Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość monikkkk

Cześć kto otpowie na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Ja test robilam 3 dni po spodziewanej miesiaczce i kreska byla.. bardzo slabo widoczna, ale byla, Drugi test powtorzylam po tygodniu i kreska byla mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cchwalisz się czy żalisz
Jeśli jest druga kreska,nawet jeśli jest bardzo niewidoczna to ciąża na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_to_ci_historia
Słuchajcie a jak się robiło 3 testy... praktycznie co tydzień. Ostatni 3 w 5 tygodniu od domniemanego zapłodnienia to w tym 3 teście ta kreska powinna byc już dobre i pożądnie widoczna, bo przecież wtedy w organiźmie jest już dość dużo tego składnika który testy wykrywa, dobrze myslę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
dziweczyny :) dzięki za odpowiedzi ja też zrobiłam właśnie dziś test i 2 kreska była bardzo słaba ale to bardzo !! wspomnę że nie z porannego moczu bo nie miałam jak więc z popołudniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreseczka_
nie dość, że słaba to po 5 minutach ; dziś mam 2 letniego syna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
tzn na tescie z moczu byy krechy, ale z krwi pewniejszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Daffodile ale jakie to były kreseczki bardzo ale to bardzo mało widoczne ?? bo ja właśnie zrobiłam test dziś w dniu i już chyba mam zwidy bo coś tam widzę ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka-
a czy test owulacyjny może pokazywać też ciążę? Jestem jakiś tydzień po owulacji i na 3-4 dni przed spodziewaną@ - test ciążowy chce zrobić dopiero w dniu spodziewanej @ ale ciekawość i niecierpliwość pchnęła mnie do tego ze zrobiłam dziś rano test owulacyjny bo taki miałam w domu i wyszła mi druga bardzo ale to bardzo bladziutka kreska. Czy ona moze oznaczać ciąże czy owulację (przpominam ze owulację napewno miałam tydzien temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana... Mniej więcej w połowie cyklu miesięcznego w organizmie kobiety dochodzi do nagłego wzrostu hormonu luteinizującego (tzw. "pik LH"). Owulacja następuje zwykle w ciągu 24 do 36 godzin po "piku LH". Z kolei komórka jajowa jest podatna na zapłodnienie w ciągu 24 do 36 godzin po owulacji. Z tego wynika, że najdogodniejsze dla zapłodnienia są 2 - 3 dni następujące po "piku LH" i właśnie w tym czasie zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne. więc jak teśt owulacyjny może pokazać Ci ciążę? Test ciązowy jest wyczulony na stężenie hormonu HCG a test owulacyjny na stężenie hormonu luteinizującego (tzw. "pik LH"). to są zupełnie dwie rózne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w oknie testowym pojawia się tylko linia kontrolna C (brak ciąży), to po okresie dłuższym niż 5 minut nie należy odczytywać wyniku, ponieważ w teście nadal zachodzą reakcje chemiczne, które mogą zmienić obraz przeprowadzonego testu. Wynik uznajemy za nieważny, jeśli w ciągu 5 minut: 1. pojawi się linia tylko w oknie testowym (T) i nie pojawi się w oknie kontrolnym (C) 2. nie pojawi się żadna linia w oknie testowym (T) oraz w oknie kontrolnym (C) W obu przypadkach wynik uznajemy za błędny, a test należy powtórzyć przy użyciu nowego zestawu testującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
ja tak miałam. kreska o której mój facet mówił, że chyba tylko ja ją widziałam, ale była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
bo ja tak jak pisałam na teście o nazwie "pink test " wyszedł mi negatywny a potem zrobiłam pre- test i wyszła mi ta kreska mało widoczna i już nic nie wiem .... a tak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
nie wiem jaka firma kupilam go na allegro razem z testami owulacyjnymi pisalo tam tylko one step test i wszytsko na tescie bylo po angielsku i po wlosku chyba a ty monikkk? mnie ta kreska druga bardzo sciemniala teraz i jst dosc mocno widoczna tyle ze minely 2 godz wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamis ja robilam test po terminie spodziewanej @, ktorej oczywiscie nie było:) Objawów też żadnych jeszcze nie miałam:) ale jeśli nie robilas z porannego moczu a kreska pojawiła się to wydaje mi się, że nie zostało mi nic innego jak pogratulowac Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamis ja tez pierwszy test robilam z jednego z trzech testów dołączonych do testów owulacyjnych i tez sie nazywały one test:) testy owulacyjne były płytkowe a te trzy ciążowe były paskowe i na tych paskowych tez było ledwo co widać drugą kreskę, ale poźniej kupiłam płytkowe i niewiele się zmieniło. @ dalej nie było, a lekarz potwierdził ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
bylabym naprawde szczesliwa dziekuje ci wrozka za mile slowa niezaleznie od tego co bedzie jestem mocno przeziebiona i dlatego dzis zrobilam ten test mialam czekac do soboty a teraz i tak w sumie nic nie wiem i ze strachu nic nie wezme z lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
mamis u mnie była bardzo mało widoczna i tka zostało a u ciebie jak jest mocniejsza to kto wie powtóż jutro ale z rannego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
monikkk a czy ty robilas przed@ i ile dni? zporannego moczu czy nie bo juz nie pamietam czy pisalas to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
u mnie cykle są co 27- 29 dni więc zrobiłam w dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
i nie z porannego :) więc może :) jeszcze mam szanse są bardzo małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
ale są bardzo małe :( bo nie mam żadnych obiawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
ale wiesz co ewa już bym wolała mieć te mdłości i byc pewna a nie czekać co miesiąc na @ i myślec jestem czy nie jestem !! to jest jeszcze gorsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobną sytuację, zrobiłam dzis rano test i nadal nic nie wiem Najpierw myslałam, że wyszedł negatywny i zostawiłam go w łazience. Później jak szłam go wyrzucić, podeszłam do okna i w świetle dziennym widoczna była ledwo słabiutka kreseczka. Minęło co prawda już pół godz. więc nie wiem co mysleć To by test z Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
no widziesz jagoda u mnie tak samo i też nie wiem ale myślę i mam cichą nadzieję ze coś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×