Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia juz w ten weekend a tu pretensja od tesciowej ze bedzie alkohol na stole

Polecane posty

Gość gość

Zobaczyla w zamrazalce (swoja droga lazenie po obcym mieszkaniu i takie zagladanie....) zarówno wodke jak i spirytus no i sie zaczelo... Tesciowa jest kobieta starej daty....jak z nia porozmawiac? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol na komunie > żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej babę twój dom twoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinka pijakow urządza dziecku zamiast komunii bibe alkoholowe. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żałosne, że nie wytrzymacie jednej imprezy, ba jednego rpzyjęcia, które jest dla dziecka jego świętem -bez alkoholu syn miał komunie tydzień temu, bylismy w lokalu, był tam i bar i dostęp do alkoholu, ale nikt nawet nie pomyslal, zeby zamówic alkohol A bylo wielu wujków i znajomych co nie są abstynentami, ale jakos sie dało, bo to jest wazny dzien dla dziecka A wracając z przyjęcia syn sie bardzo dopytywał p co jden wujek byl w barze, (byl po papierosy) , widać bylo to tez dla niego ważne, zeby nie pic alkoholu. Jak robimy urodziny dziecku to tez nie ma alkoholu, choc jd duzo osób. NO chyba, e ktos jest juz tak uzalezniony ,ze nie odmowi alkoholu nawet w tak ym waznym i swiętym dniu. Jestescie żalosni rzeczywiście. Czasem ojcu bym sie nie dziwila, ale ty matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej stanowczo, że każdy ma prawo świętować po swojemu, ona jak nie chce to niech nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 wiek a wy gadacie jak stare baby :-/ Jest okazja do napicia sie to pijemy i juz, nie prosilam o komentarze wstretnych starych raszpli ktore zazdroscza mlodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem stara raszpla, bo nie mam jeszcze 30,a uważam, że alkohol na komunii dziecka jest przesada. Jest okazja to się napijemy? A może dziecku też dasz, jak wszyscy to wszyscy. Dla mnie to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiety dzien buehehe :D co za tepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia Karyna ubierze suknie z brokatem, upnie koka z tona lakieru, zrobi sztuczne pazury. Tatuś Sebix zadba o alkohol. Po kościele Karyna z Sebixem popedza do swojej kawalerki gdzie zaprosza patorodzinke i będą walić kielichy w rytm Zenka Martyniuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy jednej imprezy bez alkoholu nie wytrzymacie? Jeszcze żeby to kulturalnie była jedna lampka wina do obiadu, ale u Was szykuje się libacja. To jest Święto dziecka, nie Wasze! Dziecko przyjmuje po raz pierwszy Chrystusa, a Wy nie potraficie się w ten dzień obejść bez alkoholu, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:44 ha ha ha dobre "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też będzie alkohol, bo jest to dla nas ważny dzień i chcemy go uczcić toastem. Będzie szampan i wino dla kobiet, wódka dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy świętuje jak chce. Skoro nikt nie potępia komunii bez alkoholu, to na zasadzie wzajemności, nie powinno potępiać się komunii z alkoholem. A dzieciaka akurat obchodzi, czy wódka stoi na stole. W większości wypadków dzieciaka interesują prezenty i koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narodziny dziecka, wódka, roczek, wódka, Komunia, wódka. Przyzwyczajamy dziecko do widoku pijanych rodziców i rodziny, pokazujemy, że tak świętuje się ważne wydarzenia. Na któreś z kolei (3 czy dalej) urodziny kupujemy picolo dla dzieci. Dzieciak kończy 15 lat i matka oburzona, że gowniarz pije piwo lub wódkę!!!! No, mamusiu sama pokazalas, dałas przykład. Moja córka miała komunie tydzień temu. Nie było alkoholu. Mam 31 lat, więc nie jestem stara zazdrosna raszpla. Zresztą nie bardzo wiem czego mogłabym zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy w Twojej rodzinie jest problem alkoholowy? "Jest okazja, to pijemy"? Żal mi Waszego dziecka, że w Dniu dla niego ŚWIĘTYM, gdy czyste jak Aniołek po raz pierwszy przyjmuje Jezusa w Komunii Świętej - Rodzice i reszta rodziny będą żłopać alkohol, bo jest okazja żeby się napić :/ PS Jestem młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasinie, wiadomo ze to jest dzien dla dziecka dlatego czeka na kopery, ale te dzien dla rodziny ktora sie radowac****ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyste jak aniołek, święty dzień... Ja pierdolę - ogarnijcie się z tymi górnolotnymi określeniami. Zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No skoro Ci alkoholowi tak wychowują dzieciaka, że w tym dniu liczą się dla niego tylko koperty i prezenty, to ja nie mam pytań. W sumie to można się tego domyślić, że Ci, którzy szykują alkohol (i to jeszcze taki jak wódka i spirytus!) na Komunię dziecka, nie przygotują dziecka właściwie do tego Święta. Są dzieci, dla których to nie prezenty są najważniejsze w tym dniu (ważne, ale nie najważniejsze), tylko aspekt duchowy. Ale te dzieci są przygotowywane przede wszystkim przez rodziców, którzy również swoją postawą i wyborami dają czemuś świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaki zabobon? To jest Święto religijne. To jest SAKRAMENT dla DZIECKA. W tym wszystkim chodzi o JEZUSA i WASZE DZIECKO, a nie o alkohol i koperty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lez krzyzem i dzwon do rydzyka moherze, ja rozumiem autorke, u mnie tez byl alkohol co najlepsze tylko mocny czyli wodka i spirytus i balismy sie przednie, dzieciak zadowolony bo kopert bylo duzo wiec dajcie spokoj innym nawiedzieni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijaczki i alkoholicy, co to nawet w takie Święto nie potrafią się powstrzymać przed piciem, a dziecko zamiast duchowo przygotować, nakręcają na prezenty i pieniądze... Zupełnie jakby to było święto powiązane z Szatanem, a nie Jezusem. W sumie trudno się dziwić, że Zły próbuje mieszać w tym, co Boskie -razi go to. A Wy jeśli się z tego śmiejecie, zastanówcie się, po co w ogóle chrzcicie dzieci i posyłacie do Komunii Świętej, skoro nie wierzycie w Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne... ośmioletni dzieciak ma pojęcie co to jest sakrament.... Każą się przygotować, to klepie formułki, paciorki jak reszta dzieciaków z klasy i jara się na prezenty i kasę a nie na opłatek zwany ciałem Jezusa. Komunia ważna jest dla rodziców, żeby się popisać, pokazać rodzinie i znajomym i udawać, że dzieciak ogarnięty i święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.53 Myślisz się, u mnie na komuni pewnie był alkohol, choć nie pamiętam tego a o prezentach nawet nie myślałam, do tej pory pamiętam tamten dzień, jak na niego wyczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kilku komuniach i nigdy alkoholu nie było. No ale może wy macie specyficzną rodzinę, która bez alkoholu nie umie się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hipokrytka z Ciebie, powinnaś sobie darować te religijne sakramenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro tak do tego podchodzisz, to nie dziwię się, że Twoje dziecko podobnie. To rodzice wychowują dziecko i uczą tego co ważne. Ty się "pokazujesz przed rodziną", nie uczysz dziecka o co chodzi w Komunii Świętej, więc dziecko tego nie wie i ma podejście podobne do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ze autorka sie napije? Ja sie spilam tak na komunii chrzesniaka ze nic nie pamietam, a maz tak samo żygaliśmy jeszcze przed podaniem deseru, chodzi o ZABAWĘ i WYLUZOWANIE się nie spinajcie sie tak bo gacie wam pekna :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pp co Twoje dziecko przystępuje do pierwszej komunii? Bo jeśli chodzi o prezenty i chlanie wódki to zorganizuj jakaś imprezę, z jakiejś tam okazji. Będą prezenty, będzie chlanko, będzie super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIRYTUS na Komunię????? Co za patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×