Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekonkubina

Konkubinat to grzech

Polecane posty

Gość niekonkubina

Fajne te plakaty są. Kłują po oczach niezliczone rzesze konkubin i konkubentów. Wreszcie ktoś prawdę pokazuje publicznie. Konkubiny wstydźcie się, grzeszycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha, moherom się podobają, ale ten target wymiera, więc marketingowo KK dał ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moherom tylko ludziom którzy naprawde wierza w Boga i Bóg jest dla nich realna postacia a nie biała sukienka na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to przekonanie ze osoby wierzace w Boga to tylko kk :( żąłosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moherem nie jestem, normalnie wzięłam ślub i uważam konkubinat za zło najgorsze. Konkubinat to grzech, wstyd i obrzydliwe bękarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten plakat tylko przypomina o wszechobecnej hipokryzji - w kraju, gdzie 95% deklaruje sie katolikami, wiekszosc mlodych zyje ze soba przed slubem , czesto bez bez jego zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale plakaty zamówił KK, więc co się plujesz? To instytucja nie mająca nic wspólnego z wiarą, więc mam w d/u/p/i/e co jest dla nich grzechem a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo im nie zależy na trwałej więzi tylko łatwym zmienianiu partnerów. Mają to zakodowane w podświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubiny nigdy swojego chlopa pewne nie beda, zreszta same wierne nie sa. Na tym wlasnie konkubinat polega na swiadomym ku/restwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze GRZECH ale w tym swiecie by tylko byl konkubinat to byłoby ok a tu cudzołostwa , gwałty zabojstwa morderstwa i to ludzie którzy rzekomo sa swiadomi obecnosci Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzucanie pieniedzy (nie swoich, tylko parafian) w bloto na kampanie reklamowa (zamiast na cele spoleczne) to grzech, niszczenie zasobów naturalnych w postaci przerabiania drzew na papier to grzech, zasmiecanie miasta reklamami, plakatami i bilboardami to grzech a na koncu - namawianie ludzi do zawarcia zwiazku malzenskiego w kosciele w celach zarobkowych pod przykrywka biblii, to juz bardzo duzy grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że mnie to nie dotyczy, bo jestem w tych 5% poza KK - wiecie jakie to fajne uczucie? Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęscie ja mam normalny slub czyli kościelny i nie musze skrecac sie ze wstydu przechodzac obok takiego plakatu. Nawet samo slowo konkubina brzmi jak cos plugawego, nieprzyzwoitego. Tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jeden z przykładów, jak to kk szerzy nienawiść do innych, dyskryminuje, zaognia konflikty itp itd..mam nadzieję, ze Ktoś przez duże K zaskarży tą firmę o dyskryminację ! A poza tym ,co to tzw "grzech"... ? dorosły mężczyzna o imieniu Grzegorz, które to imię skrócone zostało do Grzech :) Podła instytucja ! Powinni zamówić mega plakaty " Pedofilia to grzech" !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to pozaklejał zadajcie sobie pytanie do tych waszych durnych łbów? Oczywiście, że urażone i dumne konkubiny i konkubenci, nie mogąc znieść naśmiewania się z ich "związków" polecieli zaklejać. Widać jak was konkubiny woli takie coś. Śmiac mi się chce z waszych "związków", to nie są żadne zwiazki tylko rozlazłe ku/rewskie życie dwojga nieudacznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA pisza te madre - przeciez same popełniałyście grzech. wy głupie żyłyście w konkubinacie przed małżeństwem !! No chyba, że jesteście idealne i ślub był po 1 spotkaniu XD żałośne ku**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy przed ślubem się pieprzy i mieszka ze sobą. O takich nie mówimy bo to jest to samo co żałosne konkubiny tylko, że się nawróciły i bękartów nie narobiły przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 już znam taki przypadek :) Związek 6 lat - zero skesu przed ślubem bo przecież nie wolno. Gościara dostała czego chciała - ślub. I co? 2 lata później rozwód - bo facet nie wytrzymał. przez 8 lat nie było ani jednego STOSUNKU. ANi razu nie widział jej NAGO, ani nic.. :) i go wykiwała po ślubie powiedziała, że nie chce z nim dzieci.. w c***a robie facetów z takimi tekstami, że trzeba iść czystym do ślubu. Bla bla bla. a po ślubie - okazuje się, że jest mały korniszonek i później wielkie pretensje, że seks do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ksiądz to grzesznik,co drugi bzyka swoją gospochę,która siedzi u niego niejednokrotnie 24h,więc to też konkubinat.Większość z nich ma bękarta,dwa albo i więcej.Głupie k***sy pieniądze tacowe wywalają w błoto bo jakoś nie chce mi się wierzyć,ze jakikolwiek konkubinat weźmie ślub pod wpływem tych śmieci porozwieszanych gdzie popadnie.Teraz taki jeden moher z drugim napatrzy się na to i będzie gnoił wolne związki.Niech chooy strzeli KK.Jak gwałcą dzieci to wtedy zamiataja wszystko pod dywan i to nie jest grzech.Szlag by ich trafił.Niejedna para żyjąca w konkubinacie ma więcej miłosierdzia i dobroci w sobie niż te c***y w czarnych łachmanach.A pary które się bzykają ze sobą a nie mieszkają razem to już nie grzeszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkubina z głową
Większość ludzi kiedykolwiek żyli w konkubinacie.. Mało jest osób czystych przed ślubem.. Ale niech będzie. Ja jestem tą złą... Żyję w konkubinacie, noszę obrączkę złotą z facetem - bo chcieliśmy. Nie potrzebuje papierka. Mamy podpisany dokument podpisany u notariusza, że on jest pierwszy do mojego majątku w razie wu jakby mi się zmarło, tak samo ja mam do niego... + Mamy też podpisany dokument, który po okazaniu w Szpitalu/Urzedzie/ Sadzie możemy dowiedzieć się wszystkiego o 2 połówce. Jak się chce to można załatwić to poza ślubem.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a osoby mające ślub tylko cywilny, to rozumiem, że też "grzeszą" ?? ciekawe, kiedy kolejna porcja żenujących plakatów.. Po wpisach widać "miłość do bliźnich" wypowiadających się tu wielbicielek ślubów jedynych słusznych kościelnych...naiwne nabijaczki kasy kk. Co was obchodzi, kto z kim w jakim związku żyje...zajmijcie się pielęgnacją swojego nad wyraz rozwiniętego lekcjami religii życia duchownego i odwalcie się od innych. Teraz to kk serio przesadził i powinni w końcu ponieść odpowiedzialność za dyskryminację i szerzenie nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolona zona8
A ja mam slub kościelny, nie mieszkałam z owczesnym narzeczonym , ba! nawet nie uprawialiśmy sexu przed slubem :) Jestesmy ze sobą już bardzo długo, mamy udane dzieci, jesteśmy szczęśliwi. Sakrament daje sile żeby wytrwać w malzenstwie i przezyciezyc wszystko co zle. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17,mi sakrament nie dał sily.Jestem po rozwodzie,prawie trzy lata żyłam w konkubinacie,teraz mam cywilny.KK może mnie w doopę pocałowac,bo jak rozumiem żyjąc na ślubie cywilnym tez grzeszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam żadnego ślubu- razem jesteśmy ponad 10lat, jesteśmy szczęśliwi, dziecko mamy fajne:) I nie potrzebuję żadnej siły, żeby "wytrwać"w związku- bo codziennie, dobrowolnie chcę w nim być! Co za bzdura, matko kochana! To nie od sakramentu zalezy tylko od wyboru partnera i od tego, jakimi jesteśmy ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×