Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnamills

Krwawienie w 9 tygodniu

Polecane posty

Gość czarnamills

Witam... prosze o pomoc... jestem w ok 9 tyg ciazy, pierwsza wizyte umowiona mam na 15 kwietnia. Do tej pory bylo wszystko ok ale wczoraj wieczorem mialam cala wkladke krwi, tuz po umyciu sie w nocy nic nie polecialo... dzis po poludniu na wkladce zobaczylam brunatny sluz z rozowym zabarwieniem (ponownie cala wkladka a wiec wydaje mi sie sporo)... dodam ze kilka dni temu dosc mocno kochalam sie z partnerem i pilam wino kilka dni wieczorami ale slyszalam ze wino w ciazy dobrze jak sie pije... co moglo spowodowac krwawienie? Czy to normalne? Czy mojemu Malenstwu nic nie grozi?? Prosze o pomoc, to moja pierwsza ciaza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino dobrze jak się w ciąży pije? Puknij się w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie alkohol szkodzi, na jakim forum to wyczytałaś? w ciąży może wystąpić coś miesoączkopodobnego, właśnie taki brązowy śluz, ale dobrze byłoby powiedzieć o tym ginekologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
Czytalam ze lampke wina co wieczor dla lepszego krazenia mozna wypic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żywa krew dobrze nie wróży, ja na twoim miejscu pojechałabym na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
Jesli chodzi o lekarza pierwsza wizyte mam na 15 kwietnia... niestety zapisywalam sie niecaly miesiac temu ale nie bylo wczesniej terminow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol w ciąży w każdej postaci szkodzi dziecku. Nie pij więcej, ale to krwawnienie bym skonsultowała w szpitalu - zrobią Ci na izbie przyjęć usg - zobaczysz malucha, uspokoisz się. Jedź jeszcze dzisiaj, nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Czytalam ze lampke wina co wieczor dla lepszego krazenia mozna wypic... * pomyśl czy dawałabyś lampkę wina swojemu dziecku w butelce z mlekiem? nie musisz odpowiadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam lekarz mówił, że to przejdzie, tyle że ja zaraz następnego dnia byłam na badaniach by się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam plamienia w 7 tyg., jednak bardzo skąpe, przy podcieraniu na papierze zauważyłam troszkę brunatnej wydzieliny. Zdarzylo się to dzień po stosunku, ale ja nie czekałam i od razu polecialam do lekarza. Zrobil usg, wszystko było ok a to plamienie to prawdopodobnie od nadzerki. Nie pij wina w ciąży, w pierwszych tygodniach wszystkie narządy dziecka się ksztaltuja a alkohol może poważnie uszkodzić płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do szpitala natychmiast a nie tu sie pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z lekkini planieniami bylan na ip i nie czekalam! No k*****a lampke wina codtiennie ??????? Poronienie nie zawsze jest z silnymi bolami i krwotok. Czasen leekkie plamienie i jest po ciazy! Powinnas brac duphaston badz luteibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
A jak Twoje Malenstwo? Wszystko w porzadku z dalsza ciaza? Takie krwawienia podobno ma 30% kobiet ... mam nadzieje ze to nic groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast popijać winko, chlapnij od razu wódę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
Ten duphaston nalezy zapewne skonsultowac z ginekologiem? Bo akurat tak sie sklada ze mam dostep do niego bo moja mama bierze... z tym ze nie chce sama kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Ten duphaston nalezy zapewne skonsultowac z ginekologiem? Bo akurat tak sie sklada ze mam dostep do niego bo moja mama bierze... z tym ze nie chce sama kombinowac * no bo z winem to przekombinowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz brać duphastonu a wolisz chlać winko? ah ten twój przeciąg między uszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lec ciemna maso na IP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz krwawienie drugi dzień, pijesz wino, już pewnie po dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyno ile ty masz lat? alkohol???!! i to na samym poczatku, gdzie przez pierwszy trymest jest caly proces organogenezy?! mialas biologie w szkole?! masakra a z tymi krwawieniami to nie zwlekaj ani minuty! tylko jedź na IP! każda chwila tu jest ważna! lekkie plamienie (ty z opisu wnioskuje dosc obfite) może byc normalne, a moze nie byc.... sama do srodka sobie nie zajrzysz, a mozesz potrzebowac srodkow na podtrzymanie - o ile jeszcze jest co ratowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam lekkie planienia nic mnie nie bolalo pojechalam do szpitala i juz bylo po wszystkim poronilam nie bolalo mnie nic takze czekaj daleh siedz na necie i pij wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
Ok juz tak nie dobijajcie mnie z tym winem, juz wiem ze to bylo zle... wiecej sie nie napije... pytam co z tym duphastonem? Mozna go brac tabletka dziennie czy KONIECZNA jest konsultacja z ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dalej serio pytasz? Jedz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj lepiej mózgu na allegro bo nie myślisz dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam to samo co ty pojechałam na Ip do szpitala i zrobili mi usg i zatrzymali na 3 dni na obserwacje dali mi dufaston i potem jak wypisali to kazali się oszczędzać przestałam współzyc i mój lekarz prowadzący dalej utrzymał mi te leki ze szpitala dufaston i dołozył luteine i barałm to długo ale z ciążą było potem oik i plamienia ustały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda dalej pisac bo i tak do autoreczki nic nie dotrze :) rob co chcesz, pij dalej i siedz na necie, jak stracisz dziecko z wlasnej winy to nigdy sobie tego nie wybaczysz, powodzenia w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamills
Widze ze ten portal jednak nic mi nie pomoze... zamiast pomocy otrzymuje obelgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko, kazda c***isze zebys jechala n ip a ty to olewasz, jakiej pomocy oczekujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie otrzymujesz pomocy????!!!! pisze co 20osób żebyś jechała na IP a ty dalej tu siedzisz??????!!! JAkbys nie wiedziałą co to IPto Izba Przyjęć!!!! A duphaston ja brałam 3x1 i reklamówke innych leków przez 4pierwsze miesiące i zakaz współżycia, reżim łóżkowy itp., bo miałam torbiel i krwiaka. Ale lekow nie powinnas sama brać bez konsultacji z ginekologiem. W ciąży nawet branie witamin nalezy uzgodnic z lekarzem. No chyba ze nie mozesz pojechać na IP bo już coś chlapnęłaś... to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży krwawiłam 4 razy. Za kazdym razem lezalam w szpitalu i dostawalam leki na podtrzymanie. Jak nie chcesz jecha do szpitala to idz jutro do przychodni jak przyjmuje jakikolwiek lekarz powiedz co sie stalo. Odrazu powinien przyjac Cie i wykonac usg, przepisac luteine/ duphaston.Do 10tc powinnas miec zlecone pierwsze badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×