Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kołdra dla trzylatki

Polecane posty

Gość gość

Chcę zmienic córce kołdrę na większą i zastanawiam się czy kupować taką rozmiaru 90/130 czy normalną 90/200. Jakie Wasze dzieci w tym wieku mają kołdry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój trzylatek ma już normalną 140x200. I juz normalne łóżko 90x200. Bo już jest "duży" przedszkolak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup normalny wymiar. Łatwiej dobierzesz powłoczkę. A dzieci szybko rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój w styczniu skończy 3 lata... teraz ma 100X135 czy jakoś tak... wcześniej miał tę mniejszą 90x120 może za rok kupię mu większą... tylko kurcze... czy ktoś z Was słyszał o kołdrach w rozmiarach mniej więcej 120 na 160?? są takie ? można gdzieś kupić? brakuje mi rozmiaru pośredniego... czy nie ma mniejszej niż 140 na 200?? pod taką to ja śpię... za duża będzie dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka planowałam kupić 90/200 ale zobaczylam ze jeszcze sa takie romiary jak podalam,z tym ze mala jeszcze spi w lozeczku szczebelkowym i nie wiem jak jak upchne taka wielka koldre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc 130/200 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? trzylatka w łóżeczku szczebelkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trzylatka śpi pod normalna kołdra. 140/200 łóżko ma dziecięce drewniane kupiliśmy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też 140 na 200 łóżeczko drewniane duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mlody 4 latek spi w lozeczku 70/160 z ikei i ma koldre 110/125 i w zupelnosci wystarcza. Jesli zmienimy lozeczko na normalne pelnowymiarowe to kupie tez wieksza koldre, ale kupowanie na zapas koldry jest niepraktyczne dla malych lozeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko651
moja mała ma taką 160x200, wolałam kupić taką większą żeby czuła się swobonie w łóżku. Z tego co pamiętam to pościel zamawiałam ze strony kaszmirposciel.pl , maja fajna wersje dla dzieci ktora one same moga pokolorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2,5 roku od pól roku spi w łóżku 160x80 z barierka bo strasznie się wierci. Koldre ma 140x200. Klade jej w poprzek:) wtedy ciężej jej się rozkopać a i tak czasem się udaje. Dlatego kupiłam duza. Czasem jak ide do pokoju w nocy do niej to ma lodowate nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×