Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzależniona

krecenie główka na nie - świadome wyrażanie niechęci?

Polecane posty

Moja corka ma 10,5 miesiąca, od kilku dni, gdy ją o coś zapytam i nie chcę czegoś, np. pytam czy chce pić i daję butelkę kręci główką na nie. Czasem powie przy tym nie. Cieszy mnie to, bo rozmawiam z dzieckiem co robimy, opowiadam wszystko od urodzenia, chcę żeby dobrze rozwijała mowę i widać skutek. Mówi już podstawowe słówka jak mama, baba, mniam, dzia, dzidzi i nie. Jednak czasem zauważam, że gdy bawi się sama, to zdarza jej się krecić główką w ten sposob. Dziwnie to wygląda tak z boku. Czy ktoś miał podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagchaa
tak,mój 9-miesięczny synek robi dokładnie to samo :) Śmieje się przy tym i traktuje to jako dobrą zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie moja sie tylko śmieje ze mnie, gdy mowię "Amelko kładziemy się do łożeczka?" . Wtedy jest nie i dalsze rozrabianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagchaa
dzieciaczki są kochane w tym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
moje dwie cory jak cos nowego podlapaly i zauwazyly ze mama sie cieszy i ma radoche to powtarzaly owe nowosci w zabawie,sam na sam:)wiec nie martw sie ,maluszek z pewnoscia cos tam sobie w glowce obmysla i sam sobie potakuje na nie lub tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamajki
moja ma 11 mies i robi dokladnie tak samo. slodziak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie to jest udowodnione psychologiczne i każde dziecko tak ma do mniej wiecej 1.5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlynner
Ja bym sie tak nie cieszyla... Ja robilam tak samo i do tej pory mi zostalo a mam 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×