Odpowiedz na ten temat

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

• gość 2017.09.24 [08:47]
    Ja miałam zakaz głaskania brzucha (szczerze to nie wiedziałam ze to może poród przyspieszyć).
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.24 [18:37]
    Ja znów o tym konflikcie serologicznym.. mogę zapytać skąd koleżanka wie o tej szczepionce ? Z własnego doświadczenia czy może od znajomej ? Orientujecie się może czy w esku po porodzie mama z - dostaje jak w każdym szpitalu zastrzyk z immunoglobuliny jak w każdym szpitalu ? Czy mają jakiś problem ze sprowadzeniem tej surowicy ?
  • gośćlipiec 2017.09.26 [01:07]
    Witam czy orientujecie sie w jakie dni dr Manderla robi cc bo wiem ze w srody jest na pewno w esku ale czy jeszcze w jakies dni?
  • gośćgosc goscgosc 2017.09.26 [07:35]
    No to trzymam kciuki zebyscie dotrwali! Napisz potem jak poród i opieka usmiech.gif
  • gośćgosc 2017.09.26 [10:10]
    To trzymamy kciuki ! Zdaj potem relacje z pobytu. Bedzie dobrze usmiech.gif
  • gość 2017.09.26 [15:27]
    dx
  • gość 2017.09.26 [18:04]
    Dziewczyny ,potwierdzalyscie przyjazd dzien przed planowanym cc?
    Co do dr Manderli to jest w środę, czwartek i prawdopodobnie piątek usmiech.gif
  • gość 2017.09.27 [07:16]
    Co do konfliktu- ta szczepionka to ten zastrzyk. Dwa razy ż konfliktem rodzilam w esku więc pisze ż doswiadczenia. Jak tylko przyjdą wyniki krwi dziecka i się okaże że jest przeciwny rh to się dostaje zastrzyk
  • gośćA 2017.09.28 [14:01]
    Rodzi któraś 16go?usmiech.gif
  • gość 2017.10.02 [20:17]
    Do kobiet, które rodziły w Eskulapie - mam kochane pytanie czy były z Wami kobiety "nierodzące" po innych zabiegach ginekologicznych, np. usunięcie mięśniaków czy macicy?
    Może któraś wie czy tam też są wykonywane takie zabiegi?
    Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
  • gośćgosc 2017.10.04 [07:34]
    Ponawiam pytania, dziewczyny rodziła ostatnio któraś w Esku? Napiszcie prosze wrażenia. Czy rodzi któraś 16-17.10?
  • gość 2017.10.05 [10:31]
    Jestem niepełnosprawna ruchowo, lewa noga i ręka, mózgowe porażenie dziecięce i spastyka, czy był ktoś w Eskulapie z taką przypadłością? Z tego co wyczytałam jest możliwa obecność męża po porodzie, nocleg w nocy też, potrzebuj***ardzo jego pomocy pomocy gdyż na co dzień radzę sobie jedną ręką. Obawiam się czy w zwykłym szpitalu otrzymam należytą pomoc, np w takim Wojewódzkim. A wiadomo pierwsze tygodnie są najważniejsze, nie chcę zrobić krzywdy dziecku, trzeba się nauczyć jak robić pewne rzeczy z dzidzią posługując się jedną ręką... Czy ma ktoś z Was drogie Panie rozeznanie w tym temacie?
  • gośćG 2017.10.05 [14:04]
    Poleciłabym Eskulap chociaż jeszcze tam nie rodziłam ale mozesz tam zadzwonić i zapytać . Ja bym tak zrobiła. Tez bym sie bała państwowego szpitala bo tam każdy pacjent to zło konieczne.. spróbuj jeszcze Zabrze. Oni mają super opinie.
  • gość 2017.10.05 [14:24]
    Dopłata 500zl za pobyt z mężem macie swoją sale. Wyżywienie dla męża też jest zapewnione. Jest z Tobą cały czas nie ma z tym problemu.
  • gość 2017.10.05 [16:02]
    Czyli ok dziękuję za rady, zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie będę mieć cesarskie cięcie, ze względu na spastykę ale także wirusowe zap. wątroby typu B, dzidzi musi dostać zaraz po cc szczepionkę, żeby nie miało wzw b (brałam interferon żeby móc zajść w ciążę z możliwie najniższym poziomem wirusa). W Eskulapie nie przyjmuje żaden ginekolog ot tak, na wizytę prywatną, a lekarz który będzie wykonywał CC musi wiedzieć o tym wszystkim powyżej. Jak zatem pogodzić te wizyty prywatne z cc? Znam jednego lekarza, ale on nie przyjmie mnie na sale w szpitalu z mężem, bo to zwykły szpital a poza tym nie mam zaufania do zwykłych publicznych szpitali... Być może wystarczyłaby wizyta u lekarza w Eskulapie przed porodem w celu zapoznania się z zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę. Jak byście radziły to pogodzić?
  • gośćlipiec 2017.10.05 [18:18]
    W eskulapie kazda ma wizyte przedporodowa okolo miesiac wczesniej od daty z ostatniej miesiaczki i wtedy jest wizyta u ginekologa caly wywiad badanie ginekologiczne plus usg wyznaczenie terminu cc lub sn i nastepnie wizyta u anestezjologa laczny koszt to 300zl. Wiec najlepiej sie umow na taka wizyte i tam juz wszystko powiedza co i jak oczko.gif
  • Arlex 2017.10.08 [17:15]
    Witam rodziłam w eskulapie rok temu cc.
    Mam pytanie odnośnie wizyty. Jak to wygląda teraz? Jest badanie ginekologiczne na fotelu? Rok temu tylko wywiad z lekarzem i anestezjologiem i usg
  • gośćjesien 2017.10.08 [19:18]
    Arlex oppwiedz jak CC przebiegła, o personelu, jak rana i dzieciaczek?
    Ja byłam miesiąc temu na wizycie bo za 2 tyg rodzę i był wywiad i usg. Bez badania na fotelu. Potem anestezjolog.
  • gośćlipiec 2017.10.09 [00:20]
    Ja bylam w srode i mialam badanie na fotelu usg wywiad i anestezjolog. Mam jeszcze pytanie czy odwiedzaly was wasze 2,5 letnie dzieci w esku? Niby pisze ze odwiedziny od 3 lat i tak sie zastanawiam czy to dobry pomysl jak bylo u was?
  • gośćMagda 2017.10.09 [09:01]
    Ja rodziłam przez cc w lipcu. Na wizycie pp było badanie na fotelu, usg i wywiad
  • gośćMagda 2017.10.09 [09:05]
    Jesli chodzi o cc - na sale operacyjna poszłam o 13, córka urodziła sie 45 min pozniej. Kazdy inaczej reaguje na znieczulenie, mi było bardzo niedobrze, chciało mi sie wymiotować i spac. Po cc najgorsza druga doba. Rana boli, szwy ciągną. Ale wszystko Do przeżycia. Tabletki prZeciwbolowe pielęgniarki donoszą co 4h
  • gośćMagda 2017.10.09 [09:08]
    Personel super. To moja pierwsza ciąża wiec nie mam porównania. Panie pielęgniarki bardzo pomocne, sympatyczne i uśmiechnięte. Pomogą, odpowiedzą na każde pytanie. Żeby po cc odpocząć poprosiłam o zabranie na noc córki i nie było z tym żadnego problemu. W nocy jak tylko jakis dzidziuś dłużej płakał to ktoś sie zjawiał.
  • gość b 2017.10.09 [12:31]
    Ja rodziłam w sierpniu. Na wizycie pp USG i wywiad z lekarzem plus anestezjolog. O 14:45 byłam brana na sale o 15:00 synek był juz na badaniach. Po cc zniosłam ok bez problemowo po 2 godz pionizacja i juz chodziłam. Mąż był ze mną i pomagał zajmować sie synem. Personel super chodź zależy jaka zmiana na ostatnie godziny pobytu zmiana była tragiczna nie szło sie doprosić o butelkę dla syna, jak przyszła to oburzona. Ale wcześniejsze dwa dni było przyrządu.
  • gość 2017.10.10 [00:19]
    Czy ktoś w escu rodził sn w ostatnich dniach ??? Bo tylko same panie po cc się wypowiadają
  • gość 2017.10.10 [01:15]
    U mnie córka 2 lata i 3 miesiące weszła na odwiedziny bez problemu do nas
  • gość 2017.10.12 [09:16]
    cześć dziewczyny chciałabym poruszyć temat blw czyli karmienia dziecka powyżej 6 msc poprzez podawanie pokarmów do ręki nie zmiksowanych tylko w całośći. Co o tym myślicie stosujecie tą metodę czy raczej nie?
  • goscA 2017.10.12 [14:57]
    R odzilam sn 06.10.17 w Eskulapie. Wszystko było wporzadku.
  • gość 2017.10.13 [11:06]
    Metoda blw jak wszystko znajduje swoich zwolenników i przeciwników. Ja akurat należę do tej drugiej grupy osób. Po pierwsze dlatego, ze zaczęłam rozszerzać dietę po 4 miesiącu ze względu na karmienie mlekiem modyfikowanym i duża waga dziecka. Po drugie dziecko do blw musi samo siedzieć, a mało które to już potrafi. Krztuszenie sie kawałkami tez mnie przeraża. Bałagan podczas karmienia jest zawsze, ale przy blw jest go znacznie wiecej. No i moje własne przekonania, ze kto jak nie rodzic ma zachęcać do próbowania smaków podając je na łyżce, rozumiem ze ktoś czegos nie lubi, ale nie znoszę wymyślania i szanuje jedzenie, nie mam ochoty patrzeć jak moje dziecko nim rzuca. To chyba tyle, dlaczego ta metoda nie jest dla nas. Oczywiście blw ma swoich zwolenników i absolutnie nie neguje osób tak karmiących swoje dzieci
  • gośćMMm 2017.10.14 [07:14]
    Ja właśnie jestem po porodzie CC. Powiem szczerze ze jest to dosc niewiarygodne jak szybko dochodzi sie do siebie! Po 4 ga stałam na nogach! I szlam pod prysznic. Panie położne to anioły! Nigdy nie odmówiły pomocy ani nie narzucały nic. Jestem im wdzięczna za cierpliwość i podejście. Mnie zabieg robił dr Zalewski - super gosc! Poczucie humoru, troska i ludzkie podejście to cos cie zadko sie zasadza. Rana - piękne cięcie! Dr Witowski - dzięki jego decyzji mamy synka! Cięcie jutro! Wspaniały człowiek bardzo konkretny i znieczulenie robi tak ze nawet nie wiadomo kiedy! Moja klinika do następnego dzidziusia! Polecam!
  • gość 2017.10.15 [16:35]
    Widzę, że same tutaj pozytywne wypowiedzi o porodzie w Eskulapie, to mnie cieszy bo też się tam wybieram.
    Jakie znieczulenie jest przy cesarskim cięciu do kręgosłupa czy narkoza?
    Czy jest możliwość wyboru znieczulenia?
    Pytam, bo mam kręgosłup po zabiegu i nie mogę mieć znieczulenia miejscowego.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...