Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ratujcie, stanik do kamrmienia duuuży...

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was kupowała i się opłaca? Aktualnie 33tc mam 75K. Rozglądam się już za takimi do karmienia ale to jest dramat, w dobrych sklepach rozmiarówka kończy się na I, rzadko trafi się L, a musze brać margines, że po porodzie jeszcze będą większe... Chodzi mi o jakieś w rozsądnej cenie, nie mam kasy aby wydać 200-300 zł na stanik, dlatego pytam, czy w ogóle się opłaca i czy znacie firmy, które produkują takie namioty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja też miałam po porodzie ogromne cycki. Znalazłam w gorsenii takie rozmiary. Cycki urosły mi z obwodu 95 w biuście do 120 :( na dodatek wklęsłe brodawki i szybko zrezygnowałam z karmienia bo nie dałam rady zero pomocy a córka nie umiała ssac. :( tobie życzę wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z karmnikiem moze nyc ciezko. Kup normalny i zrob karmnik sama. Ja tak robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa jeszcze jedno. Niestety gorsenia nie ma chyba stanikow do karmienia. Ja nie znalazłam nigdzie takowych i meczylam się ze stanikiem nieodpinanym przy piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie moglas sobie przerobic biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sie zaatanaiwam, ale ogólnie nawet wygodne staniki, które zlapia mi biust w tych rozmaitach tez są drogie, tzn te od k wzwyż to kosmos, nie znam sie na firmach, a jak chodze po sklepach panie wyciągają mi takie za ponad 200 zł albo za male, twierdząc, ze będą mi dobre bo one sie znają albo całkiem babcine fasony co cycek robią sie trójkątny i wisi do pępka... W ogóle panie w sklepach to w czoło sie stykają jak im mowie, ze mam taki rozmiar, bo myślą, ze z miseczka powyżej K nie można mię pod biustem 75-80, a ja taki mam i mi wyciągają za duże w obwodach, a na co mi taki tanik, jak tył będę maial na karku, a cycki na pepku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 40 tygodniu i mam rozmiar 65 h i już jestem przerażona rozmiarem który będę miała jak zacznę produkować mleko. Niezłym sklepem jest LaVantil ale niestety nie mają sklepu w każdym mieście. Zazwyczaj właśnie tam kupuję staniki. Te do karmienia kosztują ok 100 zł a na zwykłe są przeceny nawet do 30 zł i mają przeróżne rozmiary (z moim wąskim obwodem bardzo ciężko znaleźć cokolwiek nawet w triumfy lub intimissimi bo nie produkują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie udało przerobić na karmnik bo nie mogę dostać nigdzie dostatecznie szerokiej zapinki do ramiaczek, bo jak wiadomo wielkie rozmiary stanikoe mają bardzo szerokie ramiączka. W sprzedaży znalazłam tylko takie zapinki o wąskim rozmiarze. No chyba że ktoś podpowie gdzie kupić takie o szerokości 2,5 cm minimum bo nie wiem jak wy te staniki przerabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Michalak, rozmiar wylicz wg wskazówek na stronie albo poproś o pomoc mailowo. Ewetntuaolnie zawsze możesz przerobić dowolny zwykły, na Stanikomanii była kiedyś instrukcja (zapięcia najprościej odzyskać z kupionych na aukcjach taniznach po parę zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszystkie te zapięcia mają po 1 cm półtora Max. A takie zapięcie nie wytrzyma przy 2, lub 3 cm ramiaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak wiadomo wielkie rozmiary stanikoe mają bardzo szerokie ramiączka" Niekoniecznie. Ewa Michalak, Cleo, Panache i cała masa innych "brytyjczyków" mają ramiączka rzędu 1,5-2 cm w moim 32GG np. (a i w większych miskach szerszych nie widziałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×