Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaZMałopolski

Kontrowersje wokół X-Landera X-move

Polecane posty

Gość AniaZMałopolski

Wraz z mężem jesteśmy na etapie zakupu wózka. Byliśmy zdecydowani na X-Landera x-move jednakże po przeczytaniu nieco kontrowersyjnych opinii w internecie zastanawiamy się nad alternatywą do ok. 2500 zł(gondola+spacerówka+dobry fotelik samochodowy). Co możecie polecić w tej cenie? I czy faktycznie x-move jest taki beznadziejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zastanawiamy się nad Maxi Cosi Elea 3 w 1 sprawdź, poczytaj, może tego szukacie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
Nie ma pompowanych kół i przednie są bardzo malutkie. Ale dziękuję poczytam jeszcze o nim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalietka
buzz ma pompowane kola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalietka
spacerowka wydaje sie mala bo siedzisko ma kubelkowe, ale jest ok, nawet 2,5 latek spokojnie sie miesci co do ceny to sa aukcje w wersji wozek gleboki plus spacerowka za 2000-2200 wiec musialabys poszukac a potem dokupic fotelik tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
Masz taki wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Maxi Cosi Mura, wersja 4 kołowa. Wszystkie koła ma pompowane, ja mam i sobie chwalę:) Tylko, że nastepnym razem wzieła bym czarne felgi, srebrne się bardzo rysują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalietka
tak, mialam q buzz, potem zmienilam na spacerowke tez quinny, zapp x-tra to jest najlepsza marka wozkow, nie kupulabym przy drugim dziecku innego wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziąąąą
A co myślicie o marce Bebetto? Np Solaris lub Luca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Albo ja nie dowidze, nie dosłyszę...ale u mnie nic się nie telepie, nie trzeszczy...wręcz przeciwnie mamy mega złe drogi, a wózek sprawuje się bez zastrzeżeń, jest bardzo skrętny...nie twierdzę że najlepszy jest, bo nie mam porównania z innymi, ale jak dla mnie jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
Ja się nie mogę przekonać do Solarisa:P Nie podoba mi się. Jedynym wózkiem, którego wygląd mi się podoba to własnie X-Move...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
..w ogóle do Bebetto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
ja się w wyglądzie x-move zakochałam :D, ale oczywiście jeśli by nie spełniał naszych warunków, to byśmy nie kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
Jak długo go użytkujesz? Wpinasz fotelik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Używam go 5 miesięcy, dobrze jeździł jeździ po błocie, śniegu, lodzie, błoci pośniegowym, nie oszczędzam go...my kupiliśmy tylko 2w1, fotelik dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZMałopolski
Up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x- move
Ja mam x-move i jestem zadoeolona. Tez czytalam duzo negatywow, w sklepie pan specjalnie mi go tak zaprezentowal, ze bylam w szoku co za g. Na szczescie inna Pani kierujac sie dobrem i zadowoleniam klienta doradzila mi i przedstawila kilka wozkow i kupilam x-landa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
Niestety ale nie znajdzie się wózka o którym 100% opinii byłoby pozytywnych. Nam znajomi najpierw gorąco polecali markę bebetto. Poczytałam po necie i niby fajnie ale są też negatywy. Pogadałam z dobrą znajomą, która bardzo dobrze zna się na wózkach i odradziła mi tę firmę. Zaczęłam więc szukać czegoś innego i to samo - jedni piszą super a inni dno i tak jest o każdym producencie i o każdym modelu. Znowu spytałam co radzi ta znajoma i ona poradziła mi jednak X-landera. Za miesiąc wózek pójdzie w ruch, więc przekonamy się czy warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wózek to dramat
ODRADZAM PRZESTRZEGAM NIE UTRUDNIAJCIE SOBIE RODZICIELSTWA Wózek zakupiliśmy w lutym tego roku. Dziecko jeździło nim może ze cztery razy. Kazdorazowo po powrocie z naprawy. Pozostały czas wózek spędza na serwisie. Trzeszczy jak taczka, koła latają i hałasują, rama jest źle wyważona i prawe przednie koło wisi w powietrzu podczas jazdy zaledwie ocierając się i szurając po powierzchni. Do tego serwis wciąż odsyła go z powrotem twierdząc, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnio owszem w końcu dokręcili koła tak, że przestały latać, ale zaczeły jeszcze bardziej trzeszczeć i połamali przy tym ramę. Nie zauważyliśmy tego przy odbiorze, a na drugi dzień kiedy wyjechaliśmy na spacer. Serwis twierdzi, że to nie oni uszkodzili wózek, gdzie pęknięcie jest ewidentnie przy śrubie trzymającej koło a przecież sami sobie jego nie regulowaliśmy i po to wysyłaliśmy go kilkakrotnie do korekty. Za każdym razem kiedy wraca z serwisu jest coraz gorzej. Dodatkowo serwis nie wypełnia karty gwarancyjnej i odsyła nam np. z samą datą, albo bez jakiejkolwiek adnotacji podjętych czynności. Dramat. Na prawdę na ten wózek odkładaliśmy pieniądze, żeby dziecko miała jak najlepiej i teraz przeżywamy dramat i niepotrzebne stresy. Wózek dodatkowo cały się telepie na niewielkiczh nierównościach, dziecko zamiast spokojnej jazdy wybudza się. Poza tym hałas kół i trzeszcącej ramy jest nie do wytrzymania, tym bardziej kiedy człowiek pomyśli ile pieniędzy wydał. Ja nie wiem już jak walczyć o odzyskanie pieniędzy. Bardzo proszę o radę osoby, które również starają się o zwrot lub, którym udało się go uzyskać. X-move jest przecież wadliwy z winy producenta. Skoro jest tylu niezadowolonych użytkowników to nie rozumiem dlaczego w serwisie wciąż powtarzają "nikt nam takiego problemu nigdy nie zgłaszał", "pierwsze słyszę", "są państwo pierwszymi klientami, którym coś przeszkadza". Będę wdzięczna za poradę, co mamy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik100
Witam , ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem wozka, przejrzalam wiele modeli aczkolwiek zaden z nich nie zauroczyl mnie tak jak x lander x move. niewiem jaki naprawde jest ten wozek bo opinie rzeczywiscie sa podzielone, nawet skrajne. Niewiem o co chodzi czy to konkurencja nabija nam glowy niepochlebnymi wpisami czy naprawde jest nieciekawie z tymi wadami, poniewaz szukajac opini uzytkownikow w necie na temat tego wozka natknelam sie na pare identycznych wpisow nawet data jest ta sama ( tak jakby ktos jednego dnia na kilku stronach roznych forum powklejal 1 i tą sama opinie) wiec niewiem czy to dzialanie celowe konkurencji czy po prostu aktywne dzialanie zaniepokojonego posiadacza tego wozka ktory za wszelka cene chce nam zaoszczedzic stresu i wydania niemalych pieniedzy za zakup tego wozka. Tlumacze sobie ze moze i jest tak ze pierwsze modele wychodzily naprawde dopracowane a pozniejsza produkcja x landera x move zeszla nieco z jakosci i pojawily sie wady - wnioskuje to po datach wpisow - im nowsze tym wiecej tych negatywnych. Ciezko wyciagnac wnioski i podjac decyzje nie uzywajac danego produktu. A co Wy sadzicie na ten temat? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja może napiszę jak jest po ponad trzymiesięcznym użytkowaniu dzień w dzień. Ogólnie jak na razie jestem zadowolona. Niedawno przez dwa tygodnie używałam innego wózka (pożyczony żeby nie wozić naszego ze sobą na wakacje) i powiem szczerze, że ten pożyczony mnie denerwował. Na pewno to kwestia przyzwyczajenia, ale jednak odetchnęłam z ulgą wracając na swojego X-landera. Tamten pożyczony wózek miał amortyzatory. Niby fajnie ale dziecko też się telepało i przez tą "miękkość" czasem było mi ciężko wyjechać na krawężnik. Dodatkowo gondola była strasznie nisko, rączka nie teleskopowa i brak skrętnych kół doprowadzał mnie do wściekłości. Jedyne co było na plus, a u X-landera na minus to wielkość gondoli i buda (niżej zachodząca więc lepiej osłaniająca). Teraz więcej minusów - faktycznie po jakimś czasie x-lander zaczął skrzypieć i trzeszczeć. Co prawda ma to miejsce tylko podczas bujania w przód i tył ale podejrzewam, że za jakiś czas też ten odgłos pojawi się podczas jazdy w przód. Przednie koła czasem kręcą się w powietrzu ale tylko na nierównym chodniku (czy też jak są nierówne płyty). Brak amortyzatorów powoduje, że dziecko faktycznie lata na wszystkie strony ale tak staram się jeździć by to niwelować lub wybieram tę stronę chodnika gdzie jest bardziej równo. Wózek jest ciężki ale radzę sobie w ten sposób, że jak wychodzę z córką na spacer to najpierw znoszę sam stelaż i potem wracam do mieszkania po gondolę z małą. Wracając do domu najpierw wnoszę gondolę i następnie wracam po stelaż. W ten sposób waga nie jest taka zła. Zobaczymy co będzie gdy przesiądziemy się zimą na spacerówkę. Niestety, ale nie da się znaleźć wózka żeby dokładnie wszystkie opinie były na plus i żadnych negatywów. A jeśli są takie wózki to kosztują majątek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoo
x-lander trzeszczy owszem, ale jak się nie dokońca odblokuje hamulec! poza tym wózek nie jest do tego żeby nim bujać ;) wcześniej pisałam tu o gondolii ,teraz od maja używamy spacerówki też x-lander move i też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze aby w spacerowce siedzisko skladalo sie do pionu,ja mam xlandera i niestety nie ma takiej opcji,dziecko siedzi jak przykircz,totalna porazka,maz mnie namowil na ten badziew,ja chcialam maxi cosi :/,teraz musze dokupic parasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajadrrkowa
No i ja także się zastanawiałam nad x landerem ale coś mi się małe wydawały a synek urodził się duży i w efekcie mamy Jane Muum- duża gondola przemówiła do mnie. Bo jak zimno będzie i małego ubiorę ciepło to może się nie mieścić a w Muum jest ok. Poza tym mało waży i dobrze mi się nim jeździ bo bardzo płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam x move ale mam x twin blizniaczy od 22 miesiecy i nie mam zastrzezen zadnych ,nie wydaje mi sie zeby byla az tak wielka roznica, x lander to x lander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam x-mova już 4 miesiąc i jest rewelacja znajomi kupili maxi cosi naprawdę bez porównania x-move bije go na głowę, codziennie dwa razy wózek pokonuje schody 2 piętro przynajmniej raz dziennie jest składny do auta nic nie czeszczy nic się nie luzuje, składanie i rozkładanie wózka jest banalnie proste i działa bez zarzutu naprawdę polecam:) super wybór ja mam go razem z fotelikiem xlander besafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnov
ja kupiłam x-move cztery dni temu i już drażni mnie jest trzeszczenie. To jest jedyny jego minus. poza tym ma mnóstwo schowków, praktyczne rozwiązania, dużą spacerówkę (tylko jej używam). Myślę, że trzeszczenie można zwalczyć ;) Ogólnie mieszkam na wsi i wózek śmiga po drogach polnych i dziurach jak czołg :) Wcześniej miałam wózek głęboki Tako Acoustic, który był niezastąpiony.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×