Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktg w ciazy 30 tydzien

Polecane posty

Gość gość

itam, jestem w 30 tygodniu ciazy. przedwczoraj mialam robione ktg wyszlo idealnie wszystko super jednak po 24 godzinach gdy mi powtórzyli zaniepokoilam sie bo zauwazyłam jeden spadek do 50 i chwilowe zaniki, mialam wrazenie ze jest cos nie tak z tym urzadzeniem bo momentami bylo słychac tetno a na monitorze nic nie pokazywało pozniej gdy pokazywało to nie bylo słychac.. połozna wzieła wydruk i powiedziala tylko ze jest ok.. nie wiem co mam myslec.. czy mogło byc to wina sprzetu?? czy jesli przed wczoraj było idealnie to wczoraj mogło by sie cos zmienic?? ruchy dziecka czuje caly czas normalnie. prosze poradzcie mi cos co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udaj sie jeszcze raz na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie zrobie w poniedzialek.. ale do tego czasu bede klebkiem nerwów... nie wiem czemu jedno wyszlo idealnie a na drugi dzien takie cos.. dodam ze bylam troche zestresowana podczas tego drugiego badania ale nie wiem czy to moze miec jakis wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też tak było jak dziecko się poruszalo to był zanik. Dlatego przy każdym ruchu dziecka Miałam naciskać przycisk i wtedy to zgrywalo się z całym zapisem ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz jechac na ip i powiedziec, ze slabo dzis czujesz ruchy dziecka, powinni zrobic ci ktg na miejsxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomniał mi sie jeszcze jeden fakt, otoz gdy juz zostalam podpieta pod ktg było mi bardzo niewygodnie i odwróciłam sie zeby poprawic poduszke pozniej troszcze przesunełam aparat bo nie widzialam wyniku jaki rejestruje a chcialam widziec, czy to mogło miec wplyw? czy mozna przesuwac aparat podczas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×