Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kuzynka nazwala syna Józek!

Polecane posty

Gość gość

Tragedia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie jozki i edwardy kojarzą mi się z menelami ... Jak ktoś zgrywa szlachte niech nadaje bekartowi dwa imiona jak czyniła arystokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benkart to obraźliwe słowo, wiesz wogle co znaczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też kojarzy z menelem, a ta wymyśliła sobie Józia ;/ tragedia i Józef i Józek i Józiu brzmią okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym tak syna nie nazwała, ale gusty są różne. Mój syn będzie miał na imię Franciszek i też już usłyszałam od matki, że fatalnie. Wszystkim się nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie imię Józef w ogóle nie kojarzy się z menelami. Wręcz przeciwnie. Gdy słyszę to imię, to moje skojarzenia są takie: św. Józef Józef Piłsudski Józef Glemp – kardynał, prymas Polski Józef Kraszewski – pisarz Józef Wybicki - pisarz, polityk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 benkart? Hahah co miałas z ortografii tepa psiocho?? Obrazila się konkubina. Haha !! Dlaczego ludzie podążają za staskami , ignacami czy ksawerami a zapomnieli o naszym poczciwym waldemarze i jaroslawie ?? Bo wybierają serialowe imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antek Stachu i Franek są super ale Józek już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 wybicki był wolnomularzem ale dalas przykład. Jak nie,wierzysz to sprawdź. W koło macieju te same imiona a mój syn ma na imię jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek to dobre imię dla zakonnika idiotki. Sąsiad ma na imię franciszek i bachory wołają na niego franc lub francisko . Pięknie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek to dobre imię dla zakonnika idiotki. Sąsiad ma na imię franciszek i bachory wołają na niego franc lub francisko . Pięknie prawda? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej Józef niż Fabian,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, na wszystkich znanych mi Franciszków wołają "Franek". Od każdego imienia można wymyślić durne zdrobnienie. Ja mam na imię Anna i jakoś nikt na mnie "Andzia" albo "Hancula" (ponoć jest taka wersja...) nie wołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wybicki jest na polskiej liście masonow razem z kościuszko olechowskim palikotem fordem i sir liptonem. Wpiszcie sobie polska lista masonow i wam wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej Józef niż mohamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja córka ma na imię magda i przezywaja ją : magdziora magdzierzyca maciora magdziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 wybicki był wolnomularzem ale dalas przykład. Jak nie,wierzysz to sprawdź. W koło macieju te same imiona a mój syn ma na imię jacek xx masz cos do wolnomularzy? Pilsudski tez ich popierał, jego brat byl zreszta wolnomularzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×