Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klub matek wyrodnych laczmy sie

Polecane posty

Gość gość

Jesli chociaz raz zostalas zjechana przez matke idealna,tutaj na forum lub w zyciu codziennym,to zapraszam:) nie wazne z jakiego powodu nie jestes idealna a wrecz wyrodna, tutaj nie oceniamy tylko swobodnie sobie gadamy. Wazne ze wam i osobom najabardziej zainteresowanym takie podejscie do sprawy pasuje:) zapraszam na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się przyłączam. Mój 9 miesięczniak zasypia na cycu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jak daga
Ja podobnie jak daga jaga zamordowana tu ostatnio wypiłam piwo przy niemowlęciu i nadal to robię jak jest okazja nie zamierzam czekać aż skończy 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojecie matki idealnej jest wzgledne, kazdy to moze rozumiec inaczej. Jednak "matka wyrodna" jednoznacznie źle sie kojarzy, wiec nie wiem, czy klub o tej nazwie spotka sie z uznaniem. Kazda matka działa, jak potraf i chce , ale na pewno widzi w tym jakąś logike, w zwiazku z czym nie nie uwaza , że wyrodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od urodzenia karmiłam mm - a na dodatek miałam cc i nie chcę drugiego dziecka - możecie mnie mianować królową tego klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też cc i też nie chcę drugiego. Dałam też dziecku kaszkę słodzoną o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg27
Gosciu z 11.17 w takim razie musimy przeciac korone na pol, bo ja jestem w tej samej sytuacji. I dodatkowo tez czasem zdarza mi ie wypic piwo gdy dziecko juz spi - ma 7 miesiecy - jak leci jakis fajny film w sobote czy w piatek. Ponadto zamierzam wrocic do pracy po rocznym macirzynskim.aha i jeszcze po ciazy i miesiacu karmienia moim mlekiem - nie piersia - mialam romans z laktatorem - wrocilam do nalogu tytoniowego. Wiecej grzechow nie pamietam, ukaminujcie mnie kafeterjuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja karmiłam syna do 3 roku i spał z nami w sypialni bo mi tak było wygodnie, czasami męża wyganialam do innego pokoju i słodko spałam z synem, teraz powielam ten sposób z drugim synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg27
A i jeszcze daje sloiczki i kasze mlczno-ryzowa taka ze mnie wyrodna matka . A tak ogolnie to mam fajne dziecko - pogodne, usmiechniete, bardzo absorbujace:-) kocham ja nad zycie, ale pamietam ze nadal jestem czlowiekiem a nie tylko matka i od czasu do czasu lubie zrobić cos dla siebie, a chocby i wysc do miasta na dwie godzinki gdy mala zajmuje sie tata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej córki na komunii było wino do obiadu i piwo po deserze co ja się tu nasłuchałam, że dziwka, kurwa, szmata, suka i patologia jestem i nie szanuję chrześcijaństwa to wszystko oczywiscie od szanujących bliźniego prawych chrześcijanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pozwalam dzieciom na jedzenie słodyczy tyle ile zapragną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga_jaga
Najgorszą matka jestem ja jak wiecie był już tu temat o tym jak żyję O zgrozo! (sama byłam zaskoczona) i czasem nie posyłajcie swoich dzieci na jagielloński, bo ja tam studiowałam :P Praca w korporacji to zuooo, pensjonat i firma to zuoooo. Najlepiej siedzieć na tyłku, nie robić nic tylko śledzić innych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz,w naszych oczach mozemy byc idealne,napisalam,ze nam to pasuje. Ale w oczach innych bedziemy matkami wyrodnymi z tysiaca,nawet tych blachych powodow:) kazdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Wystarczy,ze czuje sie zaszczuty przez inne perfekcyjne. Nie wazne czy dlatego, ze karmi piersia duze dziecko,czy karmi mm od urodzenia.i To kilka slow o mnie: urodzilam przez cc,tak wyszlo i sie ciesze z tego powodu,mimo ze bylam zwolenniczka sn,drugie dziecko urodze tylko i wylacznie przez cc,bo tak chce:) karmilam przez 3 miesiace,musialam odstawic tu sie dowiedzialam,ze jestem leniwa krowa i tylko sobie tlumacze,ze musialam,ale niewazne:) nauczylam dziecko spac dlugo,nie zgodzilam sie na pobudki o 6 rano:P to z wlasnego lenistwa. Mam prawe poltoraroczne dziecko jedzace doslownie wszystko:) wlacznie ze slodyczami. No czipsow i macdonalda jeszcze nie zaliczyl:Pa i pozwalam mu ogladac bajki. to tak o wadach. Z zalet sie chwalic nie bede,bo jeszcze wpadne w samouwielbienie:P zreszta to topik o matkach wyrodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1a
Dwa razy CC, oboje dzieci karmione piersią całe 3 tygodnie, kaszki Bobovita bądź Nestle, słoiczki, danonki oraz całe inne zło tego świata. Dzieci śpią, to ja ląduję na balkonie w piwem/winem i papierochem w ręku. Dzieci śpią same w swoich łóżkach od urodzenia. Jak syn włazi na łeb dostaje klapa w tyłek. Ahh... zła kobieta jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretna kreatura
To jeszcze ja autorka. Zapomnialam,ze jestem alkoholiczka. Wlasnie mnie naziemie sprowadzilyscie. Pierwsza rzecza jkaa zrobilam jakk dziecko odstawilam od piersi to wypilam piwo! I teraz mi sie zdarza,a wczoraj jak dziecko poszlo spac to az dwa!i to razem z mezem. Zabieram tez dziecko na wczasy w "tropiki",i uslyszalam od tesciowej,ze z malym dzieckiem nigdzie sie nie jezdzi tylko siedzi w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszczepiłam dziecko w pierwszej dobie życia, planuję szczepić MMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee , tam - wasze zwyrodnienia to pokuś w porównaniu z moim :) . jako rodzice przyznaliśmy sobie prawo do karania fizycznego - popularnie zwanego biciem -naszych dzieci oraz do przestrzegania zasad naszego domu czy to sie dzieciaczkom podobało czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1a
A! Leniwa też jestem ;) Poszłam na L4 raz w 7 miesiącu, raz w 8. Jeśli chodzi o powrót do pracy to pewna swojej wyrodności nie jestem... Bo już sama się pogubiłam. Przy synu wróciłam po 2 miesiącach (powinnam z dzieckiem w domu do 18stki siedzieć!), po córce wróciłam po roku (leń paskudny, żerujący na uczciwych podatnikach!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg27
Mam nadzieje ze to bedzie topik gdzie nikt nikogo nie bedzie ocenial, umoralnial, a przede wszystkim wyzywal, bo niestety na tym forum to na porzadku dziennym. Jestem pokoleniem urodzonym jeszcze w komunie, pamietam kolejki, puste polki sklepowe, ze lod calipso z dolaczonym patyczkiem byl przysmakiem i wiekszosc wakacji spedzalo sie na podworku z rowiesnikami. Czasem mam wazenie ze wiekszosc tych najbardziej wyzywajacych tutaj to juz nastepne pokolenie, ktore od malego pamieta internet, krzykliwe teledyskivivy ,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium, zasady panujące w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"eee , tam - wasze zwyrodnienia to pokuś w porównaniu z moim usmiech.gif . jako rodzice przyznaliśmy sobie prawo do karania fizycznego - popularnie zwanego biciem -naszych dzieci oraz do przestrzegania zasad naszego domu czy to sie dzieciaczkom podobało czy nie smiech.gif " No to akurat nie jest śmieszne :( przestrzegania zasad można uczyć bez bicia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to będzie topik bez wyzwisk to będzie ewenement na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och wy leniuchy, nieroby, a fe. Jak mozna nie gotowac wlasnemu skarbowi? Przeciez tak latwo dostepne jest miesko od zaprzyjaznionego rolnika:-) i l4 w ciazy? Przeciez mozna urodzic w pracy a nie zyc na koszt podatnikow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego bicie dziecka porównujesz z podaniem dziecku gotowego słoiczka czy z niekarmieniem piersią? miał być fajny temat, z żartem, a już jestem zniesmaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg27
11.44 to ja:-) i rzeraszam - padly wyzwiska, ale mam nadzieje ze zrozumiecie, ne mogam sie powstrzymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tobie nie zabrania wybrać takiego modelu wychowania swojego dziecka jaki uznasz za stosowny i pożyteczny dla nie niego . Ale ja też mam takie prawo i skorzystałam z niego :) i śmiem twierdzić ,ze nie najgorzej nam wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretna kreatura
Mialo byc bez umoralniania. No allium pobilas wszystkich swoja wyrodnoscia, od razu ktos pekl i na ciebie naskoczyl.dam reke uciac, ze allium nad dziecmi sie nie zneca,a osoba ktora jej to zarzuca musi pochodzic ze srodowiska w ktorym cos takiego bylo nagminne i naduzywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem namiastką kobiety,zony,matki,jestem niedojrzała,niesamodzielna itp bo nie gotuje obiadów,robi to maż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meg, ja też pamiętam te lody calipso, ech... Moi rodzice to dopiero wyrodni byli. Codziennie w sklepiku szkolnym jakieś słodycze kupowaliśmy, lataliśmy po podwórku do zmierzchu i zwisaliśmy łbem w dół na trzepakach nad betonem. Kilka razy szycie czegoś zaliczyłam, za to zero złamań, kości miałam twarde. Cud, że przeżyłam dzieciństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co wam chodzi z tym klubem. Wiadomo, że nie ma idealnych matek. Ale jak widzę "daje dziecku słodzone kaszki, nazwę się dla beki wyrodną matką i założę klub haha hoho hihi" to lekko żałosne się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×