Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma Pekao zaraz się zdenerwuje

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę sięzalogowac do Pekao 24 wpisuje nr klienta i jak chce wpisać hasło to jakieś słonecznik czy co to i nic nie ma czekam czekam i nic co. Co za bank. Prowizję biorą kolosalne a z walutowego nie wspomnę za co?? Kto ma podobnie? Muszę się dostać do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Miałam właśnie płacić dzis rachunki, ale jeszcze nie wzięłam sie za to. Nie wiem o czym piszesz, nigdy sie z takim czymś nie spotkałam w trakcie przelewów . Ale zobaczymy dzis. Moze cos tam robią i dlatego przerwa w dostępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadasz bajki autorko. Właśnie zalogowałam się bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znosze tego banku. Nazwali sie pekao ale to taka podroba PKO a jak to podroba zawsze ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry bank, wreszcie w polskich rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żadne bajki mieli zmieniac coś od 26 w szacie graficznej. I wpisuje mój numer klienta a dalej jakieś tło i słonecznik i nie mogę się zalogować. Q potrzebuje dostępu do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak klikam w pomoc to jakoś tło i słoneczniki. Zaraz się w****ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie umiesz korzystać z konta internetowego idź do banku. Wszystko działa. Logowalam się przed chwilą. Nie wymyslaj. A jak ci opłaty przeszkadzają to zmien rodzaj konta lub bank. Ja mam na szczęście darmowe i wszystko działa jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srala nie lala. Wielka obronczyni. Czy ja napisałam że nie umiem korzystać? Zawsze logowałam się bez problemu ciekawe z czego tu korzystać jak w miejscu wpisania hasła mam jakies tło ze słonecznikami. No pewnie i to moja wina. Bo nagle po 7 latach zapomniałam jak korzystać z ich usług internetowych. Nie nawidze jak ktoś mi usilnie próbuje wmówić że wymyślam. Już pytania nie można zadać bo zaraz Cie oskarża o bajkopisarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się! Dopiero na pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×