Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Zapraszam wszystkie kobietki będące już mamami i będące w ciąży, z Poznania i okolic. Mam nadzieję, że uda nam się wymienić doświadczeniami, namiarami na dobrych położników, pediatrów i poradami dotyczącymi opieką nad maluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
witam melduję sie na nowym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Minimisiu:) Czyżbyśmy były tylko dwie??:) Halo poznańskie mamuśki- odzywać się:) A Ty Minimisiu- jak się czujesz?? Kiedy idziesz do gina i który to tydzień, jak wynika z Twoich obliczeń?? Moja córunia już śpi, wykąpana i opita kaszką:) mam nadzieję, że bez większych problemów dośpi do 6-tej, bo normalnie w nocy mąż do niej wstaje, a dziś go nie ma:/ Ja też już pełznę w stronę sypialni:):):) Dobrej nocy życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Według moich obliczeń powinien być już 4 tydzień a we wtorek idę do gina to sie wszystkiego dowiem Pewnie będę musiała zrobić badania bo zupełnie nie przygotowałam sie do tej ciąży :) Fajnie że masz już taką dużą dzidzię i najważniejsze ze wszystko dobrze Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu- miałaś fajny prezent na święta:) a jak tatuś zareagował na wieść o pojawieniu się potomka??? mój mąż był zachwycony, teraz jest rozkochany w jaśminie do nieprzytomności:) zresztą ze wzajemnością- tylko tata ją kąpie, jak czasami ja to robię, jest zła jak osa:) ale ogólnie to naprawdę grzeczne, kochane i słodkie dziecko, czasami krzyczy, myślę, że wypluła smoka i stąd rozpacz, przychodzę do niej, a gwiazdka śmieje się do mnie, po prostu czuła się samotna:) zobaczysz jak szybko zleci ci czas oczekiwania na maluszka:) fajnie, że masz termin na lato, bo dzięki temu będziesz mogła szybko zacząć wychodzić na spacerki:) serdecznie ci gratuluję, odzywaj się, i dbajmy o ten nasz topik, co by nie padł za szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
Cześć dziewczyny! Też jestem z Poznania i mam małego Franka (urodzony 16.10.05) pozdrawiam was serdecznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wago:D miło, że dołączyła do nas kolejna mamusia🌻 napisz coś o sobie i swoim synku, jak minął poród i jak sobie dajecie radę teraz:) pozdrawiamy was z zasypanego piątkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hejj Właśnie wróciłąm z pracy ale mamy dzisiaj pogodę :( chciałąm pojechac kupic teścik że by sprawdzić czy nic sie nie zmieniło od tygodnia :) ale zrezygnowałam Witam nową uczestniczkę naszego forum i zachęcam do pisania Julianka czy ja dobrze przeczytałąm że Twoja córeczka ma na imię Jaśminka ? bardzo mi sie spodobało to imię, a jakie orginalne pogratulować pomysłu Tatus mojego dzidziusia chyba nie wierzy bo chodzi taki oszołomiony :) ale cieszy sie razem ze mną już planuje wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliank_80
halo minimisiu:) nie wychodź już dziś nigdzie:) dbaj o siebie i maluszka!! ja pomimo pogody musiałam wyjść dwukrotnie: na spacer z psami i po mleko dla jaśminy, bo rano zajrzałby nam głód w oczy;) dziękuję bardzo za komplement dotyczący imienia córci:) od zawsze widziałam, że moja ewentualna córecka będzie tak miała na imię i mąż nie miał nic do gadnia:P on miał wymyślić imię dla chłopca, ale oboje od początku byliśmy jakoś przekonani, że będzie córka i tak było:):):) ehhh, piękne wspomnienia:) teraz łobuz dokazuje już na całego, np. dzisiaj drugi dzień z rzędu zwymiotowała cały słoik zupy... :):):) miłego wieczoru🌻 ps.wago- odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na górze to byłam oczywiście ja jarząbek- analfabeta:P:P:P buahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
julianka masz ciekawy dzisiaj dzień :) ja czuję ze bedzie chłopiec a imiona juz też dawno wybrane dla chłopca -Krzysiu po tatusiu a dla dziewczynki Wiktoria pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja jeszcze nie mamusia, ale już niedługo;) mieszkam w Luboniu:) ale chetnie poczytam was... może cos sie dowiem ciekawego;) pozdrawiam wszytskie mamusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piro
w którym Luboniu koło Kosciana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
Jestem Dziewczyny...z góry przepraszam jak czasmoi dłużej sie nie odezwię ale mały Franek mnie tak absorbuje że czasami naprawdę nie mam chwili żeyby podejść do kompa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
A poród wspominam bardzo dobrze:) jeśli można to tak określić:) te dziewczyny które rodziły wiedzą o czym mówię:)...rodziłam na Polnej, miałam vacum ale to nic strasznego...mały urodził się super waga 3470 10 punktów....byliśmy w szpitalu tydzień bo Franek miał żółtaczkę..........a pozatym to wszystko ok!! Fakt to trochę boli ale jakwiadomo kobieta jest tak skonstruowana że zapomina ten ból :) ale da się wytrzymać...nie musiałam brać żadnego znieczulenia....ta mała istotka która się dzięki temu pojawia jest przecież tak wspaniała że naprawdę warto!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
A i ja też pozdrawiam z zaśnieżonych Rataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaejah
mam prosbe jezeli jeszcze ktos tu jest?? czy mozecie mi powiedziec jak wygladaly wasze pierwsze 3-4 tyg.ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
ja według moich obliczeń jestem w 4 tygodniu a objawy to strasznie bolą mnie piersi i brzuszek jakby troszkę mi spuchł pozatym nie mam okresu :) i strasznie jestem głodna ale to nie wiem czy wynik ciaży czy tego ze o niej wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D moje początki ciąży, to były oczywiście rosnące i bolesne piersi, apetyt na kwaśne i niezwykle traumatyczne poranki, mdliło mnie i ogólnie czułam się jak zdepnięty karton;) przez pierwszy trymestr nic nie przytyłam, dopiero później zaczęłam przybierać na wadze. minimisiu, a jak u ciebie jest rankami? wago- jaśminka też urodziła się na polnej, 3210g i 10/10 pkt. w szpitalu byłyśmy 5 dni, a później, pomimo żółtaczki wypuścili nas do domu:) i to by było na tyle... piszcie dużo, trzymajcie się ciepło i dbajcie o sibie i maluszki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Czesc, Jeszcze nie jestem mamusia... Termin mam na 19 marca 2006. Mieszkam w Mosinie, pracuje w Poznaniu. Dzisiaj ide na kolejna wizyte do gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć isabelle, cześć renacia:) piszcie co u was i jak się czujecie,znacie już płeć maluszków?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
cześc moje poranki są dobre narazie nie mam żadnych mdłości .Dzisiaj kupiłam test i znowu będe sprawdzać czy aby napewno (!) ale to dla pewności bo we wtorek idę do gina i chcę miec najświeższe wiadomości Fajnie że jest nas coraz więcej jednak pomysł z tym klubem mamuś był strzałem w dziesiatkę A jak wasze dzidziusie te narodzone i te jeszcze nie, czy znacie płec bo ja chyba nie chcę wiedziec wolę niespodzianke na porodówce :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D ja od samego początku chciałam wiedzieć czy mamy synka, czy córeczkę:) o płci maluszka dowiedzieliśmy się dopiero 30.05. cieszyłam się niesamowicie:) jednak, zabrzmi to na pewno trywialnie, ale najważniejsze, by maluszek był zdrowy, a cała reszta się już nie liczy:) życzę wam i waszym maluchom miłego wieczoru, pewnie najcięższy ma waga;) my już nauczyliśmy jaśminę, że o 20-tej jest kąpana, kaszka i śpi do 6 rano:) trzymajcie się mamuśki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
melduję ze test jak najbardziej pozytywny dwie grube krechy . Poszłam do apteki i mówie do pani poproszę test ale inny nic Bobo test - dziwnie na mnie spojrzała miałam wrażenie że pomyślał sobie "biedna dziewczyna wyszedł jej pozytywny/ negatywny i sądzi że inny pokaże coś innego " PA MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
JULIANKA a ja dopiero teraz zauważyłam że jesteś z Piątkowa ale gapa ze mnie ja mieszkam niedaleko Castoramy czyli jesteśmy prawie sąsiadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wreszcie dotarłam do Was z poprzedniego forum. U mnie już leci 4 tydzień ciąży i na razie oprócz bolących piersi nie mam innych objawów.Ale niebawem będą mdłości i to wielkie! Moje dwie poprzednie ciąże były straszne!Od drugiego miesiąca aż do samego porodu\"haftowałam\",nie pomogła nawet farmakologia.Urodziłam chłopców,może teraz będzie dziewczynka i ciąże zniosę inaczej?bardzo bym chciała.Do gina idę za 2 tygodnie,żebym mogła zobaczyć jak serduszko bije. Boję się tej wizyty, bo dwa dni po poczęciu byłam na rentgenie szczęki i nie wiem czy będą tego kosekwencje.Może któraś z Was coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo sąsiadko i reszto dziewcząt:P goja- będąc w drugim tygodniu ciąży miałam pasażowe badanie jelit- paręnaście zdjęć brzucha (rtg), kiedy się dowiedziałam o ciąży byłam przerażona, ale mój gastroenterolog poszedł po radę do neonatologów i dowiedział się, że dla dziecka najbardziej niebezpieczny pod tym względem są 2 i 3 miesiąc, bo wtedy ma miejsce organogeneza i promienie rtg mogą zaszkodzić, tak więc nic się nie martw, bo BĘDZIE dobrze:):):) teraz spadam, bo szukam dla nas mieszkania, możliwie jak najszybciej wolnego:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja również jestem z Poznania z Winograd - też mieszkam blisko castoramy :). Moje maleństwo ma się urodzić na początku czerwca. Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno - płci jeszcze nie znam - do gina idę 11 stycznia więc zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×