Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega męża mnie obraził.

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż kazdego roku w czerwcu ,regularnie od kilku lat,spotyka sie z ekipa znajomych z roznych czesci swiata.W zeszlym roku pomimo,iz bylam w ciazy,zgodzilam sie na ich nocleg,picie, rozmowy do pozna,mimo,iz to byl horror dla mnie. W tym roku mamy male dziecko,w czerwcu bedzie polroczne. Powiedzialam wprost, nocleg ok,ale nie ma opcji,ze beda mi chlac i sie drzec w domu. Oczywiscie byly protesty meza nastawianego przez kumpli. W dodatku panuje odra i nie chce ryzykowac zdrowia mojego dziecka kontaktem z tyloma osobami na raz,ktore wysiadly z samolotu,pociagu itp. Ale najwazniejszy problem,to ta glosnosc. Zgodzilam sie jednak na sam nocleg,bo wiadomo, kosztuje,a pic moga na miescie,ja bede w domu z dzieckiem. Jakis czas temu,udostepnilam post mojego znajomego o tresci " nigdy nie zrozumiem testowania lekow na bezbronnych zwierzetach,skoro jest tylu pedofilow w wiezieniach". Kolega meza,bez slowa wyjasnienia do mnie, wyrzucil mnie ze znajomych. Mężowi napisal,ze nie chce miec tak prymitywnych i agresywnych ludzi,ktorzy nawoluja do nienawisci w swoich znajomych. Maz nie stanal w mojej obronie(jak zwykle kazdy mi moze s rac na twarz). Ów kolega, oczywiscie oznajmil,ze bedzie spal u nas w mieszkaniu. Wowczas nie wytrzymalam i powiedzialam mezowi,ze skoro honor nie pozwalal na posiadanie takiego prymitywa jak ja na liscie znajomych oraz na wyjasnienie mi tego,co mu sie nie podoba,to powinno mu tego honoru wystarczyc by nie pchac tylka na darmowy nocleg do mojego domu. Mąż jest obrazony,mowi,ze nie rozrozniam internetu od realnego zycia,ze on mnie nie chcial obrazic ,a ja zachowuje sie zlosliwie itp. Moim zdaniem jego zachowanie to jawny brak szacunku i jestem zla na męża,ze on tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie? Ja nie wiem,czy ja mam racje w tym wszystkim ,czy przesadzam,dlatego piszę tutaj,zeby ktos obiektywnie spojrzal na sytuacje. Moim zdaniem,jesli kogos nie moge zdzierzyc nawet na tyle,by widziec jego posty na facebooku i mimo,ze to zona kumpla to obrazam ja do niego i wyrzucam ze znajomych,to bym sie spalila chyba ze wstydu proszac tego kumpla o nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem raczej "chłopczycą", ciężko dogadać mi się z kobietami, ale w tej sytuacji uważam że masz 100proc rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój tekst na Facebooku był co najmniej niesmaczny. Twój mąż raz do roku zaprasza kilku kolegów a ty robisz aferę? Siedzą i chleja u was dwa tygodnie? Co do tego kolegi to przecież nie do ciebie przyjedzie tylko męża. Powinien twoim zdaniem odmówić bo pod tym samym zdaniem z idiotką spać nie będzie? Rzekomego ryzyka odry itp aż żal komentować. Kusisz dziecko całymi dniami w domu? Półrocznej dzieci chodzą na basen, spatknia dla maluchów, place zabaw.a ty dorosłych ludzi boisz. Się zaprosić do domu bo ci Odrę przyniosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo są zza Odry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idiotko,nie dlatego,ze ma inne zdanie,a dlatego,ze zamiast porozmawiac jak z czlowiekiem i napisac "sorry,mam inne zdanie",wywalil mnie jak smeicia z facebooka,bardzo dorosle zreszta i zaczal mowic obrazliwe teksty na moj temat do meza. Jezeli kogos nie lubie,na tyle,ze nie mam ochoty nawet z ta osoba rozmawiac,to nie pcham sie do jej domu,kropka. Nie ulotnie sie na weekend,zeby panisko bylo zadowolone. Mieszkam w Niemczech a tu odra szaleje,ale tak jak napisalam, na nocleg sie zgodzilam,tylko nie na picie w domu,bo moje dziecko ma prawo miec spokoj,ale po jaka cholere,ja mam znosic obecnosc kogos,kto otwarcie mnie obrazil? inni znajomi meza zaoferowali wizyte,ale kazdy ma na tyle kjlasy,ze spi w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam w Niemczech i wyobraź sobie że moje dziecko chodzi do przedszkola! Ty byś pewnie zamknęła w domu na klucz bo odra panuje. Skąd wiesz że on się wprasza? Sądzę że to twój mąż go zaprasza. A to co napisałaś na fb jest jest poniżej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chodzi o klasę ale o to że nie chcą cię oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna sprawa to czyj ten dom jest? Mąż Niemiec, mieszkasz w Niemczech może raz do roku zaprosić kogo chce. Nie myślisz że on się za ciebie musi wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idiotka z ciebie. a mezusia zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie agresywna jesteś. Nikt cię nie obraził a ty od razu kogoś idiotą nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do autorki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty to masz cierpliwosc ja to nawet na nocleg bym sie nie zgodzila. Prymityw to chyba ten twoj maz jest i jego kumple... Male dziecko w domu, a in libacje chce robic... Jak chca sobie jezdzic gdzies niech placa za noclegi w hotelach, to jakas rodzina czy co... Masakra co wy macie za mezow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moje polroczne dziecko szczepione na odre nie jest, co do domu, wynajmujemy mieszkamnie za ktore razem placimy i obydwoje jestesmy na umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam jeszcze jedno, tamten moze sie obrazil bo z wyrokuem jest, albo siedzial kiedys w wiezieniu... To by tlumaczylo, dlaczego tak go poruszyl wpis na temat pedofilow w wiezieniu... Co to za kumple, jakas patologia chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o do tego kolegi to przecież nie do ciebie przyjedzie tylko męża. Powinien twoim zdaniem odmówić bo pod tym samym zdaniem z idiotką spać nie będzie?" autorka tego postu mnie obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale jaki miałaś cel pisząc to zdanie na Facebooku? Miało być śmiesznie czy inteligentnie czy może podnieść świadomość społeczna? Dla mnie prymitywne A przy okazji przykre. Robienie żartów z tak poważnego tematu. Jest okropne. Przy okazji faktycznie nawoływanie do nienawiści. W więzieniu pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie zart,ja naprawde tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zachowaj to dla siebie, ewentualnie napisz petycję z taką propozycją gdzie trzeba. Ja mam małe dziecko i nie życzę sobie przypominania w luźnych sytuacjach o takim zagrożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udostepnilam cudzy post,bo sie z nim zgadzam. I twoje prawo sie nie zgadzac ze mna i nie chciec mnie widziec,i tak samo jego prawo,ale wowczas nie powinien pchac mi sie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja tez mam male dziecko i wlasnie w trosce o jego bezpieczenstwo, chcialabym zaostrzenia kar dla zwyrodnialych pedofili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ty masz racje autorko. Ciekawe ktora by sie zgodzila na chlanie i noclegi w domu mając półroczne dziecko :D A prymitywem jest ten facet..i twój maż niestety. Mój nikomu nie pozwoliłby mnie obrażać. ps. nie widzę nic złego w twoim poście, nawoływanie do nienawiści?! Przecież pedofil to nawet nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że tamtego tak ruszył ten post. może sam ma coś na sumieniu? człowiek który się z tym nie zgadza po prostu by to olał, wiadomo ze śliski temat. ale tak sie obruszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no to jest politycznie niepoprawne... Zgodnie z aktualnymi trendami w Europie teraz to powinnismy zatrudniac pedofili w przedszkolach, co by sie z dziecmi pobawili... To sarkazm oczywiscie jakby ktos byl ciezko myslacy... Uwazam tak samo jak autorka, na pedofilach powinno sie testowac wszystkie leki oszczedzajac cierpienia zwierzetom, a tamten kolega to pewnie w wiezieniu siedzial, albo ma tam rodzine, skoro sie obrazil. A z mezem powinnas sie rozwiesc, bo to dekiel, a nie maz... Male dziecko, on zamiast sie nim zajmowac jakus kumpli hak do hotelu sprowadza i lazi na chlanie... Jeszcze broni idiotow... Na co ci taki debil?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze autorka ma 100 % racji. Biedne zwierzatka a tacy dranie czy to g****iciele czy pedofile to totalne dno, powinno sie ich jak smieci traktowac. Co do meza to tez idiota. Moj facet zawsze za mna obstaje i ja za nim chocby nie wiem co. Nawet do domu nie wpuszczaj tego pacana. A ta co Cie tu wyzej obraza to chyba tez ma zapedy takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega wytlumaczyl to w ten sposob,ze to zle i prymitywne,by namawiac do testowania lekow na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę cię hahaha koleś wyyebauł cię z fb i wpakował ci się do mieszkania imprezować???? Twój mąż zachował się jak palant, jak ty pozwoliłaś sobie wpuścić pod swój dach takiego frajera. Poniżyli cię jak psa we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I klotnie z mezem ciagle. SIedze tu i rycze. Jest 4 nad ranem. Kazdy ma prawo srac na mnie,ja nie mam prawa sie bronic. On mial prawo mnie wyrzucic ze znajomych a ja chce izolowac meza od przyjaciol,bo powiedzialam,ze jesli gosc nie szanuje mnie to i ja nie bede. Najgorzej jest byc nikim dla kogos kto jest dla ciebie wszystkim. Boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×