Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia, wypada iść w spodniach eleganckich

Polecane posty

Gość gość

Jako chrzestna. Mam krzywe nogi nie nawidze spódnic, wolałabym załozyć eleganckie spodnie i szpilki, ale ja daaawno na żadnej Komunii nie była, czy to nie bedzie faux pas...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz,ze nie pytasz serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jesteś głupsza niż sądziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma głupich pytań, natomiast ty jesteś typowym bezproduktywnym trollem, którzy przesiaduje na forum nic nie wnosi i udaje że jest cool :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako chrzestnej jasne ze wypada jeśli będą eleganckie a nie pierwsze lepsze z szafy ... Mojej córki chrzestna na jej chrzest założyła dżinsy i koszulkę wstyd mi było przed innymi gośćmi za nią .. teraz syn idzie do komunii i gdy ja zapraszał wtrącił się i powiedziałam wprost ze wymagam aby przyszła ubrana elegancko a nie jak po domu bo ja na jej weselu wystapię w plażowej kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A matka moze isc w spodniach i marynarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzcie jak chcecie, byleby było elegancko - nie ma przeciez nigdzie napisane ze eleganckie są tylko spodnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie spodnie będą ok. Grunt aby nie jeansy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie jeansy ? W koncu to nie pogrzeb. Grozba przyjscia na czyjes wesele w sukni plazowej jest grozba tylko wtedy, gdy osoba w tej sukni nie ma odpowiedniej figury. Suknia plazowa na odpowiednich ksztaltach na weselu - hmm dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam krzywe nogi i dlatego zrobię sobie korektę łydek, dość tych upokorzeń i cholernych spodni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzest, komunia, slub wymagaja odpowiedniego stroju. To uroczystosc i trzeba byc ubranym elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ako chrzestnej jasne ze wypada jeśli będą eleganckie a nie pierwsze lepsze z szafy ... Mojej córki chrzestna na jej chrzest założyła dżinsy i koszulkę wstyd mi było przed innymi gośćmi za nią .. teraz syn idzie do komunii i gdy ja zapraszał wtrącił się i powiedziałam wprost ze wymagam aby przyszła ubrana elegancko a nie jak po domu bo ja na jej weselu wystapię w plażowej kiecce Kultura od Ciebie wręcz emanuje może tak lubi?? ja na jej miejscu bym przyszła pod kościół dała dziecku prezent i to wszystko a Ciebie na żadne wesele nie zaprosiła. Ja do chrześniaka poszłam w czarnych satynowych rurkach i bezowym gorsecie i szpilkach 12cm i wyglądałam na tyle ładnie że wyróżniałam się z oklepanych garsonek i kostiumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się trole kafeteryjne dowartościowały, jak wchodze na to foru, to mam już odrych wymitny, tylu debili w jednym mijscu sptkać to już przesada.Autorko możesz iść w spodniach, aby tylko były eleganckie.Nie mam weny tłumaczyć dlaczego nie w jeansach, jak ktoś tego nie ogarnia to już nie mój problem,że jest wychowany w jakijś jaskini i nie zna podstawowych kwestii zycia w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w spodniach i to w obcislych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota oo
To po co tu wchodzisz jak same trolle tu są zajmij się czymś innym ale tak na serio to poziom ludzi i ich inteligencji jest czasami powalający póżniej się dziwić że w Polsce takie dziadostwo domena Hitleryzmu głupim narodem łatwiej kierować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym jak by przyszła w jensach niż tak jak do mojej córki przyszła ciocia w sukience z takim dekoltem ze cycki miała na wierzchu, wierzcie mi ze było mi wstyd za nią bo dekolt był nieziemski prawie brodawki było jej widać w ogóle się do niej nie odzywałam przy kościele a ile komentarzy było w rodzinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam juz taka w oczojeb** satynowej sukience i kabaretkach, naprawde sa kobiety, ktore nie potrafia sie ubrac adekwatnie do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satynowe rurki i gorset-kwintesencja gustu i dobrego stylu :D, wyróżniałaś się na tle innych, bo pomyliłas strój do do kościoła z tym do burdelu, niech zgadne- jestes do tego spalona w solarium, z toną tapety na twarzy i włosami w kolorze czarnym lub platynowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam ze spodnie jak najbardziej jakieś ładne eleganckie, ja sama wole sukienki, bo mam figurę gruszki i tak się lepiej w kieckach czuje, natomiast sukienka wcale nie jest lepsza niż ładne spodnie, byle by było ładnie i schludnie. A ten dekolt mnie rozwalił, już sobie to wyobraziłam, fuj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek gdzie matka do syna na komunie wlozyla suknie z golymi plecami siegajaca rowka na tylku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.10 mam brązowe włosy a do solarium chodzę rzadko no widzisz czasami gorsety są takiego kroju jak przy ślubnej sukience i wtedy się do niego zakłada marynarkę i wygląda się ładnie a pozatym jestem młodą osobą i nie będę się ubierać jak ty moherze w babcine ciuchy i buciki z obcasami kaczuszki tfuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do burdelu to pewnie Ty chodzisz albo pracujesz skoro tak dobrze się znasz na strojach i makijażu tych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów pokazałaś, że kompletnie brak ci dobrego smaku- suknie ślubne z gorsetami były modne 10-15 lat temu, więc jak teraz zakładasz tego typu gorset plus te satynowe rurki (o zgrozo!), to mentalna wieś tańczy i śpiewa :D, do mohera mi daleko, za to wiem jak się ubrać żeby wyglądać dobrze i stosownie do okazji ps. do burdelu za to chadzam co sobota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako chrzestna byłam 7 lat temu to po pierwsze a po drugie dalej szyją suknie z gorsetami i o zgrozo pewnie by Cie nie było na nią stać bo takiego tłuka garo tłuka na wychowawczym sens życia to problem czy na tvn style będzie styliska pokazywać najnowsze trendy tak się składa że mieszkam koło salonu sukien ślubnych i widzę jakie są a są różne nawet i z gorsetami i o zgrozo nawet nie które kosztują 1500-2000 Funtów z haftowaną górą gorsetu i kamieniami typu swarovski więc co Ty możesz wiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, ja widziałam na chrzcie kobietę w dżinsach i koszulce z gołym brzuchem, a inną w białej sukience z gołymi plecami, a pod tym miała czarne stringi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow krzyk mody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoropsudo Swarovski jest dla ciebie garkotłuku wyznacznikem mody, to nic dziwnego, że się lubujesz w satynowych spodniach, ja na takie nawet bym nie spojrzała, bo mam gust- w przeciwieństwie do ciebie prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×