Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto rzucal papierosy

Polecane posty

Gość gość

myslalam ze będzie latwiej, ale jest do d u p y! gdybym miała rzucic zwykle, to nawet bym nie dala rady. ale ok napisze przeszłam na e papierosa i bylo dobrze, ale mimo to jedna grzałka na miesiac olejek warty 25 zl to dla mnie za duzo. nie pracuje. w te miejsce chce kupic chocby sobie jakis kosmetyk. odstawilam e papierosa i jest zle. marzy mi sie olejek nawet od chinczyka za 5 zl. czyli najgorszy szit na swiecie. juz 5 dzien a ja czuje sie jakbym stracila przyjaciela. ZWYKLYCH NIE DALABYM RADE RZUCIC A E PAPIEROS RZUCIC TEZ JEST CIEZKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2002 zwykle papierosy, okolo 2-7 sztuk na dzien a od stycznia 2014 e papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzucilam na desmoxanie, palilam 10 lat ok 7-10 szt. Dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodzi tylko o maly dymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezrobotna patologia jarająca szlugi :/ Nie stać cię na kosmetyki a na fajki już tak? Skąd taka głupota u ludzi się bierze... bieda aż piszczy, nie ma roboty, pasji, hobby bo na nic nie ma kasy, nic nie osiągnęła, nigdzie nie była a szluga w żółtych zębach! Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było odkładać pieniądze które zaoszczędziłaś na zwykłych papierosach... oczywiście że "e" jest tak samo trudno odstawić, nikotyna to nikotyna, większość osób przechodzi na elektroniczne dla oszczędności (zdrowia i pieniędzy), a jeśli ktoś z nimi chce rzucić rzeczywiście to trzeba stopniowo zmniejszać dawkę nikotyny i tyle. Wiesz, jak masz 2 zł. to sobie możesz kupić albo napój, albo drożdżówkę, a nie zjeść drożdżówkę bo głodna jesteś i płakać że na nią wydajesz a chciałabyś jeszcze napój... takie "ja chcę" to jeszcze u mojego czterolatka zrozumiałe. Chcesz kosmetyki- rzuć papierosy, chcesz papierosów- nie ma kosmetyków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rolmopsem
tia, zwlaszcza zddrowia :P e papieros zawiera o wiele wiecej nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzucilam. Nie palilam ponad rok, potem przyszedl stres, brak umiejętności radzenia sobie z nim i zas zaczelam jarac.. Sory za brak polskich znakow, nie dziala mi alt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż palił 30 lat (półtora paczki dziennie) ,przez ten czas nigdy nie próbował rzucić aż do ostatnich urodzin 15 stycznia .Kupiłam mu w tym celu reklamowane tabletki ,brał je chyba ze 3 dni ,od tamtej pory do dziś nie zapalił nawet jednego papierosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły e-papierosy, stopniowo ograniczałam ilość nikotyny w liquidach (paliłam Tabaque) aż w końcu odstawiłam palenie do końca. Trwało to dłużej, ale przynajmniej nie czułam głodu nikotynowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka22
Ja w sumie nadal palę, najczęściej ONE, czasem też Tabaque, chociaż staram się brać liquidy z jak najniższą zawartością nikotyny... zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bataya
A ja od tygodnia jestem na e papierosie i niemalze czuje sie tak jakbym calkowicie rzucala palenie. Ale daje rade. Palilam paczke dziennie, i chociaz nadal mnie stac, po prostu szkoda mi te 400 stowy na fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliłam ponad paczkę dziennie przez 8 lat. Jak okazało się, że jestem w ciąży to rzuciłam z chwili na chwilę. Więc się da bez żadnego zmniejszania ilości fajek czy przechodzenia na e- papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem biedą, nie mam zębów żółtych a wykształcenie mam ok. mam tez pasję. rozumiem że tak wygląda standardowa paląca mattka i nei dziwię sie wam ze macie takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdz w ciaze. Ja palilam przez 8lat, z czego ostatnie 3 paczke dziennie, jak sie tylko dowiedzialam ze jestem w ciazy zapalilam ostatniego papierosa i oddalam paczke mezowi. Do dzis nie zapalilam nic, w ogole mnie nie ciagnie, wrecz zastanawiam sie jak ja moglam palic a naprawde uwielbialam to robic i zawsze sie zastanawialam jak to bedzie jak zajde w ciaze bo nie wyobrazalam sobie nie palic. Macierzynstwo czyni cuda :) polecam ta terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzucilam fajki w tydzien od pozytywnego testu ciazowego :) nie mam zamiaru truc mojego dziecka teraz, jak bede karmic i wychowywac :) czuje sie lekko, zdrowo i pieknie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-papierosy sa do kitu. Ze zwyklymi papierosami to czlowiek wychodzil na dwor zapalic, bo prawie wszedzie nie mozna, a z e-papierosami to chodza wszedzie, w marketach, urzedach, widzialam nawet obsluge play palaca. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bataya
Sama jak zobaczylam dwie kreski rzucialm palenie, a palilam tez paczke dziennie. Palic chcialo mi sie strasznie ale dotrwalam cala ciaze i okres karmienia. I zaczelam. Moze gdyby mnie odrzucilo, tak jak moje kolezanki. Nie palilam nigdy w domu, przy dziecku itd. Wychodzilam na balkon ale zaczelo mnie to juz wkurzac delikatnie mowiac. Dlatego przeszlam na e paierosa, bo nawet teraz widze ze calkowite rzucenie, nie powiodloby sie a wplyw ma na to kilka czynnikow. Moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliłam papierosy 10 lat, ok. paczki dziennie, rzuciłam na czas ciąży, półrocznego karmienia piersią, i wróciłam do nich znowu, ciągle o nich myślałam... przeszłam na e-papierosa, dopiero teraz czuję jak niemożliwie śmierdzi palacz zaraz po papierosie, jakoś w ciąży mi to nie przeszkadzało, przy karmieniu piersią nie zwracałam tak uwagi... w każdym razie na razie "e" nie zamierzam rzucać, tyle że przeszłam z 18 mg na 8 już, stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coachella
Ja też rzuciłam dzięki e-papierosom. Kupiłam foofa i stopniowo obniżałam zawartość nikotyny. Udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinga
Ja jeszcze palę Foof zerówki, został mi sam nawyk palenia, chociaż mam nadzieję, ze już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×