Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z tatuażem nie wygląda elegancko

Polecane posty

Gość gość

Według nie tatuaż i elegancja to przeciwieństwa nie do pogodzenia. Właśnie wróciłam z kościoła, był chrzest kilkorga maluchów, jedna rodzina typowo dresowo-blacharska plus oczywiście tatuaże, mamusia i chrzestna odstawione w sukienki, buciki na obcasie, torebeczki do tego (w miarę dobrane, nie czepiam się, choćby i z bazarku ale wyglądały ok) ALE cały efekt psuły tatuaże widoczne na przedramionach, ramionach, karku. Po prostu nie pasowały do tego stroju. Jak ktoś ma tatuaż bo lubi to powinien też dobrać do niego odpowiedni styl stroju, bo taka "kościółkowa" elegancja w tym zestawieniu wygląda śmiesznie! A teraz możecie mnie zjechać, czas start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tatuaż na ramieniu. Ale jeśli sytuacja tego wymaga - praca, uroczystosc to tak dobieram strój zeby nie bylo go widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to stara dewota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę tak jak autorka. Tak, jestem zacofana i z ciemnogrodu, ale tatuaż nigdy nie będzie miał nic wspólnego z klasą i elegancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tatuaże eleganckie nie są. Poza tym strój nie był jednak odpowiedni skoro było widać tatuaże na ramionach, bo w kościele ramiona powinny być zakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku wyglądają super. Potem blakną, rozmawiają się itd. Robi się paskud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w kościele siedziała przede mną dziewczyna, miała tatuaż na lopatce , ktory częściowo było widać, miala dłuższe włosy i cała msze trzepala tymi włosami, odgarniala je co chwila gdy zaczynały zasłaniać tatuaz....I to dopiero jest obciachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tatuaż to obciach zarówno dla kobiet jak i dla faceta. dla mnie to symbol młodzieńczej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z autorką tatuaż to kicz i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam tatuaże! Oczywiście ładne i starannie wykonana. Sama mam kilka i planuję kolejne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:19 Zrob sobie na twarzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziewczyny, kobiety ktore znam a maja tatuaz sa proste i bardzo ale to bardzo wulgarne. Te nieco starsze i troche madrzejsze bardzo zaluja, ze w mlodosci zrobily sobie tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się tatuaże podobają, ale zgadzam się z tym, że eleganckie one nie są. Tyle, że jeśli ktoś ma tatuaż i choć odrobinę oleju w głowie, to będzie potrafił tak się ubrać (jak choćby na różne uroczystości kościelne), żeby ten tatuaż zakryć. Inna sprawa: wiele rzeczy jest nieeleganckich, nie tylko tatuaże. Np niektóre przesadnie wysokie szpilki, miniówki, obcisłe ciuchy z imitacji skóry, ogromne dekolty, tandetne wielokolorowe tipsy, "tapeta" na twarzy. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. A przecież takich ludzi też nie brakuje w kościołach na różnych uroczystościach. Ba, niektóre panie to nawet specjalnie się tak "stroją", a wyglądają jak z taniego bazarku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też racja :) najlepsze te przesadnie wysokie szpilki, mi sie kojarza z klubem erotycznym i paniami tam pracujacymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzucają mnie kobiety z tatuażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi porównanie szpilki i tatuaż. Po pierwsze szpilki sa kobiece a po drugie mozna je w kilka minut ściągnąć :) a tatuaż....ani to ładne, ani modne... a najgorsze jest to że nie mozesz go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam problemu zalozyc sukienki i obcasow pomimo wiocznych tatuazy. Poza tym uzaleznianie calego zycia od storju ktory zaklada sie raz na dlugi czas jest glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.44, ty nie masz problemu bo nie masz za grosz klasy ani wyczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech bo elegancja i tatutaże -te tandetne się wykluczają ! Trochę jak gumofilce do eleganckiej sukni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
z wieloma tatuażami i przy okazji oficjalnych spotkań- zgodzę się. Sama mam tatuaż na łopatce i go zasłaniam w kościele, czy na oficjalnych spotkaniach w pracy. Ale generalnie uważam, ze tatuaż zdobi i personalizuje osobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że ludzie nazywający gust innych tandetą mają klasę ;) Nie mam problemu bo tatuaże pasują DO mnie, podobnie jak ubrania które wybieram. To moja skóra i nie widzę powodu żeby zasłaniać burką bo ktoś ma inne pojęcie estetyki niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże to ohydztwo u kobiet . faceci wygladaja super z tatuażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię tatuaże u kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wole tatuaż od kościoła i kiecek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiecki są fajne, kościoły niekoniecznie. Chociażby dlatego, że tacy puści ludzie tam chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę motylki, delfiny, pająki i tribale na lędźwiach wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie kościół to najlepsze miejsce dla nich :D Aż mnie ten temat zainspirował dzisiaj do napisania innego na ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true, ani kobieta ani facet zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×