Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupujecie ubranka w Pepco?

Polecane posty

Gość gość

Ja kupuje i jestem bardzo zadowolona. Jalosc dobra,nawet po wielu praniach. Ladne kolory,duzy wybor. No i cena baaardzo kuszaca!!! W innych sklepach np. Smyk,H&M glupie spiochy po 40zl,ktore dzieciak zalozy kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię Pepco, dla mnie tandeta. Smyk jest o wiele lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body ze smyka beznadzieja,mega rozciągnięte dekolty i skracanie sie ich w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje tam coś czasami. Zdarzały mi się wpadki i ubranka sie szybko zniszczyły, ale takie sytuacje zdarzały sie też w sklepach z duzo drozszymi ubraniami. Bardzo dobrze spisują sie bawełniane koszulki, skarpetki, majtki i materiałowe spodnie z pepco. Nawet po wielu praniach wygladają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kupuje, dużo tam kiepskich ubranek ale zdarzają się fajne i dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
kupuj***ardzo dużo ubranek w pepco i zawsze jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam raz i nigdy więcej. Tandetne szmaty, które po praniu tracą kształt i mechacą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowalam ale po kilku praniach wygladaly kiepsko. Bardziej pasowaly mi bodziaki z Tesco (na promocji np 5 sztuk za 25-30zl mozna kupic) i jakosc zdecydowanie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie kupiłam raz i nigdy więcej, sztuczne szmaty, z domieszkami, po praniu deformuja się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w tym sklepie śmierdzi i dlatego nic tam nie kupię. Tanie chińskie szmaty z rakotwórczymi barwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kupuję, sobie bawełniane t-shirty, dzieciom koszulki i legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kupuję w pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak syn był niemowlakiem to dość często kupowałam tam. Teraz mało co i to jedynie po domu te ubrania nosi. Chciałam kupić jakiś komplet bielizny, podkoszulka z majtkami dla dziecka ale nie wiem co to za bawełna będzie, czy się ciało pocic w tym nie będzie i odpuściłam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smyk hehe no niektóre tak czasami po 2 praniach ubrania wyglądały jak po 10 w pepco to samo, ostatnio body kupiłam i jedne po praniu ok a inne jak po 10praniach a pralam w 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam córce bluzeczke na próbę i wszystko fajnie do momentu kiedy spostrzegłam ile dzieci do okoła ubrane właśnie w te bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję, tylko czemu po praniu zawsze szwy uciekają na boki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Jeżeli szukacie modnych ubrań dla waszych dzieci to zdecydowanie polecam wam www.facebook.com/fabrykamodymaj/. Bardzo duży wybór, ale co zdecydowanie ważniejsze idzie w parze z tym również doskonała jakość. Szczerze polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do rozmiaru 92 bardzo chętnie kupowałam, powyżej niespecjalnie mi się podobają. Kupuję skarpetki i majtki dla dzieci, ubranka bardzo rzadko, bo są pstrokate i kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×