Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garfild12

Kochane Jaki krem na rozstępy w ciązy polecacie????

Polecane posty

Gość Garfild12

witam kochane, mam prośbę o poradę :) jakie kremy stosowałyście w trakcie ciązy na rozstępy? jakie kremy są skuteczne a których nie warto kupować? jestem w 26 tyg ciazy wcześniej stosowałam zwykle kremy natłuszczające, ale lepiej dbać o siebie i kupić coś naprawdę dobrego :) wiec liczę na Waszą pomoc do Pań które doświadczyły to na wlasnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsbs
Brak rozstepow zagwarantuje ci jedynie dobry kwas deoksyrbonukleinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz skłonność
genetyczną do rozstępów to nawet krem za 800 zł Ci nie pomoże ich uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxdffx
tylko i wyłącznie oliwka dla dzieci i zero rozstępów,żadne tam kremy,serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie rozstępy są dziedziczne, mama ma, dwie siostry mają, ja mam także na udach od szybkiego odchudzania ale nie o tym chciałam pisać. W ciąży smarowałam się 3 razy dziennie kremem MUSTELA dla kobiet w ciąży, do tego kąpałam się w oliwce. Myślę, że pomogło, a w ciązy przytyłam jakieś 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak genetyczne uwarunkowanie jest to tym bardziej trzeba smarować! Żeby chociaż mniej ich było Ostatnio kobitki strasznie zachwalają krem gerbera... mama zamiar zamówić i sprawdzić to cudo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wydać na krem i się smarować, niż potem narzekać i żałować, że się nie smarowało ( tak moja 22 letnia siostra zrobiła a teraz żałuje, bo brzuch poorany:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablique
ja używałam Mustela 9 m i do biustu. Nie mam rozstępów, ale może dlatego że przybrałam tylko 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, ze dużo zależy od predyspozycji do rozstępów. Mimo wszystko myślę, że zawsze warto się smarować, żeby skóra była elastyczna i dobrze nawilżona. Na początku ciąży kupiłam krem przeciw rozstępom Tołpa. Póki brzuch rósł wolno, krem mi bardzo odpowiadał. Szybko się wchłaniał i miał fajną konsystencję. Jak brzuch zaczął szybciej rosnąć, to stwierdziłam, ze potrzebuję czegoś "wydajniejszego", co lepiej nawilża. Od jakichś 2 miesięcy smaruję się kremem Seni Care (żółtym). To jest krem przeznaczony głównie do skóry osób starszych, która jest bardzo wymagająca - bardzo sucha, więc wymaga sporego nawilżenia i lekkiego natłuszczenia. Wcześniej zdarzało mi się stosować ten krem ogólnie na ciało, w okresie zimowym. Skóra jest po nim świetnie nawilżona,nic nie swędzi i jest elastyczna. Krem jest dosyć gęsty i chwilę to trwa, zanim się wchłonie, ale moim zdaniem warto poczekać. Jedyny mankament jest taki, że można go dostać tylko w aptekach i sklepach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garfildka12
Zastanawiam się nad Palmersem a Mustella? Powiem szczerze, ze róznica w cenie jest prawie trzy krotna, który krem polecacie? czy mieliście z nimi do czynienia i jakie sa wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Palmers,pierwszy i ostatni raz,poniewaz od zapachu mnie mdli. Teraz kupię Mustellę,jest duzo droższy,ale bardzo polecany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę polecić oliwkę dla kobiet w ciaży babydream z rossmana. Jest niedroga i chyba dobra, bo smarowalam sie nia i rozstepów nie mam ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że moja mama i siostra mają rozstępy, a ja nie, więc nie ma po co z góry zakładać, że jak matka i siostry maja to ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkdkjfhsaxfv df
Ja mam z HIPP'a i naprawdę fajniutki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka
skórę bardzo uelastycznia olej kokosowy. Kiedyś stosowałam do włosów i koleżanka-położna powiedziała, że jest świetny do smarowania brzuszka. Przytyłam 18kg i póki co ani jednego rozstępu. Smarowałam rano, wieczorem oliwką johnsona. Co prawda zostało mi jeszcze 10 dni ciąży i później coś może sie pojawić. Ale na chwilę obecną nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruję się zwykłą oliwką bambino. Uważam, że jest ok. Dużo znajomych mi ją wcześniej polecało, także mam nadzieję, że do końca będzie działać dobrze:) Jak na razie nic mi nie wyszło, także chyba ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala00
Ja stosowałam od samego początku oliwkę Eucerin. Poleciła mi ją Pani w Super Pharm. Niestety w ok 4 miesiącu wyszły mi małe rozstępy na piersiach gdyż zwiększyły one swój rozmiar dwokrotnie...Z czasem zaczęło ich niestety być coraz więcej i poradziłam się koleżanki, która poleciłą mi Mustellę. Gdy poszłam do drogerii ją kupić kolejna Pani przekonała mnie, że powinnam kupić Palmersa gdyż jest dużo tańszy i powinien zniwelować powstałę już rozstępy. Muszę powiedzieć, że używam go dopiero od 2 tygodni także efektów póki co nie ma ale jednak planuje wybrać się ponownie (unikając wszelkich dordczyń po drodze- gdyż jestem kompletnie nieasertywna :) i kupić jednak szeroko polecaną Mustellę gdyż rozstępy mi osobiście przeszkadzają i bardzo bym chciała się ich pozbyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala00
Ja stosowałam od samego początku oliwkę Eucerin. Poleciła mi ją Pani w Super Pharm. Niestety w ok 4 miesiącu wyszły mi małe rozstępy na piersiach gdyż zwiększyły one swój rozmiar dwokrotnie...Z czasem zaczęło ich niestety być coraz więcej i poradziłam się koleżanki, która poleciłą mi Mustellę. Gdy poszłam do drogerii ją kupić kolejna Pani przekonała mnie, że powinnam kupić Palmersa gdyż jest dużo tańszy i powinien zniwelować powstałę już rozstępy. Muszę powiedzieć, że używam go dopiero od 2 tygodni także efektów póki co nie ma ale jednak planuje wybrać się ponownie (unikając wszelkich dordczyń po drodze- gdyż jestem kompletnie nieasertywna :) i kupić jednak szeroko polecaną Mustellę gdyż rozstępy mi osobiście przeszkadzają i bardzo bym chciała się ich pozbyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala00
Ja stosowałam od samego początku oliwkę Eucerin. Poleciła mi ją Pani w Super Pharm. Niestety w ok 4 miesiącu wyszły mi małe rozstępy na piersiach gdyż zwiększyły one swój rozmiar dwokrotnie...Z czasem zaczęło ich niestety być coraz więcej i poradziłam się koleżanki, która poleciłą mi Mustellę. Gdy poszłam do drogerii ją kupić kolejna Pani przekonała mnie, że powinnam kupić Palmersa gdyż jest dużo tańszy i powinien zniwelować powstałę już rozstępy. Muszę powiedzieć, że używam go dopiero od 2 tygodni także efektów póki co nie ma ale jednak planuje wybrać się ponownie (unikając wszelkich dordczyń po drodze- gdyż jestem kompletnie nieasertywna :) i kupić jednak szeroko polecaną Mustellę gdyż rozstępy mi osobiście przeszkadzają i bardzo bym chciała się ich pozbyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM! jak najabrdziej balsam PALMERS! Nie dostaniecie go w drogerii tym bardziej w markecie! tylko i wyłącznie allegro :) koszt 400ml z przesyłką to ok 50-60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Ja stosowalam najpierw oliwke, potem jakis czas krem z Ziai dla kobiet w ciazy a potem Bio Oil a rozstepy i tak wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdau88
Ja też od początku ciąży się smaruje rożnymi kremami i na razie jest ok:) Poczytaj sobie w necie o rożnych sposobach na zapobieganie rozstępom, dieta, masaż, nie tylko kremy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dax Perfecta mama, Pharmaceris Foliacti i Bio Oil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2299
Moim zdaniem kremy na rozstępy wypadły z obiegu bo są nieskuteczne, dużo bardziej skuteczne są zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić w Vici Clinic w Krakowie. Po 3-5 zabiegach rozstępy stają się praktycznie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wita4
Masz całkowitą rację. Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja stosowałam krem z ziaji i pomógł mi zero rozstępów a na piersiach wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam wielu różnych specyfików, w pierwszej ciązy sprawdzał się Palmers, w drugiej niestety już nie. I właściwie żadne inne kremy i oliwki z drogerii nie zdały egzaminu, a skóra na brzuchu piekła mnie niemiłosiernie. Dopiero znajoma poleciła mi galaretkę aloesową, którą pokochałam niemal od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przeciwko rozstepom a nie na rozstepy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku jest teraz ogromny wybór kosmetyków przeciw rozstępom aż ciężko się na cokolwiek zdecydować bo i tak pewnie większość nie pomoże.. póki co stosuje produkty z serii mamas i mi się sprawdzają, skóra jest gładka i elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×