Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierogi ukraińskie

Które buty lepsze Ecco czy Geox?

Polecane posty

Gość pierogi ukraińskie

Chodzi o półbuty. Z jakiej firmy lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit
mój syn w 3 miesiące rozwalił i jedne i drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi ukraińskie
To oddaj na gwarancji. 2 lata gwarancji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit słuchaj
może twój syn ma wiejskie podbicie i podeszwę i jemu trzeba jakieś wzmacniane kupić , najlepiej trapery? Czasem jest tak że drogi but wymaga grzeczniejszego chodzenia co jest chore ale nikt nie napisał a zwłaszcza producent że geox to but nie do zdarcia i nadaj się dla szleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi ukraińskie
Wiesz każde buty można rozwalić. Mój syn miał Ecco i byłam zadowolona ale o Geoxach nie słyszałam za dużo. Udało mi się kupić za niewielkie pieniądze i bardzo mi się podobają, ale znalazłam też Ecco które mi się podobają, a cena porównywalna gdyż teraz są wyprzedaże no i nie wiem na które się zdecydować. Oddawać te Geoxy i brać Ecco czy zostawić te co mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit
ma normalną nogą, żadnych anomalii ... jak wydaję 3 stówy, to oczekuję solidnych skórzanych butów, a ani jedne ani drugie buty takie nie są, więc dziękuję... mam w nosie szpan przed sąsiadami, jak dziecko normalnie pobiegać po placu zabaw nie może :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit
ja jakościowo nie widzę różnicy między tymi markami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit słuchaj
Masz rację jednak wiedz że są dzieci które mają tak zwaną cięższą nogę i może w tym tkwi problem? Nie twierdzę że jest jak zasugerowałam i może faktycznie kupiłaś jakiegoś dziada , piszę jednak bo sama mam dwóch synów i jeden i drugi mieli geoxy i tylko jeden zniszczył je w miesiąc a przecież miesiąc to nic. Prawda jest taka że on niszczy zarówno zwykłe tenisówki w szybkim tempie jak i markowe buty więc pomyślałam o twoim dziecku w taki sam sposób. Mój starszy syn szaleje tak samo ale u niego but mógłby trwać lata, gdyby nie fakt że szybko rośnie mu stopa ;). U nas (nie licząc syna niszczyciela) najlepiej sprawdzają się Geoxy i Primigi choć jak przywiozłam sobie z Pl i na pięcie zaczęły się przecierać ( u męża) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tam nie wiem
Najlepsze to tom tailor oraz stups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden shit
nie wiem, może tak a może nie, mi się nie ce nad tym zastanawiać, ale faktem jest że ostatnio kupiłam jakieś bez markowe buty za 80zł i nic z nim się stało przez 2 sezony, aż syn wyrósł... czyli da się solidne buty wyprodukować i to w niewygórowanej cenie, a ecco i geox trochę jada na tzw marce, a buty ich są mało solidne, delikatne... ale kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwkkaaa
zdecydowanie geox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz napisze tak
wyprobuj Primigi i Richter sa praktycznei nie zdarcia, buty, ktore moja corka nosila caly rok ponosila jeszcze 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi ukraińskie
Primigi znam, ale nie o nie pytam. Mam kupione Geoxy ale mogę je wymienić na Ecco i nie wiem czy wymieniać czy zostawić te Geoxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeboat
Ciężko porównać obie marki. Myslę że sa na podobnym poziomie. Natomiast stylistyka butów Ecco zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Teraz jedna i druga marka na przecenie -50% w sklepie www.paradopary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne z tymi butami Ecco, to musiała być jakaś wadliwa partia. Mój synek miał parę w zeszłym roku i wytrzymały, ale już wyrósł. W sumie to zabawne, że dają dwuletnią gwarancję na buty dziecięce, skoro dzieci tak szybko z nich wyrastają :-) Od wiosny testujemy taki model http://hi-tec.com.pl/pl/kolekcja/buty/buty_trekkingowe_i_turystyczne/tt_ez_jr Wychodzi taniej od Ecco, a trzymają się bardzo dobrze mimo wakacji w Gorcach (Boguszów) i długich wycieczek po górkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
ja nie mam jeszzce za duzego doswiadczenia z butami dla dzieci ale powiem ze syn ma 2 lata mial teraz na sezon letni jedna pare sandalow z Bartka i sa w oplakanym stanie poprostu i nawet sie pruja!! mam do Was pytanie zastanawiam sie nad butami zimowymi. rok temu mielismy Bartki ale co PRZEMAKALY!!! jakie buty na zime polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała półbuty Ecco i sandaly Geoxa - obydwie pary świetnie się spisały. nie znam półbutów Geoxa, wiec sie nie wypowiem - sandały jednak robią genialne te półbuuciki Ecco co miała tez super, stopa sie nie pociła, były lekkie i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccckowskai9
Teraz w MIVO mozecei kupic Geoxy az 50% taniej. Sprawdzcie sobie bo to chyba jedna z najniższych cen na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
Oni zawsze maja dobre ceny i naprawde warto jest kupić buty, bo ja nigdzie tańszych nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geox znana "renomowana " firma- NIE, nie uznają żadnych rekalmacji tylko wykorzystać klienta zarobić kilka setek zł i mamy to w ........?. \ Nie polecam zakupów w tej sieci, ale ja walczę składam reklamację do Rzecznika Praw Konsumenta, nie mam czasu, ale dla samej idei, jeżeli będzie potrzeba reklamacja trafi do sądu, musimy walczyć z bublami w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krinka7
Oczywiście, że Geox są lepsze. To solidna i znana marka. Poza tym mają zaawansowaną technologię odprowadzania wilgoci z butów. Tutaj https://www.mivo.pl/firm-pol-1266943683-GEOX.html można zobaczyć co jest w ofercie, poczytać i kupić. Sklep jest solidny, ma dobre ceny i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4 pary butów damskich marki Geox: czółenka na koturnie, buty typu sportowego oraz dwie pary mokasynów. Czőłenka kupione w Polsce , reszta we Francji. Są bardzo wygodne, nie mam poobcieranych stóp z pęcherzami (mam bardzo wrażliwą skórę). Trwałe (dotyczy 3 par, jedna para mokasynów jest w moim posiadaniu dopiero od kilku dni, więc solidność okaże się z czasem użytkowania). Lepsza wentylacja stopy niż w butach innych marek. Ponadto, dwie nowsze pary mają certyfikat świadczący o braku toksycznych substancji. Obuwia marki Ecco nie testowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn miał kilka par półbutów z Geox maja fajne modele ale to wszystko plastik - zero naturalnej skory tylko troszkę na wkładkach ,często odklejały sie plastikowe " noski" i było problemem je znowu przykleić .Pozatym podeszwy maja małe dziurki ,które niby sa wspaniała wentylacja dla stop - skutek tego był taki ze dwa razy nam buty pod wkładka spleśniały ...Ja zdecydowanie po tych doświadczeniach polecam ecco - stylistyka nie jest tak ładna jak u geoxa ale jest wiele modeli z naturalnej skory i nie niszczą sie tak szybko jak geoxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam geoxy i wiecznie mnie cisna, jak zaloze zawsze krew sie leje a to moj rozmiar na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie kupić buty firmy Renbut. Buciki są szyte w Złotoryi, więc jak ktoś mieszka w pobliżu to może bezpośrednio w ich firmowym sklepie kupić:) Są skórzane, wyprofilowane i w ich sklepie w Zlotoryi przystępne cenowo (za około 120zl można już kupic wiosenne półbuty dla dziecka). Mają tam na miejscu też wyprzedaż ostatnich par (zazwyczaj są to malutkie rozmiary 19-21), które można kupić nawet za 50-70zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nigdy nie zdarzyło nam się żeby buty renbut nam się pruly:D A synek codziennie biega na placu zabaw, jezdzi na rowerku itd - jak to typowy dwulatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo ja zdecydowanie wybieram ecco.Geox to sam plastic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda że Geox to sam plastik, mają też dużo modeli skórzanych, moje dziecko miało z tej marki dużo skórzanych, trzeba tylko uważnie wybierac... Zresztą u nich nawet jak plastik to nie taka tandeta jak te hazardowe.... Choć przyznam że wolę Ecco szczególnie dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*bazarkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geox odradzam wszystkim najgorsze buty.Moja przygoda z tymi butami zaczyna się rok temu w styczniu.Już po miesiącu od zakupu okleja się materiał (cerata)z tyłu buta .Idę z reklamacją do sklepu po dwóch tygodniach dostaję odpowiedź:uszkodzenie z mojej winy. ( poprostu szlak mnie trafił bo buty kosztowały pięć słów. )Idę do szewca który mówi że nie podejmie się naprawy bo z tyłu jest za mało materiału:(Obiecywałam sobie że pójdę do rzecznika konsumentów ale zabrakło mi determinacji. Po pół roku wracam do butów które wrzuciłem do szafy i postanawiam jeszcze raz spróbować je naprawić u innego szewca . Pani niechętnie ale skleja materiał wygląda to nie za estetycznie. Buty użytkuje przez około 2 miesięcy. Postanawiam je uprać i znowu katastrofa .Czyszczę szczoteczką ręcznie i co ...materiał koloru czarnego tak farbuje resztę buta i ręce...MASAKRA ODRADZAM WSZYSTKIM BUTY MARKI GEOX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×