Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktora podyplomowke lepiej wybrac, prosze o rady.

Polecane posty

Gość gość

Pracuje w ksiegowosci - nauczylam sie tego w trakcie pracy, jednak chcialabym usystematyzowac moja wiedze i miec w tym kierunku wyksztalcenie. Zastanawiam sie nad studiami podyplomowymi Finanse dla niefinansistow na Uniwersytecie ekonomicznym albo Rachunkowosc korporacyjna na WSB. Roczny koszt podyplomowki jest porownywalny. Na ktora opcje sie najlepiej zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam. Bo ostatnio patrzyłam by trochę przebranżowić, i tych podyplomówek jest mnóstwo (ja akurat myślę o sprawach kadrowo-płacowych). Nie mam pojęcia właśnie, które są "lepsze". Bo opisy to każda ma piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, opisy to sa piekne. Ja tez porownalam liczbe godzin w semestrze i sa podobne. Pracujesz w kadrach, czy chcialabys sie na nowo nauczyc? Moze idz na krotki kurs z tego, zeby zobaczyc czy ci to odpowiada. Sama kiedys sie nad tym zastanawialam i poszlam na 4 dniowy kurs, zeby zobaczyc z czym sie to je i teraz stwierdzam, ze to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rachunkowość korporacyjna! To pierwsze brzmi trochę jak Finance for dummies. Masz już pewne podstawy z pracy, to warte jest więcej niż każda teoria. Na tym pierwszym kierunku utrwalisz sobie i poznasz dalsze podstawy. Natomiast ten drugi kierunek, no to już będzie krok wzwyż i zmotywuje cię do większej pracy. No i w CV będzie wyglądać o niebo lepiej, profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta rachunkowosc na WSB to korporacyjna jest tylko z nazwy. W 16h z konsolidacji sprawozdań finansowych i 4h z instrumentow finansowych? Reszta jak np prawo pracy czy ordynacja podatkowa nie ma nic wspolnego z korporacja. A gdzie prawo gospodarcze, podatkowe, miedzynarodowe? Moim zdaniem program na UE jest bardziej usystematyzowana, ma wiecej z rachunkowosci zarzadczej i jako samouk bardziej na tym skorzystasz. Jesli chcesz miec lepszy wpis w CV- WSB, jesli chcesz sie czegos nauczyc - UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 dlaczego lepiej w cv wsb? przeciez lepiej w cv wyglada uniwerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podyplomówki wszędzie kosztują i wyglądają podobnie: uniwerek, wsb, polibuda, wyższa szkoła trelemorele; rok zjazdów za parę koła, jeden pies. pracodawca w cv patrzy raczej na nazwę podyplomówki niż uczelnię. finansowość korporacyjna brzmi profesjonalnie. finanse dla niefinansistów brzmi trochę jak kurs eskk, prawo dla nieprawników, medycyna dla nielekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej miec konkretna podyplomowke, niz tylko lipna magisterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie jaka podyplomowke mozecie polecic dla osoby, ktora chcialaby sie rozwijac w ksiegowosci w duzej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Finanse dla niefinansistów brzmi bardzo mało profesjonalnie i raczej dla kogoś kto chce studiować dla siebie samego. Oczywiście ważny jest program, ale w cv wg mnie dobrze to nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W takim razie jaka podyplomowke mozecie polecic dla osoby, ktora chcialaby sie rozwijac w ksiegowosci w duzej firmie? ACCA zrob zamiast podyplomowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACCA to juz dla elit z ksiegowosci. Ja chcialabym podyplomowke na potwierdzenie mojej pracy, bo nie mam na to dyplomu. W ksiegowosci pracuje juz 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ew. mozecie polecic kurs biznesowy angielski zakonczony egzaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szkolenie w SKwP? Sądzę, że będzie wyglądać lepiej, niż zwykła podyplomówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szkolenie w SKwP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A SKwP przygotuje do pracy w korpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugna
najlepiej właśnie już być w jakimś zawodzie, sprecyzować co się chce w życiu robić i w tym się rozwijać. ja pracuje już troche w zawodzie, jestem dentystką a w ubiegłym miesiącu byłam na szkoleniu w http://www.dentalday.pl/ i nauczyłam się bardzo wielu nowych dla mnie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie baw się w podyplomówki tylko rób CPA!!! Z tym certyfikatem będziesz mogła zostać dyr. finansowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska96
ja polecam podylomówkę z zarządzania w opiece zdrowotnej (można ją robić m.in. w http://www.zpsb.pl ). Teraz cały czas powstają jakieś nowe przychodnie czy centra zdrowia, wiec jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych można znaleźć w ofercie oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Pełna oferta naszych uczelni oraz warunki rekrutacji można znaleźć na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Warto szybko podjąć decyzję i skorzystać z promocji, która trwa do 10 sierpnia. Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 10 sierpnia można liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×