Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kłucie i ból w jajniku

Polecane posty

Gość gość

witajcie, około tygodnia po domniemanej owulacji wystąpiło u mnie wyraźne uczucie kłucia w jajniku lub jego okolicy? myślicie że to może być znak że się udało? i prosze darujcie sobie zbędne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest szansa, ale tylko czas pokaże efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tydzień po owulacji czułam kłucie. Wyraźnie bolał mnie jajnik. Wtedy wyczytałam, że może to mieć związek z tym że pęcherzyk graafa nie pękł podczas owulacji. Strasznie się zmartwiłam, bo jeden po badaniu USG podejrzewał u mnie pcos (nie miałam innych badań robionych, drugi lekarz po usg nie zauważył niczego niepokojącego). Tydzień później okazało się, że to jednak ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 dziekuje, zrobilas mi nadzieję. Ja to kłucie czułam wyraznie w jednym jajniku i trwalo co jakis czas przez jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za link, ale malo tych odpowiedzi pod pytaniem. Ale budzi sie kolejna nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nikt bo wszystko zostało powiedziane. Albo to ciąża albo torbiel. Masz 50 procent szans, czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czekanie cierpliwe to takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
witam wszystkie forumowiczkiusmiech.gif kobietki, ktore oczekuja dziecka moze beda mogly mi w jakis sposob pomoc. Otoz ostatnia miesiaczke mialam 20.02 i wszystko przebiegalo normalnie jak podczas kazdych cykli, ktore wynosza 35 dni. W marcu 14 i w kazdy kolejny dzien odbywalam stosunki ze swoim partnerem po przerwie 2 miesiecznej. Dni plodne w marcu mialam na pewno gdy sie kochalam. Miesiaczka mi sie spoznia niestety wykonanie testu jest niemozliwe gdyz w kraju w ktorym mieszkam obecnie jest swieto i jutro tez co wiaze sie z zamknieciem wszystkiego:/. Ale do sedna od kilku dni zauwazylam u siebie sluz taki mleczno przezroczysty czasami ciagmacy sie a czasem wodnisty, brak bolow piersi ( (przed zawsze bolaly mnie piersi) jedynie plecy cholernie mnie pobolewaja. Z poczatku gdy dostalam ten sluz myslalam ze miesieczka przyjdzie drugiego dnia zawsze tak mam ze dzien przed okresem mam sluz podobny do plodnego ale tym razem nic. Sluz utrzymuje sie a okresu brak. Czy ktoras z Pan miala juz taki przypadek ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×