Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia293

krzesełko do karmienia rady, porady, na co zwracac uwage, jakie?

Polecane posty

Gość madzia293

od razu pisze cena nie gra roli, wazna funkcjonalnosc, z jakiej firmy a moze jakis model poleciccie? czy lepsze plastikowe czy drewniane? czy samo krzeselko czy takie rozkladane na krzeslo i stoliczek póxniej - czy to sie przyda? przejrzalam juz troche na forach ale sa to starsze topiki i nie można niektorych modeli juz poogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia293
o fajne dzieki :) czyli jedank plastikowe....a jak sie rozlozy na krzeselko i stoliczek to wykorzysta sie to tak naprawde? czy to taka opcja bajer nieprzydatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćufka..
Nie polecam plastikowego, te wszystkie bajery się rozsuwają i wgl, mój braciszek oraz mój kuzyn przez to ciulstwo wypadli z krzesełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia293
siostra meza wiem że miala plastikowe i nigdy dziecko nie wypadlo z niego...tylko pewnie trzeba kupic lepsze z pasami....moze ktos cos jeszcze doradzi...to coneco zodiac mi sie nawet podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzesełko z Ikei jest super, ja miałam drewniane i było beznadziejnie, a te plastiki maja za duzo bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Mamy krzesełko z Ikei, tyle że drewniane i jest ekstra! Jest bardzo stabilne, model nazywa się Blames i występuje w dwóch kolorach (wybraliśmy czarne). W zestawie jest plastikowa duża tacka, którą się wpina lub wypina, w zależności od potrzeby. Krzesełko można spokojnie dosunąć do dorosłego stołu, gdzie dziecko bez ograniczeń może jeść razem z rodzicami i starszym rodzeństwem, albo rysować, itp. Posiada pasy. Można do niego dokupić małą tanią wkładkę pomniejszającą dla bardzo drobnych dzieci, albo wsadzić do niego jaśka. Polecam! http://www.ikea.com/PIAimages/0100045_PE242800_S4.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleksandra...
Moim zdaniem najważniejsza rzecz to bolec między nogami,ale montowany do krzesła, nie tacki., by wsadzić dziecko i by nie wypadło,zanim tackę zamontujemy. Ja mam któreś z serii coneco - takie plastikowe z regulacją - sprawdza się od 6 miesiąca i nie kupiłabym innego. \ Mamy też drugie, zwykłe plastikowe z Ikea,ale to na wyjazdy. Krzesełka do karmienia to super wygoda. i wolne dwie ręce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleksandra...
a to krzesełko za 1,4tys to chyba jakas pomyłka. Mówię o cenie oczywiście. bo krzesełko fajne na wyglad. Nie wiem jak z funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż kupił super, mega wypasione za 300zł, nawet firmy nie pamiętam bo w piwnicy stoi i na nie nie patrze, używam prostego z Ikeii,moim zdaniem najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mamas&papas dla mnie jest ok jesli jest duzy blat..Wieksze dziecko musi miec miejsce do nauki jedzenia :) i regulowane oparcie pod plecki i na nozki..Najlepiej plastikowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrr...
Regulowana wysokosc.... no i ogolnie zeby solidna bylo My mamy chicco polly : http://tnij.org/j1xs i sprawdza sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre z was to
mój syn ma takie i ładnie w nim zajada obiadki :) jest łatwe w czyszczeniu, jest nie duże zarówno po rozłożeniu i przy złożeniu. cena też jest ok :) szczerze polecam :) u nas nie sprawdziłoby się krzesełko "na później" bo mój syn ma 1,5 roku i już zazwyczaj chce sam siedzieć na krześle z nami przy stole jak dorosły :) oto link do krzesełka : http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-tea-time-graco-piekne-hit-i1406903802.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazaro
magic story very thanks suprax cefixime Haque expected the FTSE to reach 6,800 points in August,boosted by monetary support from the Bank of England and - forthe time being at least - the U.S. Federal Reserve, as well asbetter UK economic data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonnie
Which university are you at? 4 mg abilify Caro Quintero walked free after a three-judge federal appeals court in the western state of Jalisco overturned his sentence in Camarena's kidnapping, torture and murder. The panel ordered Caro Quintero's immediate release on procedural grounds, saying he should have been tried in a state court instead of federal court.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bostonsto
Nogi żeby miało szeroko. Paski zapinane na szybko. Wysokie oparcie, że jak dwulatek w nim stanie to ma się czego chwycić. Młodym rodzicom wydaje się to nieprawdopodobne, ale wystarczy się obrócić a ono już stoi. Jak są nogi szeroko i wysokie oparcie to nie wypadnie samo z siebie. Takie , o których piszę to raczej plastik + metalowe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Ja miałam takie wypasione, z miękkim obiciem, wygodne, regulowane we wszystkie strony... Kupiłam bo nie miałam wczesniej kontaktu z niemowlakami, wydawało mi się, że takie będzie dobre, a wiadomo, że chciałam dla dziecka co najlepsze :) Potem okazało się że moja Hania jest niejadkiem. Jedzenie to wieczna walka, zupka lądowała wszędzie poza buzią, krzesełko było wiecznie uświnione. Tam było mnóstwo zakamarków, zagięć, które sie brudziły tak, że mokra ścierka nie dawała rady. Po kilku miesiącach męczarni krzesełko pojechało na działkę a ja z ulgą zamieniłam je na najprostrzy model z ikei, antilop bodajże. Kupiłam na tablicy używane krzesełka po bliźniakach po 25 zł/szt, w stanie idealnym. Jedno mamy w domu, drugie jest u babci i sprawdzają sie genialnie. Wszystko łatwo sie zmywa... Ścieram stół po naszym posiłku i od razu Hani krzesełko i juz mam porządek. W tamtym oczywiście była możliwość prania tapicerki, nawet łatwo się ona ściągała, no ale i tak pranie było upierdliwe... Wole zetrzeć szmatką i pobawić się w zaoszczędzonym czasie z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bostonsto
Ważna myśl z tym czyszczeniem . Jeszcze bym dodał, żeby dało się ustawić blat krzesełka na wysokość stołu, żeby dziecko mogło jeść razem przy stole, a nie żeby wystałwała sama główka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myron
Could you transfer $1000 from my current account to my deposit account? nolvadex 10mg pct Property assessors valued the Karans' home at $1.9 million before Harvey Cedars in 2008 began obtaining easements, either with homeowners' consent or through eminent domain, to protect dozens of beachfront properties.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy chicco polly magic 3w1:) polecam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam plastikowe proste - podobne do antilop ikei tyle ze z podnozkiem i pieciopunktowym pasem. Sprawdza sie. Tyle ze kupilam go dla siedzacego niemowlaka bo wczesniej karmulam go na lezaczku. Gdybym nie miala lezaczka kupilabym taki z regulowana wysokoscia i oparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vance
How many more years do you have to go? 20mg nolvadex a day gyno Eric Young, Jr. led off with a triple that ricocheted out of the corner, where a security guard tried to scamper out of the way, but ended up right in front of left fielder Andres Torres as he tried to throw in. He scored on Daniel MurphyâÂÂs single. Murphy advanced on David WrightâÂÂs single and a throwing error. He scored when Ike Davis grounded into a double play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emile
Could you please repeat that? http://www.grasmerehotel.com/conferences/ cash needed for bad credit In one case, Archambault sees Chief Executive Elon Musk's company selling 105,000 cars, including the Model S and a future smaller sedan, with 14.6 percent operating margins and earnings of $5.99 a share. In the second scenario, he sees 150,000 sales, 14.8 percent margins and earnings per share of $8.59. The most bullish scenario was for 200,000 sales, 15.2 percent margins and $11.69 in earnings per share.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnathon
I'm on work experience following desyrel antidepressant quill cap Instead of complacent claims that everything is going to plan, Osborne should this week recognise that for ordinary families life is still getting harder. And with risks and uncertainties in the global economy ahead, he should finally act to secure the recovery he squandered three years ago and ensure it benefits the whole country. He cannot simply cross his fingers and hope the good weather will continue; he must act now with a One Nation economic plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodsam
In a meeting http://www.professorpotts.com/childrens-books/ unsecured visa Sri Lankan police on Saturday declared a curfew in the capital, Colombo, to prevent possible religious clashes after a Buddhist mob threw rocks and vandalized a mosque, injuring at least seven worshippers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×