Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety o co chodzi z tymi cyckami?

Polecane posty

Gość gość

Przeczytałem że się szczycie tym że macie cycki.Czy czujecie się za lepsze dlatego że macie cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czuje się w żaden sposób lepsza od faceta jeśli mówimy o biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się szczycę, ze mam fajne, jedrne i duże cycki, żadne rozklapciuchy czy rodzynki. Uwielbiam swoje cycki a mój maz chyba jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mężczyźni mają powody by zazdrościć cycków kobietom? Niby była jakaś teoria która została wyśmiana przez feministki.Że dziewczynki zazdroszczą penisa chłopczykom.A teorii o piersiach nie było.Tylko że kobiety piszą o samych sobie my mamy cycki.A mężczyźni nie piszą my mamy penisy a one nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to napisał 16latek albo stary zakompleksiony pierdziel. całkiem zabawne masz problemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy to mają kobiety my mamy cycki a oni nie my mamy cycki jakieś samouwielbienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie kobiety, ale jakaś jedna kretynka. U tej idiotki, to pewnie jedyna strefa erogenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dlatego ze skoro faceci i kobiety maja po jednym narządzie płciowym (penis i pochwa) to kobiety lepiej bo jeszcze maja piersi. Dziwnie wyglada laska całkowicie płaska a sa takie. Od pasa w gore bez twarzy by sie człowiek nie poznał kto to kbieta/mezczyzna. Piersi definiują jakby kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co definiuje męskość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym mężczyźni też mają piersi tylko że mniejsze,sutki to ich wrażliwa sfera erogenna.Tylko pytanie dlaczego nie noszą staników.Mamy równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×