Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupię kupię i kupię

Którą trampolinę wybrać ?

Polecane posty

Gość kupię kupię i kupię

nie wiem na którą trampolinę się zdecydować więc proszę was o pomoc 1 http://allegro.pl/teraz-taniej-trampolina-252cm-z-siatka-kurier-0zl-i3191269219.html 2 http://allegro.pl/zestaw-trampolina-252cm-siatka-nowy-model-2013-i3187868658.html a może polecicie inną ? a co do wielkości to zastanawiam się nas 305 ale dla jednego dziecka jednak 252 myślę że wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 22.,n
ja bym kupila taka powyzej 300 cm i dobrze jak siatka nie dotyka drozkow trampoliny a jest od nich oddalona o ok 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię kupię i kupię
właśnie głęboko się nad tym zastanawiam czy nie kupić tej 305 ale z 2 strony ta 252 nie starczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię kupię i kupię
czy lepsza będzie ta ? 3 http://allegro.pl/hit2013-markowa-trampolina-305cm-z-siatka-drabinka-i3180414349.html ? ale czy to nie przesada na 1 dziecko ? tym bardziej że dziecko dopiero za 2 msc skończy 2 latka. Jeeezuuu tyle tego jest że nie wiem którą wybrać :/ już kilka dni kupuję tą trampolinę i nie mogę zdecydować się którą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci miały okazję skakać na małej i na dużej. Taka mała jest nudna ;) Dziecku się szybko nudzi podskakiwanie do góry i chce próbować innych rzeczy. Moje uwielbiają w locie robić fikołki, a do tego potrzebna duża trampolina, żeby o boki nie haczyć :o Niestety nie mamy gdzie trzymać żadnej z nich, więc tylko na wypadach korzystają.. Mówisz,że dziecko jest teraz małe, ale to co, jak podrośnie będziesz kupowała większą? Dorośli też lubią skakać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 22.,n
ja bym kupila ta wieksza -my akurat mamy taka 370 cm tez jedno dziecko ,ale jak wpadna znajomi z dziecmi to jest w sam raz .a A teraz to nawet ja z synem moge skakac ,tylko trzeba uwazac ......A wiadomo ze dziecko rosnie a trampolina nie jest na 1 rok .A poza tym jak widze jakie te dzieci robia na tym salta itp...to naprawde warto kupic wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię kupię i kupię
na taką 370 to mnie nie stać :) ale faktycznie macie rację lepiej kupię tą 305 cm bo nawet jak bym chciała to tej większej od 305 nie kupię bo mnie nie stać :/ ale proszę powiedzcie jaką kupić ??? którą z linków ? a może inną mi polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia Ci powiem, kup większą :) Jak kupiłem synkowi, to wziąłem dużą. (nawet nie wiesz jaką rodzice mają frajdę mając trampolinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Humana i skład odpowiada
w Jysku są bardzo dobre trampoliny (z opcjonalnym pełnym wyposażeniem: drabinka, siatka zabezpieczająca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wybrać większy model, taki, który posłuży przez dłuższy czas. Polecam trampoliny markowe np. Rebook, Sapphire. Masz wtedy pewność, że jest to znany producent, posiada części zamienne i serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś870418
My kupiliśmy taki model jak w twoim pierwszym linku i zdecydowanie polecam! To że im większa tym lepsza to wiadomo, my mamy to ponad 3metry ale jak wpadna inne dzieci to 4 czy 5 i juz ciasnawo jest. Polecam tą gdyż ta "obręcz" niebieska jest bardzo potrzebna jak np dziecko chce odpocząć to albo tam usiądzie albo stoi i juz nie podskakuje do góry tak jak na środku (mowa jeżeli jest więcej dzieci) Te drążki sa całkowicie bezpieczne bo na nie nakłada sie taka pianke izolacyjną przy składaniu trampoliny. Także jak nawet dziecko o nie uderzy to jest miękko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówca trampolina przeznaczona dla dzieci powinna być z siatką wewnętrzną, jest o wiele bezpieczniejsza dla maluchów. Doskonała gwarancja udanej zabawy. Taka batuta sprawdza się nieźle w ogrodzie, taki odciągacz od telewizji i komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampolina tylko z siatka wewnetrzna I jak najwieksza, minimum 3 metry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMila85
305 cm jest już całkiem wystarczającym rozmiarem do zabawy nawet we dwie osoby, a również rodzica z dzieckiem. Oczywiście im większy batut, tym lepszy, więcej miejsca do zabawy dla dzieci oraz dla dorosłych. Na http://www.trampoliny.pl/4-trampoliny-ogrodowe jest duży wybór trampolin w różnych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyco
Z rok temu kolega mi wspominał, że kupił trampolinę, że to jest świetna sprawa, super pomysł na zabawy z dzieckiem wieczorami w ogrodzie. Z pół roku temu zdecydowałem się kupić trampolinę tutaj www.trampolinowo.pl i muszę przyznać, że jest dużo solidniejsza od tej co kupił mój znajomy. A najlepsze jest to, że zapłaciłem dużo mniej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na takie trampoliny dla dzieci http://www.hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/ ??? Chciałabym swojej córce kupić na lato, żeby poskakała sobie trochę w ogrodzie. Na co mam zwrócić największą uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Powiem ci, że mam trampolinę fitness od marki http://springfree.pl. To według badań najbezpieczniejsze trampoliny na świecie. Wymyślił je i zaprojektował profesor mechaniki wstępnie na potrzeby swoich dzieci, a później trampolina stała się hitem na rynku międzynarodowym. Przede wszystkim trampoliny nie mają sprężyn, więc nie obciążasz stawów. Poza tym dają osiem lat gwarancji. Ceny dość zróżnicowane, żywotność podobno sięga 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ta trampolina ale jaka cena litosci !!!. Nasza ma powyżej 3 metrów i daliśmy ok 400 zl z biedronki 3 sezon nic się nie dzieje a jest ostro użytkowana. Racja im większa tym wg mnie bezpieczniej bo dzieci się o siebie nie obijaja. Poza tym mój syn opóźniony neurologicznie szybko na niej wyćwiczył równowagę :-). 5 tys za trampoline - jestem w szoku ale jak kogoś stać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynamartyn
Ja trampolinę kupiłam na www.mojatrampolinal.pl dwa lata temu. Solidna, trwała - dwa lata już skaczemy z dzieciakami i ani śladu użytkowania. Sprawdźcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co ci doradzić ja u siebie mam trampolinę skyflyer rimg 2in1 10ft sprawuję się dobrze kupiłem ją w http://jokomisiada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampoliny do wyboru sa też w sklepie Dajar, mozna całość z siatką nakryciem i wg cała reszta w dobrej cenie, poza tym jest gwarancja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrochnna
Jeżeli trampolina ma być dla dzieci, to lepiej wybrać taką z siatką zabezpieczającą, żeby dziecku nic się nie stało. Ja mam taką trampolinę Springfree i bardzo sobie chwalę. Jest bardzo mocna, a siatka jest wysoka więc nie martwię się o dzieci gdy się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan12
ja kupielm w sklepie www.moajatrampolina.pl z trzy lata temu ale niestety wiatr ją porwał i połamal mi rurki i uszkodził siatke na szczescie w tym sklepie miają wszystkie czesci do swoich trampolin a co za tym idzie nie musze kupowac nowej trampoliny dlatego polecam:) trzeb a pytac przy zakupie czy prowadza sprzedaz takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio montowaliśmy boisko do siatki, siatkę zamawialiśmy w TransNest. DObra jakość, polski producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytrawna
Witam chcę wszystkich będących na kupnie trampoliny ostrzec przed firmą LTDpolska z siedzibą w Mikołowie. Zostałam przez nich oszukana i olana mówiąc wprost. Towar przyszedł niezgodny z zamówieniem - trampolina przyszła zupełnie inna niż zamawiam. LDT obiecało zabrać ją na własny koszt lecz nikt się nie zgłosił. Firma sprzedaje towar, którego nie ma aktualnie na magazynie, stąd pewnie zamierzona zamiana trampolin. Nikt tego ze mną nie uzgodnił. Owa trampolina przyszła w dodatku wybrakowana. Kontakt telefoniczny z firmą praktycznie żaden. Poziom pani reprezentującej firmę jest żenujący. Tekst przez jedyny odebrany telefon cyt. " Chłopcy chcieli pani zrobić dobrze a wyszło jak wyszło " nie wymaga komentarza a dalsza część rozmowy w tonie - niech się pani cieszy że wogóle coś przysłaliśmy podniosła mi ciśnienie. Piszę to na różnych forach bo LTDpolska ma widać zbyt dużo klientów by o nich dbać. Pozdrawiam serdecznie i LTDpolska omijajcie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Wiem że osobie pytającej już pewnie nie doradzę, ale innym szukającym porad przy zakupie trampoliny możliwe iż tak. Otóż kupiłem ostatnio 2 trampoliny 250 i 314 /jedną na prezent/ trochę czytałem na ich temat, oraz oglądałem konstrukcje w sklepach. A to czego się dowiedziałem: - TYLKO siatka wewnętrzna jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych kontuzji ( w zewnętrznej może noga dostać się pomiędzy sprężyny) a jeśli kiedykolwiek mają na niej skakać dzieci/młodzież one o zasadzie tylko nie nadepnijcie na ten niebieski krąg szybko zapomną. - Zwróć uwagę na nośność sprężyn. Moim zdaniem 150kg nawet jak tylko dla małych dzieci. - Drabinka - moim zdaniem nie potrzebna dla modelu 250cm a powyżej może gdy są naprawdę małe dzieci. Wchodzi się o wiele łatwiej bez niej. - ROZMIAR - uważam że dla naprawdę małych szkrabów (do 4lat) w ilości nie większej niż 2szt rozmiar 250 jest ok. ale realnie w środku powierzchni skakania jest niecałe 2m i w przypadku powiększenia któregokolwiek parametru będzie już ciasno. Natomiast 314 spokojnie pomieści rozbudowaną ilość osób skakających, gdyż ma sporo miejsca w środku. W tym miejscu wtrącę iż trampoliny w instrukcji mają iż jednocześnie może skakać tylko jedna osoba...;) Więc podsumowując siatka wewnętrzna, sprężyny z dużą nośnością, rozmiar duży, ale uzależniony od ogrodu, firma trampoliny bez znaczenia w tych parametrach mogą się jedynie różnic delikatnie w jakości wykończenia. Jeśli przydały Ci się moje wskazówki napisz też jakąś na innym forum Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysisa
Ja dla moich dzieci kupiłam trampolinę Tima Sport na sklepie http://www.ogrodimy24.pl Jakość Bezkonkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×