Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katia 8209

KRESKA NA TESCIE CIAŻOWYM NIE CIEMNIEJE

Polecane posty

Gość katia 8209

Pierwszy test ciazowy zrobiłam w zeszła sobote,na 5 dni przed @ i pokazała sie druga bardzo,bardzo jasniutka kreseczka(dodam ze to był test ultra czuły, 10 ml).Od tego czasu kreseczki ciemniały stopniowo,pomału.Dzis jest termin @ i od 2-3 dni te kreski juz nie ciemnieja.Sa widoczne gołym okiem ale nie tak samo tłuste ja te kontrolne. Czy to oznacza ze ciaza sie nie rozwija? Jk naładuje baterie do aparatu to wkleje wam zdjecia tych testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotka
sorki ale mam wrażenie że niewiesz co się dzieje... to że kreski ciemniejsze czy jaśniejsze to znaczy że ciąża się nie rozwija? ja pierdole kto ci takich głupot nagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotka
czytałaś w ogóle instrukcję? niewiesz że test po wykryciu bądź nie wykryciu ciąży się wyrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zrobic koljeny test, nowy, swiezo kupiony i on Ci pokaze konkretnie co i jak...na poczatku te kreski sa jasniejsze, z czasem kazdy zrobiony test_NOWY pokaze ciemniejsza kreske az beda takie same....jesli masz watpliwosci co do rozwoju ciazy idz na badanie krwi bete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 8209
Nie chodzi mi o to ze w tym tescie co go pierwszego zrobiłam zciemniała kreska po czasie tylko kolejne testy które zrobiłam w kolejnych dniach troche były ciemniejsze od tego pierwszego iten dzisiaj zrobiony test niczym sie nie rózni od np.wczorajszego.Mam juz 1 dziecko i wtedy te kreski na testach z dnia na dzien były coraz ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wyście wszystkie się tak na tą betę uparły? a nie wystarczy zwykły test ciążowy z krwi? który powie tak albo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uparły, jak dla mnie była zbawieniem- bo mnie uspokoiła,pokazała który tydzień itd. a kosztowała 15zł - nie wiele więcej jak zwykły test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość potocznie tu mówi beta nawet na zwykłe hcg mówiące o pozytywnym bądź negatywnym wyniku. lepiej jednak od razu zrobić betę by sprawdzić po 2 dniach np czy dobrze przyrasta, co swiadczy o ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
U mnie było tak samo. Najpierw bardzo jasna kreska, na kolejnych testach ciemniejsze, ale nigdy nie ujrzałam krechy testowej tak samo grubej i ciemnej jak kontrolna. Uważam, że to o niczym nie świadczy. Obecnie jestem w 18tc i moja ciąża rozwija się prawidłowo. Nie martw się na zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna kobietka... mi chodziło o to że wszystkie dziewczyny na tym forum mówią że idą zrobić betę HCG właśnie. Piszą że to 40 zł kosztuje i daje bardzo szczegółowe wyniki. Ja zrobiłam zwykły test ciążowy. A który to tydzień ciąży to samemu powinno się mniej więcej wiedzieć. Dla mnie wystarczyła pewność że jestem w ciąży. Później czekałam na USG i tam wyszło który tydzień. Nie potrzebne takie szczegółowe wyniki. Czego ile itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bardzo szczegółowy test może zalecić lekarz jeśli podejrzewa tzw puste jajo płodowe. Albo ciążę urojoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Również nie robiłam bety. Po kilku pozytywnych testach sikanych poszłam do ginekologa chyba w 7tc, żeby potwierdzić, czy ciąża w ogóle rzeczywiście jest, a tydzień później miałam USG dla potwierdzenia czy ciąża jest żywa. Na spokojnie trzeba do tego podejść (choć wiem, że to niełatwe ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 8209
Mi sie wydaje ze to przez to ze robiłam rózne testy,z apteki i z allegro.Nie dawno zrobiłam test z apteki i jest ciemniejsza kreska niz ta z wczorajszego(testy tej samej firmy)Wiec chyba bedzie dobrze.Za dwa tygodnie pójde do gina to sie upewnia na 100%. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela na wizytę u lekarza musiałam czekać przeszło dwa tygodnie, testy sikane mi nie wychodziły , więc zrobiłam betę . Jak kosztuje tyle co zwykły test to drogą wyboru wolę wiedzieć więcej.A co do tygodnia ciąży to samej nie policzysz - no chyba, że się obserwujesz albo masz idealne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane u mnie od tygodnia wyszła blada kreska w czwartek dostałam planowany okres ale zrobilam jeszcze testu wyszła ciut ciemniejsza okres trwał 2,5 dnia dziś zrobilam dwa testy i jest jeszcze ciemniejsza czy to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz dodać więcej tuszu,żeby była wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Uwaga.Gdyby ktoś nie wiedział.Dwie kreski na teście ciążowym (w odróżnieniu od owulacyjnego) wcale nie muszą być jednakowo widoczne.Jeżeli pojawiają się dwie, to oznacza z reguły wynik pozytywny.Często kobiety biorą wynik słabo dodatni (ze słabą 2 kreską) za negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 1986
a co powiecie o moim przypadku pierwszy test zrobilam w 26 dniu cyku po odstawieniu duphastonu i wyszło pzytywnie ale kreseczka była tak słaba praktycznie nie widoczna codziennie do dnia dzisiejszego robilam test i na każdej test pozytywny. Dzisiaj jest 31 dzien cyklu i po zrobieniu testu z porannego moczu wyszły dwie kreski ale testowa nadal słaba, widoczna ale słaba. Jest zabarwiona prowidłowowo w kolorze różowym. Czy po 5 dniach nie powinno już być dwóch wyraźnych krech? Do lekarza jestem umowiona w czwartek. Z racji tego że mam duże problemy z zajsciem w ciąże to od czwartu z zalecenia lekarza biore duphaston na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta hcg słabo przyrasta lub spada,dlatego nie ciemnieje.Ciąża biochemiczna.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×