Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łoś łoś super ktoś

Krótki związek i wpadka

Polecane posty

Gość łoś łoś super ktoś

jw. , jakie są wasze opinie na ten temat? czy takie związki dwóch osób ledwo znających się są trwałe? Jak zmienia je dziecko? może macie wsród znajomych takie osoby, albo same jesteście w takim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska dla polakow?
idziesz do lozka na pierwszej randce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zasady, ja byłam w związku 3 lata a jak zaszłam w ciąże to mnie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma wpadła po 3 miesiącach znajomości , w zeszłym miesiacu a 5 mcu ciaży wzieli ślub kocielny, ciekawe jak im się życie potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z takiego związku
Zaszłam w ciążę po 5 miesiącach znajomości. Mieszkaliśmy razem od początku znajomości bo wynajmowaliśmy pokoje w tym samym domu. Jesteśmy razem 3 lata, bywa różnie między nami, ale na pewno jest to najbardziej udany związek jaki miałam a jest to mój trzeci partner. Przeszliśmy mnóstwo problemów finansowych w tym czasie i moich problemów zdrowotnych związanych z ciążą i porodem. Póki co uczymy się siebie nawzajem i nadal się docieramy. Czasem nawet rozmawiamy o drugim dziecku;) Ale czas pokarze co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligopeptyda
Znam taką pare co po 3 miesiącach wpadka bardzo się kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę po 8 miesiącach.W październiku będzie 6 lat małżeństwa mały ma 5,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra wpadła po 2 miesiącach ( i to chyba nie całych ) znajomości. Są już po ślubie 7 lat. Mają drugie dziecko i żyje im się całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoś łoś super ktoś
znam taką parę i zastanawiam się jak to jest hihi. Z długoletnim partnerem, którego się bardzo dobrze zna ciężko przy dziecku się czasem dogadać, a ciekawe jak jest kiedy się nie zna prawie wcale. Przecież hormony po poznaniu się w końcu opadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra i jej teraz juz maz swiadnmie zdecydowali sie na dziecko po 2mscach znajomosci... Niby reguly nie ma i zycze jej jak najlepiej, ale mam obawy jak to bedzie miedzy nimi, tyle ze to jej zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zabrakło trochę aby być w takiej sytuacji i do dziś dziękuje za to bogu... Na początku zawsze jest kolorowo, wielka miłość i zupełny brak poznania drugiej osoby, nic praktycznie się nie wie.. My byliśmy w sobie bardzo zakochani, wydawało nam się że jesteśmy dojrzali, mamy po 24 lata i oczywiscie byliśmy świadomi czym kończy się seks ale tak się kochaliśmy że było to dla nas zupełnie nie straszne.. I tak też jak pekła nam gumka w moje dni płodne zdecydowaliśmy że nie będę się faszerować hormonami i zdamy się na los... później było też kilka ryzykownych akcji.. Dziś jesteśmy razem pół roku i jak sobie przypomne co robiliśmy pare miesiecy temu to nie dowierzam żeby byłam taka głupia.. Nasz związek zakończy się w najbliższym czasie i wiem że gdybym wtedy zaszła to teraz byłby dramat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam przyszłego męża pod koniec stycznia potem on wyjechał w lutym na mies jak wrócił w marcu to w kwietniu byłam już w ciąży ,jesteśmy razem 13 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w ciąże przy drugim seksie... choć poczatkowo rozpaczałam jak szalona to obecnie ( dziewięć lat i jeden syn później) uwazamy że to najlepszy przypadek jaki nam się trafił. Nie ma reguły. Gdyby nie dziecko byłbys z tą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam że zaszłam po 8 mies ale zapomniałam napisać że ciąża była planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam że zaszłam po 8 mies ale zapomniałam napisać że ciąża była planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj przypadek:dziecko po 2 miesiacach znajomosci.planowane-nieplanowane.uznalismy ,ze natura zadecyduje :)jestesmy teraz zgodnym malzenstwem z 2 juz dzieci i mam nadzieje ,ze tak cudnie zostanie.przypadek mojego kolegi:poznali sie w marcu ,zaszla w ciaza w marcu :) sa zgodnym malzenstwem z 2 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-niemądra
A ja znam dwie dość ciekawe pary : 1. moja przyjaciółka, która była w związku ponad 4 lata, planowali ślub, aż tu nagle poznała pewnego faceta i po 2 tygodniach znajomości zerwała zaręczyny i oznajmiła Nam, że planują dziecko z tym nowym. Uwierzcie, że wszystkie- byłyśmy w wielkim szoku. Dzisiaj ma 2 letniego synka z tym mężczyzną, mieszkają razem a w październiku idziemy na wesele :) Są świetną parą! Uważam, że to najbardziej szalona i słuszna decyzja w jej życiu. 2. moi sąsiedzi, którzy (nie uwierzycie!) na drugiej randce się zaręczyli, a po miesiącu wzięli ślub. Dzisiaj mają po 70 lat i niedawno obchodzili złote gody. . Da się? No pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam go w marcu po 2 tyg. wyjechal za granice.Przed wyjazdem nic nie bylo( sdeksu) wrocil w lipcu i zaszlam w ciaze. On znow wyjechal za granice i po 2 miesiacach mnie zostawil w ciazy. Dzis mam 4,5 letnia corke. Ten czlowiek to najgorsza pomylka w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka z jednym zaszła po 2-3 mies znajomości mała ma 5,5 roku zostawiła go w marcu tamtego roku bo poznała innego w necie i z tamtym drugim w ciąży była po miesiącu.Mała ma teraz pół roku.I co? Ten nowy już świruje skacze do niej i do tej starszej dziewczynki.Była z tym na policji.Z pierwszym miała naprawdę dubrze ale widocznie za dobrze i ją zaswędziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakakkkkk
Moja przyjaciółka poznała chłopaka na początku roku, a w maju dowiedziała się, że jest w ciąży. Za niecały miesiąc będzie ślub i nawet wierze, że im się ułoży, bo chłopak jest naprawde super. Tyle, że ona ma 21 lat a on 20, a oboje studiują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkyyyyy
ja zaszlam w ciaze w 2-3 tyg znajomosci, nasz synek ma teraz prawie 5 mies. nie jest nam najlatwiej problemy finansowe i w ogole ale sie kochamy, choc rozowo nie ejst, czasem klotnie, ja mala depresja. jednak nie zaluje narazie i mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znamy się pół roku i tyle samo ze sobą mieszkamy wiadomo że jest różnie ale jak dotad nie było tak z nikim ja mam 28 lat on 34 i wlasnie planujemy dzidziusia, także nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reguły może niema ale warto mieć troche oleju w głowie i lepiej poznać drugą osobe, zobaczyc jaka jest i sie zastanowic czy napewno chce sie z nim wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację ja wpadłam po 2 latach a koleś okazał się nieodpowiedzialny i zostałam sama...dopiero pojawienie się dziecka coś zmieniło,nigdy nie planowałabym dziecka po półrocznej znajomości! czasem może okaże się bardziej odpowiedzialny, jak facet po 5 latach związku,ale ryzyko jest wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi tesciowie- slub po 2mcach, tyle ze bez wpadki, sa razem juz 36lat. Bardzo zgodne malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tż poznałam się w maju , w lipcu sam od siebie zaczął mówić o dziecku itd. Było kilka wpadek , w sierpniu zamieszkaliśmy razem . Po 1,5 roku zaszłam w ciąże a teraz mamy rocznego synka i 3,5 roku związku , ślub za 2 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam do łóżka na pierwszej randce. I to była najlepsza decyzja w moim życiu. Dziś mam cudownego męża, dwójkę dzieci i wspaniały seks. Wtedy wiedziałam po prostu, że to TEN. Wcześniej na pierwszych randkach do łóżka nie wskakiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dość typowo -koleżanka była x czasu z facetem wielka milośc itp -nagle podłapala nowego młodszego od niej , takiego chłopaczka -zaraz ciąża i ślub . Dziś ma drugie dziecko z kolejnym facetem , o tatusiu nr1 nie chce rozmawiać .Chyba dosć typowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×