Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"kobieta jest najlepszym przyjacielem CZŁOWIEKA" chamski tekst Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość

czyli kobieta nie jest czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prosty chłop jest czego od niego wymagać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to idiota kazdy to wie, Ci co go popieraja sa jak ameby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jak ameby, bo on ma duże popracie w kręgach ludzi wykształconych. Było to sprawdzane, sprawdź sobie. czyli teoretycnzie wśród ludzi używających mózgu. oczywiscie wieksza czesc wybrców to faceci, a jakżeby inaczej, swinie szowinistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli teoretycnzie wśród ludzi używających mózgu. kluczem jest słowo teoretycznie. można być tłukiem mimo studiów- geny, wychowanie, g...wzorce rodzinne, tego sam dyplom nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak piszesz Dzieie sie tylko tej jego dziuni , nie moglabym byc z czlowiekiem ktory nie ma do mnie za grosz szacunku chociaz nie wiem jaki majatek by posiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrozniajcie inteligencje od wyksztalcenia i od kultury osobistej. Mozna byc inteligentnym czlowiekiem i przy tym zwyklym chamem, szowinista czy rasista, jedno drugiego nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wypowiada sie, ze ma szacunek do kobiet. jak moze miec szacunek do kobiet osoba, ktora zdradzała żone latami i wypowiada sie o nich ze matematyka to raczej nie dla nich, że jak tylko jego corki powiedzialy ze matma jest ble, to przestał je gonic do nauki. tak moze kazdy powiedziec. wszystko co trudne, jest ble na początku. ale diament szlifuje sie od podstaw. a jak stary se założył że kobita jest i tak głupia wiec po co jej studia a tym bardizej ścisłe bo jeszcze moze zaczac dobrze zarabiac - to czego sie spodziewac? kolesiowi jest na rękę jak kobiety są na drugim miejsfcu. a miejscu tej jego popyrtanej młodej żony nie cieszyłabym sie. zna jego przeszlosc, wie ze byłą żonę zdradzał latami, to mysli ze co , teraz w tym przypadku bedzie inaczej? Co to za kobieta ktora akcpetuje poligamię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tak wypowiedzieć się może jedynie zakompleksiony człowiek. Normalny mężczyzna nie czuje potrzeby dowartościowywania się kosztem kobiet. Nalezy więc mu wybaczyć i spuścić zasłonę milczenia na jego wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy byc materialistka. Myslisz ze malo kobiet jest zdradzanych i to akceptuje? poczytaj to forum to zobaczysz ile kobiet jest traktowanych przez meza jak podnozek, zdradzanych, bitych, ubezwlasnowolnionych ekonomicznie i jak reaguja? nijak, tkwia w takich zwiazkach bo albo maja zanizone poczucie wlasnej wartosci, albo tlumacza sobie ze dzieci musza miec pelna rodzine albo zwyczajnie nie maja gdzie i za co odejsc, a perpektywa podporzadkowania sie mezowi i tak wydaje im sie lepsza niz walka o alimenty i samodzielne utrzymanie sie. wiecje, ile kobiet wrecz szczyci sie tym ze one nie musza pracowac, a tym samodzielnym i niezaleznym wspolczuja, mowiac ze wziely sobie meza nieudacznika, ktory nie potrafi utrzymac rodziny? Malo to kobiet wychodzi za muzulmanow, choc powszechnie wiadomo jaki jest ich stosunek do kobiet? Korwin jest bogaty - lacznie ma nieruchomosci warte prawie 10 milionow zlotych. A ze mlody nie jest to zonka zostanie zamozna i mloda wdowka, do tego ze znanym nazwiskiem, na tym tez mozna zarobic. Jakby nie byl bogaty to by nawet na niego nie splunela a nie rodzila mu dzieci. Z innej beczki - popatrz jak kobiety traktuje sie w Kosciele Katolickim - zakonnice sa co najwyzej sluzkami ksiezy, nie maja najmniejszego wplywu na ksztalt tej instytucji. Czy kobietom to przeszkadza? alez skad, to kobiety w wiekszosci chodza do kosciola i wprowadzaja do niego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to kobieta może być najlepszym przyjacielem człowieka oczywiście po odpowiedniej tresurze. Chodzi o to żeby nie nagradzać jedzeniem od razu za dobrą sztuczkę niech trochę po głodują. Chodzi o to żeby wyzwolić w nich instynkt samozachowawczy. Nadają się jedynie do tego żeby prać brudne gacie i robienie obiadu. Myślę że wszyscy się ze mną zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha świetne coś dla fanów czarnego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że jednak najlepszym jest pies. Kobiety to nr. 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek kieruje sie rozumem a wiekszosc kobiet go nie uzywa np. zle wybory partnerow, popieranie lewactwa, ktore defacto szkodzi kobietom, popieranie islamizacji i aborcji. Jaka normalna kobieta z poczuciem czlowieczenstwa popieralaby cokolwiek takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za przeproszeniem, ale zero w tym logiki. "Człowiek kieruje się rozumem"- jak to się ma do tezy popieranej m. in. przez Mikkego że człowiekiem jest kilkutygodniowy zarodek? Zarodek bez układu nerwowego kieruje się rozumem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" dorosły człowiek" kieruje się rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to poyeb i gdyby doszedł do władzy, to te od czarnych protestów na kolanach prosiłyby pis o powrót do władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×