Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kto został oszukany na olx

Polecane posty

Gość gość

J/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja.Wysłałam towar,a nikt nie odebral.Płaciłam dwa razy za przesyłkę 88 zł.Tuż przed BN:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kolczyki, na foto śliczne, a jak przyszły do domu, okropnie zniszczone, pytałam czy tak wyglądają jak na zdjęciu, odpowiedz oczywiście że tak, nigdy więcej zakupów na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam leginsy na zdjeciu super a jak przyszły to porazka mialy byc nowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłam ten temat aby miec ich na uwadze (oszustów) jesli pamietacie dane takich osob moze bedziemy je wpisywac aby ustrzec inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz kupowalam ubranka uzywane dla dziecka , niby ladne itd , pisalo ze bez plam itd , nawet babka sama mowila przez tel . Troche dalam za nie a przyszly mi pplamione i wytarte , a teg nie widac bylo na zdjeciach , 3/4 nie nadaje sie do noszenia wyblakle , zolte plamy . Babce napisalam co o tym mysle ale nic nie odpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie bierzecie za pobranie ze sprawdzeniem zawartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest to tak że jednak na allegro jest pewna kontrola nad tymi tranzakcjami że mozna napisac do serwisu i złozyć skargę i można coś się ochronic choc troszkę a na olx to już nie ma takiej opieki nad tymi transakcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie kupujecie lokalnie? tylko jakieś pseudo okazje, a pozniej klopsa macie w paczuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w regulaminie olx jest nawet zeby nikomu nie przelewac pieniedzy najlepiej osobiscie lub za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrgr
Nie rozumiem jak możecie tak ryzykować. Ja czy kupowałam czy sprzedawałam, to zawsze tylko przy kontakcie osobistym, i wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy sa naiwni a potem placza ciezko wam wziac przesylke za pobraniem i sprawdzic paczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, kupujacy na OLX tez normalni nie sa. Wszystko chcieliby za darmo, tak jakby nigdy w sklepie nie byli i cen nie znali. Nawet jak cos jest niezniszczone i zadbane, to dla nich 50% wartosci to jest nadal do negocjacji. Jak podasz normalnie cene w ogloszeniu i jeszcze sto razy zaznaczysz, ze to nie jest licytacja, to i tak kazdy pyta ile opuscisz, albo ze zaplaca tyle ale z przesylka w cenie, albo w ogole od razu podaja swoje ceny. Totalne zebractwo. Nie dociera do nich, ze ty za cos zaplaciles kupe kasy i choc czesc probujesz odzyskac. Albo masz napisane w ogloszeniu, ze akceptujesz tylko odbiory osobiste, albo przesylki pobraniowe, a co druga osoba pyta cie o podanie num. konta do przelewu. Jacys uposledzeni ci niektorzy kupujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego , ze ktoś wezmie za pobraniem skoro i tak trzeba listonoszowi zaplacic a on dopiero wtedy daje paczke . Prezciez nikt przed zapłaceniem nie pozwoli paczki rozpakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak dostaniesz nie to co trzeba to nie przyjmujesz paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz wystawilam fajny spiworek dla niemowlaka na chlodniejsze dni chcialam 20zl (dalam za niego prawie setke)z taka dziura na pas samochodowy naprawde super przydatny a babka do mnie napisala ze mam jej podac konto to wysle mi 10 zl i mam jej go wyslac.....normalnie kpina ta 10 to chyba za przesylke a towar za free dalam sobie spokoj z olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad będę wiedziała , ze w paczce jest nie to co trzeba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam Wozek uzywany pol roku haha dobre sobie Wozek byl tak obnizony ze raczki mialam na wysokosc***asa do tego upierdxielony I podarty.drugim razem wplacilam 40 zl na przesyłkę i ani kasy ani towaru.danych tu nie podam bo nie wiem czy wiecie ale to jest karalne nie mamy prawa podawać publicznie niedtety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja duzo kupujeci sprzedaje na olx i kuz sie nauczylam ze jak cos chce sprzedac np za 30 !zl to pisze 50 Bo kazdy negocjuje i wtedy mam z czego obnizyc cenebi sprzedam za te 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zawyzac cene zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam markowe gogle. Przedplaciłam, facet wysłał nówki z najnowszej kolekcji. Kontakt mieliśmy tylko telefoniczny, bo syn jechał na zimowisko. Panie Darku Wrocław, dziękuje jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 18:48.Piszecie,żeby kupujący chcieli wysyłkę za pobraniem.I ja właśnie tak mu wysłałam, a gnojek nie odebrał.Telefon wyłączony przez kilka tygodni,później już odpuściłam próbę kontaktu z nim.Jak widac nie tylko sprzedający są oszustami ale kupujący też.Teraz wysylam dopiero gdy pieniadze wpłyną na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co zawyzac cene? Co to Kyrgistan, czy jak? Badzcie powazni. Ceny powinno sie podawac normalne, bo to nie jest licytacja, na zasadzie kto da mniej. Jak ktos ma cos z glowa, to nie powinien kozystac z tego typu serwisow. A przyklad ze spiworkiem jest dokladnie taki z czym ja sama sie spotkalam na OLX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam kilka razy i jeszcze nic złego mnie nie spotkało. kupowałam i "na miejscu" i z przesyłką, a po wózek jechałam 150 km (miałam jeszcze odwiedziny w tej okolicy zaplanowne), ale warto było, stan taki jak w opisie i na zdjęciach. a z tym allegro też żadne cuda, bo kupiłam telefon, który zaraz sie zepsuł, facet zwlekał z gwarancją a na koniec zwinął biznes. żadnej kasy nie odzyskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co zawyza ceny: Jak ja widze rzecz, ktorej znam wartosc rynkowa (a wierz mi, ze zazwyczaj ludzie sprawdzaja) i widze, ze ktos podal cene z kosmosu albo nieadekwayna do stanu, czasu uzytkowania, to od razu je pomijam i nawet nie zadaje pytania sprzedajacemu. Dla mnie cena to cena, a nie opcja do negocjacji, bo na OLX jest cos takiego, ze w polu ceny mozna wybrac "do uzgodnienia". Zreszta na OLX kupujacy to tacy nedzarze, ze interesuja sie tylko rzeczami, ktore sa prawie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co ja ktos wyroloeal z odbiorem przesylki: To po co wybralas kuriera? Nie moglas wziac pobraniowej pocztowej? Zaplacilabys gora kilkanascie zl za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujący może niebogaci, to fakt. Miałam kanapę w paskudnym stanie, syn wystawił za 2-3 stówki i sprzedał po dwóch godzinach. Jeszcze ludzie pytali e zschwytach czy cos więcej chcemy opchnac:D Ale czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do tej co ja ktos wyroloeal z odbiorem przesylki: To po co wybralas kuriera? Nie moglas wziac pobraniowej pocztowej? Zaplacilabys gora kilkanascie zl za przesylke. xxxxxxxx Był to pocztex,za pobraniem z możliwością sprawdzenia towaru.Kolesiowi bardzo zależało na czasie bo miał to być prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na biedaczkę wyszłam :) ale co mi tam,korzystam z tej formy kupna/sprzedaży i jestem zadowolona. a koleżanka chyba też niebogata, skoro tak dobrze zna zasady olx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam czystki w domu przed przeprowadzka i chcislam sprzedac kilka rzeczy, stad znam zasady. Potem chcialam kupic smartphona i summ summarum bardziej sie oplacalo kupic w sklepie internetowym z gwarancja, bo ludzie za porysowane uzywki albo z peknietym wyswietlaczem, brandowane z simlockami, albo skladaki i kradzione z czesciami z roznych parafii liczyli prawie tyle co za nowe, wiec nie bylo nawet wyboru. Juz dawno sobie dalam spokoj z tym cyrkiem i zlikwidowalam konto. Myslalam, ze tam wiecej normalnych ludzi zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×