Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kostium kąpielowy pytanie porada

Polecane posty

Gość gość

Witam .Jest tu parę tematów "kostiumologicznych" . Też dodam coś .co sądzicie o kostiumach jednocześciowych -takie bardziej pływackie z wszelkimi ekoatestami itp. z tym że na dole jest mocno (wysoko) wycięte na biodrach .Moja znajoma (młoda jeszcze !) zarzeka się że kostium jest "przegięty" .Czy też to tak odbieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ladna figurę to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uściślij "fajna " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Ja uwazam ze kazdy powinien wybrać taki kostium w jakim sie bedzie dobrze czuł. Jak ktoś ma fajny tyłek to i w stringach bedzie dobrze wyglądał na plazy. Ja osobiście nie lubie jednoczesciowych kostiumów. Zle sie w nich czuje, wole dwuczęściowe z usztywnianym biustonoszem i nie za bardzo wyciętymi majtkami. Ponadto brzuch jest moim atutem bo mimo ciazy jest płaski i dość umięśniony i chociaż troche odwraca uwagę od mniej atrakcyjnych ud - tak sobie wmawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up! Powyżej -100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jednoczęściowy kostium to klasyka klasyki i pasuje każdemu i w każdym wieku, tylko krój wiadomo musi się różnić:) sama co prawda wbiłam się w niego dopiero po zrzuceniu 10kg na basenie i tabsach iqgreen ale było warto bo teraz na plaży mam najnowszy trend sezonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani 23.08 -czyli jednak te wycięcia są kontrowersyjne :( że nieprzyzwoite czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednoczęściowy płaszczy cycki i kobieta traci swój wygląd.Szczególnie sie to ujawnia przy dużych ,kształtnych cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój sportowy jednoczęściowy tylko na kryty basen. Nie wyobrażam sobie zapiekać się całe lato w takim stroju dlatego na plażę zawsze dwuczęściowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się takie nie podobają bo nie lubię wyciętych majtek. A poza tym w jednoczęściowych strojach wyglądam jakbym nie miała cycków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś taki wycięty strój, bo taka była moda i innych nie było. Tylko że to było ponad 20 lat temu. Moim zdaniem uda w nich wyglądają bardzo niekorzystnie, choć optycznie wydłuża nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 częsciowy to klasyka.Podkresla cycki i uwypukla biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up -powyżej o ile ktoś je ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednoczesciowy ładnie wygląda jak ma uformowany i usztywniany stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benka2
Jeśli masz ładną figurę, nie widzę powodu byś miała nie chodzi w takim stroju. Takie stroje wyglądają naprawdę fajnie na ładnej sylwetce. Zobaczcie sami: https://dotsport.pl/tyr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×