Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damianka

Kto rodził w Damianienie przez cc?

Polecane posty

Gość damianka

Chciałabym poznać opinie tych z Was, które tam rodziły w sposób naturalny. Wiem, że większość kobiet, które miały tam cc jest zadowolona, ale ja myślę o cc tylko w ostateczności, jak wyglądał Wasz poród w Damianie? A opieka po porodzie? Z góry dziękuję za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_rak
Tam każdy powód jest dobry żeby był cc. Znam 4 dziewczyny które rodziły w damianie i wszystkie miały cesarke. To dla nich po proztu zywa gotówka a nie jakieś marne pieniadze za zwykły poród. Co do opieki, to sie nic niedzieło z dzieciakami, ale 4 lata temyu mówili ze w razie komplikacjiwioza do innego szpitala noworodka, a wiadomo przez te paredziesiat minut moze być za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella28
Ja rodzilam w Damianie przez cc i gdybym miala jeszcze raz rodzic to tylko tam i tylko pzrez cc. Nie zaluje wydanych pieniedzy bo po pierwsze nie jest to dla nas jakis gigantyczny wydatek po drugie było warto. Oczywiscie gdyby ciaza byla zagrozona albo na USG wyszly jakies nieprawidlowosci lub porod zaczal sie przed czasem to bym pojechala na Kasprzaka albo na Karową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Se
a ile kosztuje całość porodu przez cc w Damianie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Se
a ile kosztuje całość porodu przez cc w Damianie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje poród to łatwo sprawdzic wchodzac na ich strone. Ja rodziłamw Damianie i chyle coło do fachowości dr Raczyńskiego. Moje dziecko było dwókrotnie okrecone pepowiną i gdyby nie on mogłoby nie być ciekawie. W szpitalach państwowych powiedzieli, ze cc bedzie jak dziecku vbedzie zanikać tetno. Mój synek był tak okrecony, że jakby wszedł w kanał rodny byłoby za póxno. Do nich nie trafiało to i usg robione przez wybitnego specjaliste dr Roszkowskiego. Te niewybredne uwagi cio do żywej gotówki, itd to są przeważnie od osób, które nie były w takiej sytuacji lub poprostu zazdroszczą. Wspominam te chwile jako cos wspaniałego i to, że mój mąż był cały czas przy mnie. Następnym razem nawet wzięłabym kredyt lub sie zapożyczyła aby tam rodzic. Jest przede wszystkim intymność chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Se
prosze konkrentnie - podajcie cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizeee
halo czy nikt nie wie>>>.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooo
ja rozumiem wszystko , ale 6,5 tys za poród cc??????No to jest naprawdę przesada. Rzeczywiscie lekarze i prawnicy to se liczą. Ciekawe co jest pod taką stawke podciągniete. Zrobiło mi się przepotwornie żal. Każda kobieta powinna być jednakowo traktowana w taki dzień.Nie dosc ze sie namęczy tyle bólu , nieraz wstydu , stresów to aż przykre że jedna może sobie rodzić w takich warunkach a druga skazana jest na koszmar panstwowych szpitali. Taki poród to ponad dwie pensje mojego narzeczonego. Mnie byłoby stac w obecnej chwili.Ale na swoim koncie ani na koncie mojej mamy nigdy nie było takiej sumy pieniędzy. I wiele rodzin ma tak samo. Zarabiają jedną dziesiąta tego . Więc nawet jak wziąc taką sumę kredytu>?? Smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, że powinien być to standard. ale tak nie jest. Mi się też nie powodzi jakoś szczególnie, ale planujac dzieciątko odkładalismy z mężem pieniądze z myslą o porodzie. Każdy jest wolnym człowiekiem i ma wybór. Jka chce płacic to nie można go krytukowac. Wiem, że w wielu szpitalach jest za darmo wspaniała atmosfera, tylko zależy to od ludzi. A co do pytania co wchodzi w tą cene to: 1. Od chwili przyjscia do szpitala mineło pół godziny (czas niezbedny na podanie kroplówe) i byłam operowana. 2. Dostałam znieczulenie najlepszej generacji, które było potem przez dobe utrzymywane. 3. Pielegniarki były pomocne i pomagały przy opiece dziecka. 4. Własny pokói i możliwość obecnośc rodziny przez cały czas. Ktos powie, ze były miłe bo płaciłam. tak ale miałam ten komfort, że nikt nie robi mi łaski, że zajmie się dzieckiem w nocy, zaprowadzi mnie do wc (który miałam tylko i wyłącznie do własnej dyspozycji). Nistety to jest ten komfort za któryu się opłaci, a który powinien byc normą. Pozdrawiam wszystkie kobietki mające rodzić. ja osobiście mysle, że nie wazne gdzie ale aby była z nami osoba, której ufamy i która zawsze stanie w naszej obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzzz
To że były miłe bo płaciłas wie kazdy.Przeciez nikt ciebie nie potępi ze wybrałas komfort. Tylko jak sobie pomysle jak "mili" są ci sami lekarze na etacie w panstwowym. To mi sie nóż w kieszeni otwiera. Jak ktoś mysli że na medycyne idą cudowni altruiści z powołaniem to się grubo myli. Tu nie chodzi o to że oni gorzknieja pod wpływem niskich pensji . Tak a propos , ciekawe jak za takie pensje kupują sobie te bryki i chaty. Mieszkallam na studiach na stancji ze studentami medycyny. Tematem dla nich w wolnych chwilach były perspektywy trzepania kasy w tym zawodzie! Heh ale sie rozpisalam Ale czy ktos zna jakąś prywatna klinikę gdzie cc kosztuje ok 2-3 tys?Gdziekolwiek w Polsce ,chodzi o orientację ,Szczegółowo zaś intersuje mnie zachodniopomorskie. Albo kto wie gdzie można i ile dać w łapę żeby byc super obsłużonym????? Pliz odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Stwierdzilysmy ostatnio na jakims babskim zlocie, ze tylko nienormalne rodza w Damianie. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic !!!! Nikomu tez nie zazdroszcze , bo nie naleze do ubogich i przeszlam kiedys operacje w klince Damiana !!!!!! Wszystko jest fajnie i pieknie jesli dziecko urodzi sie zdrowe !!!! niestety jaką mamy pewność ??????? i czy warto ryzykowac zyciem wlasnego maleństwa ????? W klinice nie ma oddzialu noworodkow ! Co to znaczy zawioza na karową- to zajmuje czas a tu czasami liczą sie sekundy !!!!!!! Nie ryzykujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Stwierdzilysmy ostatnio na jakims babskim zlocie, ze tylko nienormalne rodza w Damianie. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic !!!! Nikomu tez nie zazdroszcze , bo nie naleze do ubogich i przeszlam kiedys operacje w klince Damiana !!!!!! Wszystko jest fajnie i pieknie jesli dziecko urodzi sie zdrowe !!!! niestety jaką mamy pewność ??????? i czy warto ryzykowac zyciem wlasnego maleństwa ????? W klinice nie ma oddzialu noworodkow ! Co to znaczy zawioza na karową- to zajmuje czas a tu czasami liczą sie sekundy !!!!!!! Nie ryzykujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Stwierdzilysmy ostatnio na jakims babskim zlocie, ze tylko nienormalne rodza w Damianie. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic !!!! Nikomu tez nie zazdroszcze , bo nie naleze do ubogich i przeszlam kiedys operacje w klince Damiana !!!!!! Wszystko jest fajnie i pieknie jesli dziecko urodzi sie zdrowe !!!! niestety jaką mamy pewność ??????? i czy warto ryzykowac zyciem wlasnego maleństwa ????? W klinice nie ma oddzialu noworodkow ! Co to znaczy zawioza na karową- to zajmuje czas a tu czasami liczą sie sekundy !!!!!!! Nie ryzykujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Stwierdzilysmy ostatnio na jakims babskim zlocie, ze tylko nienormalne rodza w Damianie. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic !!!! Nikomu tez nie zazdroszcze , bo nie naleze do ubogich i przeszlam kiedys operacje w klince Damiana. Wszystko jest fajnie i pieknie jesli dziecko urodzi sie zdrowe !!!! niestety jaką mamy pewność ??????? i czy warto ryzykowac zyciem wlasnego maleństwa ????? W klinice nie ma oddzialu noworodkow ! Co to znaczy zawioza na karową- to zajmuje czas a tu czasami liczą sie sekundy !!!!!!! Nie ryzykujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Stwierdzilysmy ostatnio na jakims babskim zlocie, ze tylko nienormalne rodza w Damianie. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic !!!! Nikomu tez nie zazdroszcze , bo nie naleze do ubogich i przeszlam kiedys operacje w klince Damiana !!!!!! Wszystko jest fajnie i pieknie jesli dziecko urodzi sie zdrowe !!!! niestety jaką mamy pewność ??????? i czy warto ryzykowac zyciem wlasnego maleństwa ????? W klinice nie ma oddzialu noworodkow ! Co to znaczy zawioza na karową- to zajmuje czas a tu czasami liczą sie sekundy !!!!!!! Nie ryzykujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
wybaczcie - komputer oszalal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×