Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentino332

które lepsze butelki Avent czy Lovi?

Polecane posty

Gość florentino332

jakie macie i dlaczego jestecie zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Lovi i Aventu i Avent wygrywa zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia corci
avent polecam sa swietne!!!! a napewno odradzam nuk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotumyslec...
moja uwielbaia lovi, akurat aventa tez mialam ale nie bardzo jej odpowiada smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammusia Igusi
Avent jest przereklamowany, ja mam tomee tippie i z Lovi i jestem zadowolona a dziecko ładnie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klockileggoo
lovi mam dwie i maka super smoczki antykolkowe i dynamiczne! polecam zdecydowanie, avent taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NamalowanaLALALA
ja mam avent i jest ok. nie probowalam innych wec nie jestem zbyt rozeznana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Avent są już przereklamowane . Ja kupując butelkę poszłam do sklepu chciałam właśnie z tej firmy i babki w sklepie mi odradziy. Powiedziały żebym wzięła LOVI bo AVENT jest juz przereklamowany i teraz mamy wybieraja LOVI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikika
Ja mam AVENT i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Lovi i Tommee Tippee mały jest zadowolony z Aventa nie umiał pić. Dla córki też miałam Lovi i mogę polecić ale wiadomo że każdy dzieciaczek jest inny i jednemu pasuje Avent, drugiemu lovi, trzeciemu Tommee Tippee a czwartemi i dalej jeszcze inne butelki i smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQłka QQłka
a co to znaczy, że avent jest przereklamowany? to bardzo dobre butelki. jak ktoś odradza niech poda powód, a nie , ze jest przereklamowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
mój wymiotował ze smoczków lovi bo się lało za szybko - a wogóle to smoczki lovi pasują do butelek aventa więc zawsze możecie zamienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po piewrsze
Moim zdaniem zdecydowanie Avent. Lovi u mnie ma zbyt dużą dziurę w smoczku i zalewa małego. Mam też chicco, ale tam z kolei dziury są zbyt małe i dziecko nie daje rady. Avent jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Ja ma Avent i TT i obie są bardzo dobre :) Właśnie co to znaczy że jest już przereklamowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to oznacza to
przereklamowane oznacza ze nie jest juz "in" :D teraz sa TOP lovi :P taka prawda a co ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikt was mamuśki nie uczył, że nigdy nie pyta się o zdanie sprzedawcy? Ja pracuję w aptece i mam prowizję ze sprzedaży co niektórych medykamentów. Więc nie bądźcie naiwne i nie sugerujcie się opinią sprzedawcy. Macie swój rozum to popytajcie wśród znajomych, poczytajcie w necie i dopiero wtedy podejmujcie decyzję. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiczkas
Ja mam Avent i jestem zadowolona. Butelki nie do zdarcia. Smoczki bardzo wytrzymałe. Bardzo dobrze się odpowietrzają, dziecku dobrze się z nich pije. Łatwo przygotować mleko czy kaszkę, bo mają szerokie szyjki, więc łatwo się wsypuje. Jedyny minus to może, że smoczki są dość twarde. Jeśli zależy nam na mięciutkim smoczku, to może faktycznie lovi lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta311289
Witam! Ja właśnie dziś kupiłam butelkę firmy lovi za poleceniem znajomej . Moja 2miesięczna Lenka do tej pory piła z butelki avent, aż do niedawna przestała robic to chętnie jest na piersi więc rzecz jasna woli ją ale teraz także pije z lovi a avent niestety odszedł w odstawke przez smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lovi smoczki są genialne :) Ja osobiście jestem zadowolona jak i mój maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka miala i tomee... i aventa ale najbardziej przypadly jej do gustu lovi zarowno butelki, jak i smoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, orientuje sie ktos jaki smok do butli z lovi najbardziej odpowiada aventowskiej 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGAILENKA
JA WŁĄSNIE SIE ZASTANAWIAM JAKA KUPIC, BO DO TEJ PORY UZYWAŁAN Z AVENT, ALE SZCZERZE MÓWIĄC ZNUDZIŁY MI SIE JUZ TE BUTELKI :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO I WYLACZNIE
Dr Brown's!!! Lovi to ich polska podroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka zzzzzzx
ja miałam Dr Brown's!!! i Lovi. Dr Browns przydał się bardzo tak na 3 miesiące. Jedyna butelka działająca antykolkowo! Jak piło małe z innych od razu prężenie bóle. Natomiast z Lovi podawałam tak od około 4 miesiąca. też super. Ja polecam dla noworodka Brownsa, a potem inną, bo te Brownsa mają kilka elementów i ku...ca brała jak to wszysko trzeba było myć. Ale działała! A potem jak kolki już przejdą można zwykła podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tylko butelki aventu, były ok ;) ale przy drugim dziecku spróbuje innych butelek i zmienie sobie nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastramiiii
Przy synu juz nie pamietam;) Przy corze odkrylam Tomme Tippie I tak juz zostaly.Moim zdaniem swietne.Super sie myja,smok przypomina piers,wygodnie sie trzyma.Tez mialam zestaw.Dokupilam sobie tylko opakowanie termoizolacyjne;)Dla mnie ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam lovi na poczatku. była ok. potem zmienilam na dr browns bo mały mial kolki i ktoś mi ja polecił. jest super. nie wierzyłam że po bitelce może mu przejść ale butelka plus kropelki zdziałały cuda. świetna jest i ma prawdziwy odpowietrznik od tamtej pory używamy juz tylko dr brownsa. jedyny jej minus to cena ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sander255
Witam serdecznie polecam butelkę lovi ... smoczek dynamiczny, NAPRAWDĘ SIĘ ROZCIĄGA jak sutek matki, zależnie od rytmu ssania . bardzo polecam ... jesli chodzi o ten smoczek ale mam tez do tej butelki zastrzezenia : butelka jest z napisem LOVI - napis szybko się ściera -mi sie zmazał po miesiąću :( oznaczenia na butelce ( miarka ) są takiego samego koloru co butelka , nalewając mleko bardzo słabo widać ilość pokarmu np.180ml . to najbardziej mnie denerwuje... piwiini te miarki zabarwnić dać kolor . Natomiast butelki avent nie używałam ale widziałam ją bo koleżanka ma u swojego synka i tam własnie są ładnie oznaczone miarki, pieknie widać , niestety szkoda ze w Lovi tego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mialysmy i avent i lovi.avent wygrywa daje mu 1 miejsce.smoczki lovi przynajmniej u mnie dziwnie sie zasysaly robily sie takie plaskie placuszki i zeby je odpowietrzyc trzeba bylo wyciagnac z buzki dziecka.z aventem nigdy tak nie bylo.tez maja wade nie pasuja wiekowo.np ze smoczka od 3 msc lalo sie okropnie balam sie ze corka sie zakrztusi a smoczek do kaszki ma ogromna dziure!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×