Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krótka Suknia ślubna ?

Polecane posty

Gość gość

Za 2 lata mamy zaplanowany ślub. Juz zaczęłam się rozglądać za suknią ślubną. Nie mogę noc ciekawego znaleźć same księżniczki, a jak jest prosta, skromna to zwyczajnie nudna. Zastanawiam się czy do ślubu można iść w krótkiej sukienkę ślubnej, bo jedna bardzo mi się podoba. Czy do ślubu kupić zwyczajną, a na sali się przebrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ładną figurę to poszukaj sukien w stylu rybki czy tam syrenki, nudne one na pewno nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Co że mną jest. Chodzę po tych sklepach i nie mi się nie podoba. Jeszcze jakoś tak zacięcie nie szukam, ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, ze mozesz isc w krótkiej. Ja mialam prosta, do polowy uda, ale mocno ozdobiona przy ramionach. Wrzuc fotke tej,.ktora Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze możesz:) fajną alternatywa jest też sukienka z przodu krótka i z tyłu długa :) :) to jedyna taka suknia w życiu i to Ty masz sie w niej czuć piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_o
Autorko a myślałaś o sukience 7/8? Ja miałam taką i była bardzo wygodna - bardzo polecam. Faktycznie mało dziewczyn decyduje się na krótsze, ale jeśli miałabym mieć drugi raz ślub to nie zmieniłbym swojej na żadną inną :) Powodzenia w szukaniu tej "jedynej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa lata a Ty rozgladasz sie za suknia?za dwa lata figura moze sie zmienic,mozesz roztyc sie i co wlazyc krotka.albo schudniesz na skutek stresu badz choroby.Jestes jakas niepowazna. Ja planowalam slub..w6miesiecy,a w3ostanie schudlam10kg.gdybym wiedziala wybralabym inny fason.to jest bezsensowna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmówczynią....dwa lata i suknia ślubna jakaś masakra.Musisz być nieźle zdesperowana i miec parcie na ten slub-partner juz niekoniecznie;)gdyby cie kochal ślub byłby za rok albo jeszcze w tym roku a tak jeszcze wieeeele się może wydarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz suknie taką jaka pasuje twojej urodzie, ja mam 170 cm wzorstu, mam szczupłe ramiona, zgrabny biust,talie, szerokie biodra, pupę i masywne uda... zatem sukienka księżniczki pasuje mi najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub miał być w tym roku, ale mamy żałobę w rodzinie dlatego odwolalismy ślub. Nie mam parcia na ten ślub. A kolejny wolny termin na sali, w której odbędzie się wesele było dopiero za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha slub chcecie, sali nie ma wiec slub za 2lata?jak ja bym chciala poslubic mezczyzne mojego zycia to bez wzgledu na sale.Slub to cos waznego miedzy wami,ale wolisz czekac z tym na ta konkretna sale?jaka glupota! Matko jakie wytyczne to poslubienia drugiej osoby. Kiedys trzeba bylo sie kochac,miec obraczki,nauki i termin u ksiedza,ale zeby uzalezniac to od sali!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie krotka ? Uprzedz tylko inne panny ,ze w takiej wystapisz .Tylko tyle .Nauczcie sie wreszcie robic tak jak wam pasuje ,a nie dostosowywac sie do innych . Wy jestescie Pannami Mlodymi .Jak teraz nie umiecie samodzielnie podjac decyzji ,to jak bedziecie podejmowac je w zyciu ???.To "tylko "slub .Po slubie zycie .Czas dorosnac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se załóż worek po pyrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby cie kochal ślub byłby za rok albo jeszcze w tym roku a tak jeszcze wieeeele się może wydarzyć xxx Och! jest mój ulubiony gatunek kafe suki :) ona już wie, że cię facet nie kocha. Nie żeni się, żyje w konkubinacie - nie kocha, ślub za dwa lata? - NIE KOCHA! Ty masz parcie na ślub, a on nie. Zmusiłaś go biednego! łona - kafe suka- ma szklano kule i wi, wszystko wi! wyczytała to na podstawie kilkulinijkowego postu (szkoda, że totka nie umie przepowiedzieć) :P Najlepiej się pobrać po pierwszej randce. Kretynko jak cos się ma "wydarzyć" to się wydarzy i nawet gdyby ślub był za tydzień to jutro też się może WIELE WYDARZYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro i tak są razem to co za różnica kiedy ten ślub? Rób jak chcesz, nie komentuj jak inni robią, bo nic ci do tego. Tak czy siak są razem, a jak mają wymarzona salę i chcą żeby ten dzień wyglądał po "ichniemu" to co w tym złego? Ja miałam ślub zaplanowany na trzy lata do przodu, bo akurat wtedy kończyłam studia. No owszem mogło się wiele wydarzyć do tego czasu ale po ślubie tak samo może się wydarzyć. Desperatki to są właśnie te które na już na szybko muszą, ale to muuuuszą wziąć ślub, bo się może coś zdarzyć i im ucieknie narzeczony :P jakby po ślubie nie mówł uciec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada iść w krótkiej sukni do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Myślę, że dla szczupłej panny młodej krótka suknia będzie ok. Może wybierz się na II weselne dni otwartych drzwi do http://www.hotelsulkowski.pl/wesela Z tego co wiem będzie tam pokaz sukien ślubnych i mody weselnej. Poza tym bedzie mozna skosztowac weselnych potraw i zobaczyc prezentacje zespolow i DJ-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulieJulie88
Krótkie suknie też wyglądają dobrze, ale jednak na ślub proponuję Ci długą:) To jest jedna z nielicznych okazji kiedy taką założysz - a sama długość dodaje elegancji. Na pewno dobrze będziesz się w niej czuła. Jeśli szukasz prostych sukni, to może przypadnie Ci do gustu któraś z tej kolekcji http://www.offashion.pl/kolekcja-RikiDalal_Toscana.html Ja biorę ślub za rok i właśnie nad nimi się zastanawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×