZKI. JESZCZE JEDNO W TYM CYKLU BRALAM ZASTRZYKI Z PREGNOLU 5000 JEDNOSTEK. CZY POWINNAM JUZ ZROBIC SOBIE TEST CZY JESZCZE POCZEKAC KILKA DNI? Z GORY DIZEKUJE ZA PODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka23
Witam! Mam pytanie. planujemy z mężem dzidzusia. kochalismy sie w dni plodne. dzis mija szosty dzien od stosunku. dziwnie sie czuje,przy wysilku boli mnie brzuch a wieczorami kregoslup, czesto kluja mnie jajniki, jednak nie sa to zbyt uciazliwe bole, czasem mam mdlosci i zgage. dzis nie wytrzymalam i zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywnie :( sama juz nie wiem co myslec, bardzo chcemy tego malenstwa i moze sobie wmawiam te objawy? prosze doradzcie mi cos bo zwariuje!!!! pozdrawiam serdrcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuŚ
POWIEDZCIE MI CZY JAK MOJA KOBIETA ZROBIŁĄ TEST CIĄŻOWY PO 12 DNIAH OD ZEKOMEGO ZAPŁODNIENIA CZY TEST W TYM PRZYPADKU PRE-TEST POWINIEN BYĆ PRAWIDŁOWY ??? CZY CZEKAC DO DNIA W KTÓRYM POWINNA MIEĆ OKRES I WTEDY ZROBIĆ I ON BEDZIE PEWNY ??? POMOCY NIEWIEM CO ROBIĆ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisywac sie mamusie
matuś - wystarczy przeczytać instrukcje testu. tam naprawdę wszystko jest napisane :Oa że instrukcja jest sporządzona przez producenta testu, więc uwierz, że w 100% wyjasni ci wszystko lepiej niz my tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlpop21
witam. mam pewien problem. ostatnią miesiączkę miałam (ostatni dzień) 3.02.2009 do8 marca powinnam dostać kolejną a tu nic. regularnie współżyję. 10 marca robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. teraz jest 29 marca a ja dalej nie mam okresu. czy to możliwe aby test nie wykrył jeszcze hCG? powinnam powtórzyć test? proszę o opinie i porady. może któraś z was ma podobny problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luis
siemka.to co tu piszecie to sa bzdety to ze test wykryje 6dniowa ciaze nie wierze w to.ja bylam w ciazy i test po 2tygodniach wyszedl negatywny po 3tygodniach wyszedl negatywny a po 4tygodniach pozytywny wiec niewiem jak jest z wami ale ja mysle zeby zrobic test to trzeba troszke jednak pocxzekac.jesli kobieta ma jajeczkowanie w 25dniu cyklu i kolejna miesiaczka sie nie pojawia to mozna zrobic test jesli ciagle niema miesiaczki to test mozna po tygodniu znowu powtorzyc ewentualnie wybrac sie do lekarza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusk.aweczka
Zgadzam się, testy ciążowe są zawodne. Osobiście wpadłam przy tabletkach antykoncepcyjnych. Przez chorobę i mnóstwo stresu zwlekałam ze zrobieniem testu myśląc że to tylko spóźniająca się miesiączka ( często mi się to zdarzało ) Gdy już go zrobiłam 2keska nie widiczna a byłam w 9 tyg ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog4533
Witam Panie . Jestem ginekologiem od 4lat. Tematem waszych dyskusji jest kiedy najlepiej wykonać Test Ciążowy. Powiem wprost najlepiej zrobić go najwcześniej 4 dni po spodziewanej miesiączce , ponieważ wcześniejsze wykonanie testu może być mylne.Jeżeli test jednak wyjdzie negatywnie ,a miesiączka nie pojawi się w najbliższym czasie to proszę zgłosić się do lekarza ginekologa. Jeżeli mają Panie jakieś pytania dotyczące ciąży to mogą Panie napisać pod mój nr.GG: 2908154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina25
witam wszystkich ja tez mam pytanie niemam juz 11 dni okresu a 2 dni temu robilam test i wyszlo ze nie bola mnie plecy boli mnie brzuch co mam na ten temat myslec pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1919111
Hej :) chcialam tylko podkreslic ze nie mozna sie stresowac brakiem miesiaczki, bo z wlasnego wczesniejszego doswiadczenia wiem ze gdy z kazdym dniem myslalam : O BOZE NIE MAM OKRESU to dostalam go o wiele pozniej niz powinnam... takze rozluznijcie sie, to pomaga, jesli jednak to ciaza to napewno zaczniesz miec jej pewne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguS15
Cześć Mam Wielki problem Mam 15 lat i uprawiałam seks po raz pierwszy bez zabezpieczenia po tym po dwóch dniach dostałam okresu póżniej jeszcze zrobilismy test ciazowy wyszedł negatywnie ale teraz mi sie okres spóżnia i nie wiem co robic kolezanka mi powiedziała ze test powinno sie robic rano jak sie wstanie a my zrobilismy koło 20 nie wiem co sie dzieje czy to tak normalnie mi sie okres spuznia czy cos jest nie tak Pomóżcie jak Wiecie co mi moze być..!.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia fasolki
No hej:) Agus15 mam do ciebie pytanie skarbie,po co tak wczesnie zaczynasz bawic sie w takie rzeczy?? i jeszcze sie nie zabezpieczasz?? zastanów sie co byś zrobiła jak zaszłabyś w ciążę?? mając 15 lat?? z chlopakiem z ktorym na pewno nie bedziesz do konca zycia?? jak bedzie wyglądało twoje dalsze zycie?? gdzie imprezy?? studia?? prosze cie zastanów sie następnym razem 100 razy zanim cokolwiek zrobisz i nie zapominaj o zabezpieczeniach!! ktore również nie dają 100 % pewnosci!! takze pamietaj skarbie decydując sie na współżycie godzisz sie na fakt ze możesz zajść w ciążę bo nie ma 100% antykoncepcji.. a co do twojej ciąży to.. wydaje mi się ze w niej nie jestes.. choc nie ma 100 proc. pewnosci bo nie powiedziałaś ile czasu minęło miedzy stosunkiem a zrobieniem testu?? i raczej zadko sie zdarza zeby 2 dni przed okresem zajsc w ciążę ale to tez zależy od długości cyklu.. chcesz mieć pewność to idz do lekarza i tyle:) a co do robienia testu to kolezanka ma racje powinno sie je robic w dzien spodziewanej miesiączki z samego rana:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus15
Test zrobiliśmy jakoś trzy tygodnie po stosunku..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
WERONICZKO, miałam kiedyś podobny przypadek, z tego co pamiętam należy przyjąć tabletkę jak tylko sobie przypomnisz a następną już wziąć o stałej porze. Nie tak prędko odzyskać płodność po tabletkach więc jestem przekonana,że nic się nie stało. Dziwie się,że Twój organizm nie zareagował na taką dawkę hormonów ...bo ja pamiętam,że okrutnie zwracałam po takiej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti
Witam szanowne Panie :) Te czekanie...... WRRR! Najśmiejszniejsze w tym wszystkim jest to, ze kiedy nie chce sie dziecka to tak jak na złość, kobiety zachodzą w ciąze... I to bez problemu! Tak jak ja kiedyś, miałam 22 lata i stało sie, niestety dzidzius umarł w brzuszku w 8msc:( Teraz jestem 4 miesiace po ślubie, chce dzidziusia a jakos nie idzie... PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka zalamka
KIEDY MOGEZROBIC TEST?OKRES mialam 24 listopada do 6grudnia az tak dlugo nie wem czemu?? 8grudnia pekla mi "guma" dzis mamy juz 10ty a ja sie boje spac po nocy nie moge ze wpadlam co prawda bylam zaraz na drugi dzien po zdarzeniu u lekarza i zapisa mi esccapelle ale nie wykupilam bo jak bende w ciazy toniechce zabijac tego plodu bonie jest niczemu winne....a jestemw stanie wychowc dziecko nawet sama jak moj facet sie wstraszy przed odpowedzialnoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelate
Ja również mam pytanie odnośnie testu: czy jeśli @ spóźnia się już drugi dzień to wynik testu będzie wiarygodny i wykaże ewentualną ciążę, czy jeszcze na to za wcześnie?? Sama już nie wiem. Test czeka w torbie, ale boję się żeby się nie rozczarować, chyba wstrzymam się do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jeszcze wiecej
tych pytajników :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia-26
Witam.Zrobiłam dziś test- w dniu spodziewanej miesiączki(chociaż czasem mam nieregularnie i cykl jest dłuższy, ale nie mogłam się już doczekać) no niestety wynik był negatywny:-(( Bardzo staramy się z mężem o dzidziusia.Może za wcześnie zrobiłam test i było zbyt małe stężenie HCG...Czy może okazać się jeszcze że jestem w ciąży?Kiedy najwcześniej mogę powtórzyć test?Jak myślicie?TAK BARDZO CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ TE DWIE KRESECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja mam tez maly problem.ostatnia miesiaczke miala 4 grudnia bralam tabletki anty co drugi dzien. ostatnia wzielam 28 grudnia a 1 stycznia kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia i on skonczyl we mnie. miesiaczki powinnam dostac 4 stycznia niestety do tej pory nic...robilam sobie wczoraj test i wyszedl negatywny.myslicie ze jestem w ciazy czy po prostu mam jakis zastuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeee sie
Mam pewien problem. w sylwestra uprawiała seks z moim chlopakiem nie zabezpieczylismy sie ale nawet sam wytrysk byl na zewnatrz wiec prawdopodobnie nie bylo mozliwosci..Jednak martwilam sie i zrobilam test ciaozowy po ok. 10 dniach wyszedl negatywny...pozniej regualarnie dostalam okres w tym miesiacu tak jak sie spodziewalam. Jednak mam pewne zmartwienie dzisiaj od rana mam dziwne plamienie. Okres skonczyl mi sie tydzien temu. wiec to nie mozliwe ze znowu bym dostala. zrobilam dzisiaj test ciazowy bo bardzo sie zmartwilam wyszedl rowniez negatywny. Nie wiem czego moge sie spodziewac. duzo osob twierdzi ze plamienie takie moze byc objawem ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×