Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klopotliwe owlosienie

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy to normalne, ale strasznie jestem owlosiona, tzn założę majtki i wkoło aż na udach rośnie mi owłosienie. Wstydzę się strój kąpielowy ubrać. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak, ale mam zaburzenia hormonalne (jestem ciemną blondynką/szatynką). Ale z tego co wiem u brunetek często się zdarza mocne owłosienie i u nich to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rosną na nosie, w nosie i na czole, na nogach i palcach u stóp oraz na plecach, na rękach i na szyjii i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi rosną takie gęste i twarde jak na wzgorku lonowym.Także ładnie to nie wygląda. A jak ogóle to robią się chrostki i widać takie zgrubienia,sudocrem trochę pomaga. Zastanawiam się nad depilacja laserowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź na laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tanie nie jest i nie wiem czy jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkodliwe nie jest, ale ja gadałam z kosmetyczką - jak masz coś nie tak z hormonami to jest szansa, że po jakims czasie (kilkanaście mieścy -parę lat) inne cebulki w miejsce tych zniszczonych Ci się uaktywnią (bo prócz tych cebulek co pracują mamy zawsze kilka uśpionych). Najpierw bym porozmawiała z jakimś dobrym dermatologiem jak to jest i wtedy ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chyba jedna na milon nie dość ze mam jasny blond to dosłownie na całym ciele, twarz masakra, broda, brzuch posladki, a szansy na laser nie mam bo blond włosków sie nie usunie, na pośladkach mają nawet 4-5 cm długosci tak tak cm, NIE mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie problemy hormonalne to laser na nic sie zda. Problem lezy od wewnatrz. Tez jestem owlosiona wszedzie, nawet na twarzy i niestety trzeba sie nauxzyc z tym zyc, bo zaakceptowac chyba sie nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałeś te długie włosy depilatorem elektrycznym wyrwać? Bo golenie pogorszy sprawę, a depilator nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatw sprawę laserem raz na długo (bo niestety nie na zawsze). Jeśli ciemne - to najlepiej light sheer. Niektóre lasery działają też na jasne włoski. Ostatnio robiłam też jakimś IPL+RF i na jaśniejsze na nogach też podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej laser. Golenie zdecydowanie odradzam, bo włoski odrastają bardzo szybko i są kłujące, lepiej jakiś delikatny krem do depilacji okolic intymnych, dobre ma Bielenda vanity Soft touch z nawilżajacymi proteinami jedwabiu. Oprócz skuteczności główną jego zaletą jest zapach, który nie jest ostry i chemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilatorem elektrycznym próbowałam. Ale zaczęły mi się robić takie ciemne jakby piepszyki i przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vanity jak najbardziej polecam i nie wiem czy nie lepszy bedzie ten z olejkiem rożanym bo nie podraznia mnie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogielo Cię kremy do depilacji to straszny syf cała tablica mendelejewa, spróbuj wosk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka_88
Jakiś czas temu przekonałam się do depilacji laserowej. Jestem już po 5 zabiegu laserem laserem LightSheer Duet w salonie Vici Clinic w Krakowie. Zdecydowanie polecam tym bardziej, że teraz mają promocję 50 % na pierwszy zabieg więc warto skorzystać i się przekonać samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam straszny problem z bujnym owłosieniem, nierzadko w kłopotliwych miejscach. Odkąd zakupiłam dla siebie depilator ipl od Panasonica, czuję się super. :) sprawdza mi się bardzo dobrze i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy depiluje Pani również anusa? Czy wkłada tam Pani paluszki, by starannie wyeksponować okolice anusa na działanie lasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×