Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makarona

krwawienie po porodzie - jak długo trwa?

Polecane posty

Gość makarona

Ja jestem 10 dni po cc i praktycznie już nie krwawię, tylko plamię, zastanawiam się czy to koniec krwawienia, czy tylko przerwa, bo słyszałam, że kobiety 6 tygodni krwawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyyyyyk
to prawda, jezeli nie bedziesz dalej krwawic idz do lekarza bo to znaczy ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
ja miałam tez cesarkę i plamiłam leciutko równo 6 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie wydaje ze 10 dni to zamalo ale kobiety sa rozne wiec wszystko ozliwe. niemniejjednak konsultacja z lekarzem wymagana. ja krwawilam 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amore16
Minelo juz 5 tygodniu od porodu a ja nadal krwawie. Byly dni co przestalam krwawic i znowu sie zaczelo. Mieliscie tak kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amore 16 ja tak miałam, jakieś 4,5 tyg. po porodzie przestałam krwawić, a później za kilka dni znowu się zaczęło, tyle, że krwawienie było mniej obfite. I miałam jeszcze troszkę krwi w 7 tygodniu. Lekarz powiedział, że nic złego się nie dzieje. Wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunieczka_88
hej dziewczyny! jestem juz 16dni po cc i od trzech dni nie krwawie, nie mam goraczki ani boli podbrzusza. jednym slowem czuje sie swietnie. rana goi sie super i nie boli jednak martwi mnie brak krwawienia. wizyte kontrolna u gina mam dopiero 21. czy powinnam sie niepokoic???????pomoooooocyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulkabb
witam mam pytanie jestem 3 miesiace po cc i dalej krwawie mialam kilka razy przerwe 1 lub 2 dniowa . To moja 2 ciaza i 2 cesarka wydaje mi sie ze jest cos nie tak umowilam sie juz na wizyte u ginekologa prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo krwawienie u mnie 2 tyg. potem to juz bardziej taka brązowa mieszana wydzielina niz krew. i tak do 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawcia
Ja jestem 1mies po porodzie i nadal krwawie i to obficie z duzymi platami czy to dobrze? i od czesu do czasu odczowam wielki bol tam gdzie mam szfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×