Odpowiedz na ten temat

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

• agamj 2006.03.04 [15:22]
    szukam osób,ktore cokolwiek wiedza o klinice Eskulap w BB,chcę tam rodzic dziecko-piszcie co wiecie.Pleaseeeee.Aga
  • Zobacz także:

• basvera 2006.08.16 [10:59]
    Witam ,
    Miezkam od niedawna w Bielsku ,jestem w ciąży i szukam opini na temat porodu jak i prowadzenia ciąży w tej klinice .Bardzo prosze
    o wszelkie informacje na ten temat .
  • bielszczanka 123 2006.08.16 [18:29]
    Witam!
    Ja też mam prośbę, szukam dobrego ginekologa (wolałabym kobietę) do prowadzenia ciąży, czy ktoś ma kogoś godnego polecenia, nie musi pracowac w Esculapie,
    jeśli można to ile sobie liczy za wizytę prywatną
    z góry dziękuję usmiech.gif
    Pozdrawiam
  • do Bielszczanki 2006.08.16 [18:31]
    Polecam panią Kawulok Madajską. Przyjmuje prywatnie pod Orłem, a także w Wojewódzkim i chyba w Eskulapie. Jest niestety droga - 70 zł za wizytę. Ale bardzo dobra i pięknie zszywa cesarki usmiech.gif
  • bielszczanka 123 2006.08.16 [18:45]
    dzięki za informacje usmiech.gif pozdrawiam usmiech.gif
  • Nikusia22 2007.09.19 [11:36]
    Polecam Wam dziewczyny klinikę Eskulap. Personel życzliwy, poród wspaniały - czego chcieć więcej. Ja urodziłam tam 5 tygodni temy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie - chętnie odpowiem

• polecammmm 2007.09.19 [11:52]
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1971842

topik z wszystkimi opiniami o Esculapie i nie tylko
    Pozdrawiam Bielszczanki

• gingerka_84 2008.07.11 [19:25]
    witam, ja mam termin dopiero na luty ale juz zastanawiam sie gdzie chce rodzic. polecono mi klinike w bb esculap tylko znajome mialy tam cc a ja bym chciala naturalnie wiec jak tam wyglada porod naturalny?

• cukinia-87 2009.02.09 [11:59]
    Witam. Ja do prowadzenia ciąży, polecam panią doktor
    Agnieszke Zemanek-Wojnowską.
    Pracuje w szpitalu nr.1 na Wyspiańskiego, a prywatnie przymuje w komorowicach w MEDICINA BONA.
    Jest osobą bardzo miłą, zawsze chętnie odpowie na wszystkie pytania i jest delikatna przy badaniu .
    Jedyny minus jest taki, że za wizytę bierze 100-150 złsmutas.gif
  • Zemanek Wojnowska 2009.02.09 [12:52]
    Pewna jestes ze Zemanek Wojnowska przyjmuje z Komorowicach w Medicina Bona? Wiem ze Ozimina ma tam gabinet.
  • iwomaj 2009.04.13 [23:47]
    Witam
    ja rodziłam w Esculapie dwa razy przez cc i nie wyobrażam sobie porodu w szpitalu, jest tam wspaniała opieka, pielęgniarka na kaźde wezwanie, jak dziecko rozrabia to pielęgniarki maluszka zabierają żeby mama mogła odpocząć, środki przeciwbólowe itp.
    pielęgniarka pomaga przy wstaniu po cc odprowadza do łazienki i czeka aż skończysz prysznic
  • patek 2009.11.22 [16:39]
    W Esculapie o mały włos nie straciłam swojego dziecka. Tam nie ma nawet neonatologa całą dobę. Kto ma pomóc memu dziecku gdy rodzi się w nocy i ma problemy z oddychaniem??? Pielęgniarka??? MASAKRA! NIKOMU NIE POLECAM TEJ RZEŹNI!!!
  • straszny_kocur 2009.11.22 [18:39]
    moja koleżanka tam rodziła i była bardzo zadowolona. Podczas porodu dziecku zanikało tętno i twierdzi, że tylko szybka decyzja personelu dot. cc uratowała jej córeczkę. Co do samego pobytu to czuła się bardziej jak na odpoczynku w sanatorium niż w szpitalu. Jedyny minus - szybko wypisują do domu.

• olcia87 2009.12.16 [18:50]
    Ja rodziłam w tamtym roku i jestem zadowolona teraz w lutym planuje tam następny poród .Fakt ,że na tamten czas jak sa jakieś kąplikacje z dizeckiem ,to podobno wysyłają do szpitali ,ponieważ nie maja tam pełnej aparatury .A co do szybkiego wypisu to faktycznie wszybko wypisuja ale pod warunkiem ,że z mama i dzieckiem jest wszytsko dobrze .Mnie po drugiej dobie wypuścili i byłam szczęśliwa .Ze mna i z dzidzi było wszystko .Wszędzie dobrze ,ale w domu najlepiej oczko.gif .
  • magda240777 2009.12.16 [20:46]
    Ja rodzilam tam w maju- polecam!! Rodzilam SN, w nocy, neonatolog (lub pediatra-nie wiem) byla. Niestety rodzilam przy Kawulok- moze cesarki rzeczywiscie ladnie zszywa ale do normalnego porodu, moim zdaniem, sie nie nadaje.

Antosia 22.05.09
  • aleks87 2009.12.17 [20:26]
    No jak ja rodziłam to chyba była przy mnie Kawulok sprawdzała rozwarcie...i nie powiem ,że była jakas delikatna...była ZA konkretna ,nieczuła.Niepolecałabym jej
  • dgzgszg 2009.12.18 [01:42]
    Szczerze odradzam tą klinikę. Koleżanka rodziła tam 4 tygodnie temu. Urodziła w sb, wypis w nd. W książeczke zdrowia wpisali badanie noworodka na mukowisty... w pn. A ona była już w domu!! Nie powiedzieli, że ma na badanie przyjechać. Dopiero położna, która przyszła do domu się zorientowała.... Po prostu szkoda słów, ważne, żeby się im w papierach zgadzało....
    A co do szybkich wypisów, to sama w 3 dobie po cc wyszłam z wojewódzkiego, koleżanka w 2 po sn, więc to już nie tylko standard esculapa.
  • linabb 2009.12.22 [09:38]
    lapka.gif
    Ja w Eskulapie miałam CC w lipcu i jestem baaaaaardzo zadowolona usmiech.gif pod każdym względem usmiech.gif
    http://www.garnek.pl/linabb/a
  • edycia-rosa 2010.01.01 [21:50]
    Ja rodziłam w eskulapie 2tyg temu. rodziłam naturalnie jestem strasznie zadowolona!!!! personel mega życzliwy i uprzejmy lekarz (dr Manderla-świetny ginekolog z całego serca polecam)był ze mną cały czas, ciągle dodawano mi otuchy, po porodzie opieka całodobowa w nocy i w dzień. napewno moje drugie dziecko urodzę w tej klinice, polecam wszystkim przyszłym mamaom eskulapa!!!!!!!
  • moxito 2010.01.07 [14:44]
    witam, ja mam termin na początek maja i tez chce rodzic w Esculapie, nie wiem tylko jakiego lekarza wybrac,ale z tego co czytam to chyba wszyscy sa ok.troszke sie boje, ale jestem dobrej nadzieji usmiech.gif
  • aleks87 2010.01.07 [18:57]
    Ja powiem tak ,że mi napisali w książeczce ,że po trzeciej dobie zostałam wypisana ,a tak naprawde byłam wypisana na drugi dzien nie na trzeci .I byłam ucieszona ,lekarz powiedział ,że moge leżec trzecią dobę ,ale ja powiedziałam ,że wole być w domu z maluszkiem ...bo kto by chciał w szpitalu leżec ,jak wszytsko było ok ze mna i z dzieckiem .Jeszcze raz przyszedl lekarz zbadał małego czy wszytsko ok ,żeby sie upewnic i pojechalismy do domu .Ja teraz w Lutym bede tez tam rodzić mam na 10-13 luty termin i napewno ( jak dojade ) to bede tam rodzić .Jestem zadowolona i nie mam żadnych uprzedzen po pierwszym razie .
  • monisia1705__ 2010.01.08 [19:23]
    wtam was goraco- chce wybrać tą klinike ale bardzo chciałabym miec cesarke- tylko nie wiem jak sie do tego zabrać- czy podczas wizyty u ginekologa mam to powiedziec??? i jak w wogóle to wygląda w tej klinice? slyszałam że najpierw zapisuje sie na wyzyte ginekologiczną a nastepnie przed porodem ustalam zabieg na cesarkę- cos takiego słyszałam... i kochane kobietki jaki jest całkowity koszt.pozdrawiam monika
  • aleks87 2010.01.09 [10:06]
    Z tego co sie zorientowałam to koszt wynisi ogólnie 410zł .I zapisuje się szybciej na wizyte ginekologiczna ,i odrazu sie płaci .Bedzie wizyta u gin a potem u Wójcika ( chyba dobrze pamiętam ) jest dyrektorem tej kliniki ,tam sie z nim ustala.No i musisz powiedzieć jak chcesz cc to wtedy przy tej wizycie ,musisz powiedziec .
  • monisia1705__ 2010.01.10 [11:49]
    dziekuje za odpowiedz usmiech.gif
  • _mania_ 2010.01.12 [09:49]
    Witkowski a nie Wójcik usmiech.gif
    ja cesarkę ustaliłam tydzień przed usmiech.gif

http://www.garnek.pl/maniaaa/a http://s2.pierwszezabki.pl/022/022325970.png? 767 http://suwaczki.maluchy.pl/li-39711.png
  • monisia1705__ 2010.01.13 [20:04]
    a ... jeszcze jedno pytanko - ja jestem z zor i tam mam prowadzacego lekarza- to nie bedzie przeszkoda prawda???? nie muszę prowadzić ciązy w Eskulapie????
  • aleks87 2010.01.13 [20:19]
    Ja dzwoniłam wczoraj umówić sie na wizyte i pytała ile pieniędzy mam przygotować ,babka powiedziala ,że 430 zł więc od dwóch lat jak rodziłam synka to zdrożało 20 zł .Ale dalej uważam ,że naprawde warto ,ze to nie wygurowana cena za RODZENIE PO LUDZKU .Nie mam porównania jak sie w szpitalu wojewódzkim rodzi ,i co najważniejsze nie mam żadnych zastrzeżeń po ostatnim razie ,zobaczymy jak teraz bedzie... ?? oby dobrze .Ma ktos tez z was termin na poczatek lutego?
  • daga77 2010.01.15 [16:40]
    Hej ja mam termin na czerwiec, to bedzie moj pierwszy porod. Slyszlam ze ta klinika jest dobra nie wiem tylko jak wczesnie trzeba sie zapisac?

• linabb 2010.01.15 [16:48]
    monisia1705__

Spoko mało która kobieta z rodzących w Eskulapie prowadzi tam ciążę usmiech.gif Wię się niczym nie martw smiech.gif

Ja rodziłam tam w lipcu i też nie prowadziłam tam ciąży oczko.gif

daga77

Musisz miesiąc wcześciej iść na konsultacje więc gdzieś 34-35 tydzień trzeba się umówić usmiech.gif

Więcej się dowiecie w temacie : Bielsko-Biała - gdzie rodzić?

http://www.garnek.pl/linabb/a
  • daga77 2010.01.15 [17:03]
    Hej ja mam termin na czerwiec, to bedzie moj pierwszy porod. Slyszlam ze ta klinika jest dobra nie wiem tylko jak wczesnie trzeba sie zapisac?
  • aleks87 2010.01.15 [19:13]
    Na stronce kliniki pisze ,że przyjmuja "z marszu " na poród ,ale myśle ,że lepiej sie umówic na wizytę i mieć pewne .Nie wiadomo czy nie bedzie przepełnione i będą wysyłać dalej do szpitali ,nic nie zaszkodzi umówic sie na wizyte (chyba ze ktos ma daleko to co innego ),zreszta mozna zadzwonic i sie dowiedziec wszystkiego .Moja znajoma jechała tam na cesarke ,nie umawiając sie szybciej na wizyte .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...