Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kreski na teście po czasie, brak okresu

Polecane posty

Gość gość

Ostatnia miesiączke miałam 21.05. Mam teraz sesje, wiec owulacja mi się przesunela (tak mysle) przez stres i była 15 dni temu (test owulacyjny pozytywny). Robiłam test ciążowy 12 dni po , czyli już i tak 5 dni po terminie miesiączki. Negatywny. Po wielu godzinach wyszła druga kreska, pewnie zaszły już jakieś reakcje w teście. Drugi test robiłam wczoraj, czyli 14 dni po stosunku i owulacji. Negatywny. Po około godzinie na teście wyszła kreska grubości włosa, w czasie tych 5 minut w których trzeba wykonać test nie byli nic. Później jakby cień, albo już sobie to wmawialam, a jak test wysechł to ta cieniutka ledwo widoczna kreska. Chyba już po takim czasie powinien wyjść pozytywny , mniej lub bardziej, ale od razu? W pierwszej ciąży wyszedł mi pozytywny parę dni przed terminem miesiączki. Wariuje już bo dziś okres spóźnia się 7 dzień. Bolą mnie bardzo piersi, mam uderzenia gorąca, brzuch delikatnie pobolewa. Wiem, że nikt mi tu nie odpowie czy jestem w ciąży, czy to stres, ale mimo że mam nieregularne cykle to tydzień opóźnienia mnie martwi, ostatnio też sporo schudłam. Może to przez to? Ciągle myślę o tych testach... proszę, niech któraś z Was się wypowie, może ktoś też tak miał... teraz przez ten stres pewnie jeszcze później okres przyjdzie o ile w ogóle... Nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na beta hcg i będzie jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
umów się do lekarza, skoro okres spóźnia Ci się tydzień, to i tak by wypadało to skontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
lekarz da ci progesteron (luteina, duphaston) i albo wywoła miesiączkę, albo podtrzyma wczesną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się to zdarzyło:-) 21tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkan13
ja też tak mam :) tylko że jestem 4 dni przed @. zrobiłam test a po jakiś 20 min gdy test był suchy pojawił a się 2 kreska tzn cien cienia:) będę testować za 4 dni znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×