Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocyki La Millou

Polecane posty

Gość gość

Polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam kupić w prezencie dla noworodka, wydaje się solidnie wykonany i nie jest to made in china. Tylko nie wiem czy 70x80 nie za maly??? do wózka to napewno ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na kafe same "bogaczki", a kocyki z pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie nie są ale bardzo ładne i chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco- gorszego szajsu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jesień lub zimę na lato są za grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden kocyk z la milou. I są solidnie wykonane, ładne fajne. Ale znalazłam inną firmę która według mnie robi lepsze kocyki: Hug Me. Kocyki są śliczne, jest więcej wzorów. I fakt są bardzo ciepłe - zdecydowanie na zime, jesien. Na lato mam kocyk cieńszy - light. Są nieco tańsze od tych la millou, ale zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjeciu te hug me wydają się ciensze i ci powiem że w tym rozmiarze droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droższe? przecież są tańsze i większe od la millou, więc w jaki sposób mogą być droższe? grubość mają taką samą. hug me ma lepsze wykończenie i nie mechaci się tak jak la millou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że są trochę większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na "fabryka wafelkow" wybralam jeden za 125zł więc cena jest ciut niższa, lecz jest o 10cm mniejszy. Na hug me dobre są dobre ceny kompletow kocyk plus poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze może podzielić się opinią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to polecam tego rodzaju kocyki. z hugme czy z la millou, czy z innej firmy - powstało ich trochę, ludzie sami robią takie kocyki jedne lepsze, drugie gorsze. Córka moja ma teraz pół roku i kocyków używam. Teraz cieńszy bo jest ciepło. Do wózka używam la millou, sprawdza się idealnie przy dość wietrznej pogodzie, a na ten gorąc co był używałam kocyka bambusowego też za la millou i też się super sprawdził. Na pewno lepiej kupić taki kocyk, niż pościel. W ogóle pościeli nie używam, bo nijak można ją ułożyć, strach, że dziecko się zakopie pod nią, a taki kocyk według mnie jest idealny. Więc jeżeli zastanawiasz się nad kupnem i podobają Ci się te z la millou to z czystym sercem polecam, dziecię będzie Ci wdzięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za rade. Zdecyduje się na millou. Będzie maluszek miał do wózka na chlodne dni. Żeby te duże byly ciut tańsze to kupila swojemu:) może się skusze. Śliczne te wzory i kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki kocyk, ale praktycznie go nie uzywam, mam posciel baby excellent, ktora jest caoroczna, takze sprawdza sie o kazdsej porze roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zdecydowaliśmy się na kocyk Lela Blanc - piękne dziecięce wzory w zabawki jest dużo milszy w dotyku (porównywałam oba na targach) i wg mnie bardziej przyjazne dla dzieci wzory (i nieoklepane :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Koleżanki i Koledzy!! Polecam świetny sklep internetowy z ubrankami dla Maluszków. Tylko i wyłącznie polscy i europejscy producenci - ŻADNYCH tureckich, chińskich czy mongolskich ubrań!! Zapraszam również na ryjoksiążkę :) https://www.facebook.com/iubranka i na stronę www.i-ubranka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iubranka
a ty se iubranka wykup reklamę a nie za darmochę próbujesz się reklamować i spamujesz wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na targach było kilku producentów z kocykami i w oko wpadła mi inna firma. dziewczyny same projektują wzory bawełny więc nie są tak okleane jak u innych.spodobało mi się i kupię kolejny kocyk u lilifranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jest bardzo dużo takich firm i tak jak ktoś napisałam jedne lepsze, drugie gorsze. Ja polecam Samiboo. Kupiłam od nich na prezent kocyk większy do łóżeczka, a córeczce becik, którego później używałam jako kocyk i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości, jak i ceny. Tańsze, większy rozmiar, a jakość bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej tańsze i lepsze? Mam już od roku 2 z womaru, nie niszczą się, bardzo miękkie i cena przyzwoita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co czy któraś z Was zastanawiała się nad tym stwierdzeniem "oryginalny minky"? Skąd akurat wiadomo, że LaMillou ma "oryginalny" a nie ktoś inny? To że oni jako jedni z pierwszych wprowadzili tą tkaninę to wale nie znaczy że jest on "oryginalny". Dla mnie to tylko głupie żerowanie na ludziach i marketing. Owszem cena tych materiałów nie jest mała, ale cena ich kocyków to przesada. Ja właśnie szukam dla swoich maluchów takich kocyków i parę udało mi się już dotykać. Różnią się w zasadzie tylko wzorami bawełny. Niczym więcej. Nie dajcie się nabierać na stwierdzenie "oryginalny" minky. Jak wybiorę jakieś kocyki to dam wam znać jaki jest i gdzie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nilia, masz racje!!! oryginalny minky??? to tak jak napisac oryginalna bawelna. wzory tez nie sa ich, kuouja wzory w necie, a na stronie maja napisane, ze Wzor zastrzeony - co maja na mysli????? Te dziewczyny pracowaly w agencji reklamowej, wiec wiedza jak podejsc klienta, te ich wszystkie hasla reklamowe to tylko sciema. Bawelna ma atest i certyfikat Oeko - Tex, a minky juz nie, a przeciez chwala sie tym, ze te kocyki sa cz ceryfikowanych tkanin! Poza tym ten minky to poliester!!!! Ja dla swojego malucha wybralabym bawelne, a nie La millou, ktore swoja popularnosc zawdziecza glownie wspolpracy z Anna Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie kupiłabym nic od cwaniackich dz....ek celebrytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupilam i to dwa. Dziecko je uwielbia, po spaniu sie do nich tuli. I pewnie kupie kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi sie te kocyki ale kurcze maja juz strasznie te wzory oklepane. Mam wrażenie ze teraz wszędzie tego pełno. Ja mam kocyki i pościel z firmy która sie nazywa mulliculli, z tego co wiem to polski producent. Moze i nie majanic minky ale tez maja kocyki z polarkiem tylko takim bardziej wlochatym. A na cieplejsze dni mam od nich taki kocyk który z dwóch stron ma bawełnę. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och, ktoś będzie miał taki kocyk jak ja! jak ja to przeżyję! toż to nie jest zwykły kocyk, który posłuży kilka miesięcy, to ODZWIERCIEDLENIE mojego statusu, mojego prestiżu i mojego glamour, och! co pomyślą o mnie inne snobki? :O chyba udam się do projektanta, który stworzy UNIKATOWY kocyk dla mojego dziecka, z jakimś intrygującym logiem z boku, żeby przy owinięciu dziecka dło się zauważyć, a co, niech zazdroszczą prostaczki kupujące w pepco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam dziś do sklepu po kocyk La Millou ale wróciłam z niczym, ponieważ okazał się grubszy niż myślałam. Taka grubość wygląda lepiej na zdjęciach niż u innych firm ale w rzeczywistości kocyk wygląda jak napompowany powietrzem, bardziej jak kołdra. W środku jest chyba sztuczny puch jak w poduszkach. Nie jest za gruby dla niemowlaka? Może to jest dobre na srogą zimę.. ale czy Wy rzeczywiście używacie kocyka do wózka? Wózki są z osłonkami, czy osłonka nie wystarczy? Nie wiem, jak miałabym upchać pod nią taki kocyk i jeszcze dziecko zmieścić. To nie jest tak, że kocyka używa się głównie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie te kocyki służą jako kołdra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×